Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazduniaaa

Dobry weterynarz w Poznaniu

Polecane posty

Witam, czy ktoś mógłby mi polecić dobrego weterynarza w poznaniu? Takiego który kocha zwierzątka a nie zależy mu tylko na kasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexy Vampire
Nie chciałabym ci źle doradzić bo w Poznaniu byłam u weterynarza tylko raz. Opinie na jego temat jakie znalazłam w necie były podzielone. Ja u niego byłam z myszami i jestem bardzo zadowolona. Zanim podjęłam decyzje co do leczenia barzi dokładnie mi wszystko opowiedział. Przedstawił wszystkie za i przeciw. Powiedział, które metody w tej sytuacji są większym zyskiem dla weterynarza niz dla zwierzaka i ich nie poleca. Ostatecznie i jedna i druga myszka została wyleczona. Jest to klinika na ul. Zwierzynieckij a weterynarz nazywa się Michał Bronicki. Innych członków personelu w tej klinice nie poznałam bo tak jak mówiłam tylko raz korzystałam z usługi weterynaryjnej w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce ja tez chce
w poznaniu wiem ze dobry jest na osiedlu orla białego, ale czy kocha zwierzątka, czy kasę tego ci nie powiem. Ja jestem z wlkp również, ale ze środy wlkp. Jest tu kilku weterynarzy. Ja osobiście bardzo lubię pana Waszaka. Mam jego nr na komórkę, zawsze do niego dzwonię gdy chce o coś zapytać, jest miły, doradzi. Pamięta mnie i mojego pieska, zawsze uśmiechnięty i taki "swojski";) normalnie można z nim porozmawiać, zapyta zawsze co słychać, pogłaszcze pieska, zwraca się do niego po imieniu. I myślę że specjalnie na kasie mu nie zależy bo ma tanio i czasem np kupuję kilka rzeczy i jest końcówka do zapłaty 2,3 złote to opuszcza to. Niby nic wielkiego, ale w biedronce masz do zapłacenia 4zł i 2grosze to kasjerka ci nie opuści tego. Co innego gdy masz zapłacic 3,99zł, wtedy na bank "będę pani winna grosik, dobrze???"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Nie wiem ale nie polecam tych na mieszka pierwszego...załatwili mi świnki morskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja szukam weterynarze w szczcinie ktory poradzi sobie z problemami bolu nog i niemozliwosci chodznia moje psa. Ratujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja szukam weterynarze w szczcinie ktory poradzi sobie z problemami bolu nog i niemozliwosci chodznia moje psa. Ratujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiscie chodze do http://wetfranciszek.pl/ i jesem bardzo zadowolona. Zwierzatka sa zdrowe nie musze sie o nie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagusia048i
Ja ze swojej strony mogę polecić Ci bardzo dobrą lecznicę - http://www.lecznica-homeopatia.pl . Na pewno będzie zadowolona z wizyty u nich bo to bardzo dobrzy specjaliści z doświadczeniem. Zawsze coś doradzą i podpowiedzą no i leczą metodami naturalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×