Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karmen102

POMOCY, niskie beta hcg

Polecane posty

W grudniu rok temu urodziłam zdrowego synka, ponieważ z męzem planowaliśmy w miarę szybko następną dzidzię, po okresie laktacji rozpoczęliśmy starania. Pierwsza miesiączkę dostałam 20 października br, trwala 5 dni, była "normalna". Zblizał się termin następnej, ja zawsze cykle miałam dość regularne, ale nie przychodzila.Cieszyliśmy się, że być może "zaciążyliśmy", ja robiłam kolejne testy, które były negatywne. Współżyliśmy w okresie od 1 listopada do 10 listopada. Tydzień pózniej bardzo mocno zaczął mnie boleć jeden jajnik,potem drugi i było to kłucie.Okres nie przychodził, więc postanowiłam zrobic test ciazowy z krwi 25 list. i wyszedł słabo dodatni. Lekarz telefonicznie powiedzial mi, ze moze to byc ciaza pozamaciczna. nastepnego dnia zrobilam usg, ale lekarz stwierdzil, ze w macicy nic nie ma, opisal tylko, ze "z lewej strony tuż przy macicy uwidoczniono owalna strukturę o nieregularnym zarysie dl. 11,2 mm hypoechogeniczna". Lekarz stwierdzil, ze nie widzi tez zadnych torbieli a mialam jedna wlasnie po lewej stronie od ponad 5 lat.W czwartek 26.11 tez zrobilałam bhcg ilosciowe -67,4,wczoraj 28.11 kolejne, które wynosilo juz 182,9, czyli wzrost 3 razy. Nie mam zadnych plamien, kłucie jajnikow ustalo. Jutro ide na kolejne bhcg i caly czas sie ludze, ze bedzie ok wszystko. Boje sie strasznie, udalo nam sie zajsc bardzo szybko, ale mam macice dwurozna, moze to gdzies tutaj jest przyczyna? POdczas usg lekarz stwierdzol rownież jame macicy poszerzoną, endometrium o szer.12,5mmm. Czy to mozliwe, ze poprostu z racji pierwszego cyklu po 10 miesiacach karmienia mialam rozlregulowany cykl i poprostu do zaplodniania doszlo pozniej i stad brak widocznej ciazy w usg? Czy takie male bhcg,a el wzrastajace jest dobrym znakiem?Co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×