Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enzel

Co kupic 7-letniej dziewczynce pod choinke?

Polecane posty

Gość enzel

To jest taka mala strojnisia :D lubi kosmetyki i bizuterie. przebiera sie 5 razy na dzien. Lubi czarne ubrania i muzyke typu metal xD (ma to po mnie ) Tyle ze jest maly problem ona ma cala szafe ubran i w ciul kosmetykow i bizuterii. Nie ma co jej kupic. jest bardzo powazna jak na swoj wiek. nie ma ograniczen cenowych ale wolalabym zeby prezent kosztowac cos kolo 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyka metalowa muzyką metalową, ale na pewno dalej bawi się jak 7latka, hm? może pomyśl o jakiejś planszówce... ja do dzisiaj lubię pociupać w scrabble czy inny monopol. na dodomku.pl jest trochę takich gierek dla dzieciaków i nie tylko, z tego co widziałam. rozejrzyj się, może coś ustrzelisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co a ja mysle ze
mam nadzieje ze pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Mała metalówa i strojnisia zarazem? :D Czy to się ze sobą nie gryzie? :P Ja bym jej te czarne ubranie przegryzła jakimś różem i niekoniecznie na policzkach a w kieszeni i kupiła mp3playerka jesli nie ma. Ja mając 23 lata napaliłam się na taką Myszkę Mikey http://www.3kropki.pl/p/5/3/iriver_mplayer_1gb_pink.php więc i małej może się spodoba :) A dodam, że i mi muzyka metalowa nie jest obca, chociaż dużo mniej jej słucham niż kiedyś :) Powodzenia z małym devilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko jest wybrać jakiś odpowiedni prezent dla małej dziewczynki. Ja myślałam o tym, że skoro lubi się przebierać i lubi bawić się lalkami, to może zakupiłabyś jej jakąś grę, gdzie mogłaby ubierać i zmieniać makijaż modelek??? Moja siostrzenica zakochała się w takiej grze, a tez jest małą strojnisią. Jeśli chciałabyś kupić taką grę możesz zajrzeć na stronę sklepu 3kropki.pl, ja tam zawsze kupuję wszystkie gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulahula
Jeśli szukacie prezentu dla dziewczynki, z własnego doświadczenia mogę polecić taśmy kreatywne. Świetnie pobudzają wyobraźnię, rozwijają umiejętności manualne, a także uczą ekologicznego myślenia, ponieważ można wykorzystywać niepotrzebne już przedmioty i nadać im nowy charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klatkaschodowa788
skoro "ma to po tobie" to siostra czy córka? ale rozumiem, ze rodzina? wez mala na kolana, siadzcie do kompa, myk na listdomikolaja.pl i niech mała wybiera co tam chce - jak strojnisia to obstawiam Barbie, jak mroczna, to moze wybierze cos z monster high - no cokolwiek, ale pozwol zeby ona sie jakos zadeklarowala, to bedzie po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam na grę edukacyjną lub puzlee takie dziewczynki lubią takie rzeczy lub jakieś perfumy w flakoniku bari czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam na grę edukacyjną lub puzlee takie dziewczynki lubią takie rzeczy lub jakieś perfumy w flakoniku bari czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedmiolatka na czarno
i słucha metalu?!? chyba coś z nią nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0laa
Wdług mnie najlepszym pomysłem byłaby lalka. Rok temu kupiłam mojej córce Lakę Natalię i była bardzo zadowolona z zakupu. A jesli nie, to może warto pomyślec nad zestawem koralików, z których dziewczynka moze robic własna biżuterię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.jlbaltic.istore.pl Tanie zabawki dla dzieci sklep internetowy tanszy niz na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×