Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SaNdRuNIA **

potrzebuje prezent dla chlopaka ??

Polecane posty

Gość SaNdRuNIA **

:)hej mam na imie Sandra mam 17 lat i mam wielki problem bo zblizaja sie święta i potrzebuje prezent dla mojego chlopaka:( .,,,,,,, ma on 19 lat i uwielbia kolor niebieski ,,,,, prosze pomozcie mi ..... chce zeby bylo to cos ogyginalnego ale nie mam pomyslu na nic takiego .... chcialbym mu kupic cos co mu sie przyda i z czego bedzie zadowolony zeby mu ten prezent przypominal mnie ....... wiec moze ktos z was mi cos podpowie na ten temat???? prosze :(:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
No wiesz... dużo jest niebieskich gadżetów :) Ja ostatnio widziałam w Winmarze ślicznego niebieskiego Nikona, ale cyfrowka to chyba za drogi będzie prezent, ale cudny jest :) A coś z innych niebieskości... Może krawat? Może coś z dodatków a'la czapka, rękawiczki, szalik? Albo farbki, żeby mógł sobie wszystko na niebiesko malować skoro ten kolor tak lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o prezent dla faceta to musi to być jakiś gadżet. Oni się w nich wręcz kochają:) Nie koniecznie musisz wydać na ten prezent dużo kasy- teraz jest dużo promocji i masz w czym wybierać. Zajrzyj na dobij.to, fajny serwis aukcyjny na którym znajdziesz różne bajery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Ale na tym serwisie, który tonx5 wymieniłeś nie ma niczego w kolorze niebieskim :D a skoro uwielbia kolor niebieski to warto w tę stronę czegoś szukać :) Inny pomysł to może kubek, albo torba do laptopa, albo jakiś gadżet do telefonu? Możliwości jest wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszcze
takim ludziom jak ty człowieku coś się wyżej wpisał, naprawdę. Jaki musisz być obdarowany przez los brakiem problemów i zbędnej pracy by poświęcać swój cenny czas na czepianie się takich bzdur i robienie tego typu uwag, cholera, niektórzy to mają dobrze. A pipa to ci się chyba marzy bo jak byś ją miał to by cię tu nie było, może to cie boli heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszcze
tak ciotko uraziłeś i to nie jedną, i podejrzewam ze nie tylko tu na forum ale również w praktyce. Oj bidne te zawiedzione pipki, siedzi taki ciotex i wypisuje farmazony na forach, kompleks leszczyka? buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaaaaaaaa
jamaica-to moze daj jej kase na taki prezent,co to jego zona ze ma tyle za prezent zaplacic?popukaj sie w czolo,nie czytasz ile ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu smurfetkę
w seks szopie, na pewno doceni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana z tego co widzę, to koleżanka nie napisała ile ma pieniędzy do przeznaczenia na prezent. Fakt jest młoda więc mogłam wziąć to pod uwagę, ale mam również młodsze kuzynostwo i rozmawiając z nimi wiem jakie dostają prezenty. Teraz prezent w postaci konsoli do gry dla nastolatka to coraz częściej normalność a nie rzadkość. Poza tym oprócz tego napisałam również, że moim zdaniem jakaś gra jest dobrym pomysłem na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Oj dziewuchy, dajcie jamaice spokój :P chce i kupuje swojemu facetowi drogie prezenty to niech kupuje :) A ja wymyśliłam co fajnego i niedrogiego można kupić. Co powiecie na fikuśnego pendrive'a? Może takiego niebieskiego hipcia? http://merlin.pl/Dysk-przenosny-USB-2-0-Tracer-Hippo-4GB_Tracer,images_big,31,MEGA_TRANOI16667.jpg Jest śliczniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnasidhwi
ja mojemu tez kupilam konsole.wspolczje waszym chlopakom ,ze zalujecie pieniedzy na nich.ja wcale do bogatych nie naleze i tez jestem mloda ,a jednak wole troche zaoszczedzic i kupic mu cos pozadnego ,a nei kurwa niebieskiego hipcia! wy sie puknijcie w czolo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartipo
Na 2future.pl jest niebieska ładowarka do telefonów awaryjna, albo niebieska sprytna platelina, albo niebieski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×