Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orinko29

brak apetytu 40 tydzień ciązy

Polecane posty

czy brak apetytu może sygnalizować ze poród już nie długo? dodam że apetyt w ostatnim miesiącu miałam ogromny. Dotąd też miała zaparcia dość częste a teraz no jakby to powiedzieć zero problemów z tym mam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juza
moim zdaniem poród tuż tuż, czasem organizm tak reaguje przed samym porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
o tak,miałam tak samo,nagle straciłam apetyt-tak z dnia na dzień,śniadanie ledwo wciskałam i poród oczywiście po kilku dniach :) przygotuj się i powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
co do zaparć,mnie też opusciły przed porodem,bo jeszcze tego samego dnia z rana zrobiłam dużą.... :) i popołudniu na porodówke już jechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedzi;-) ale jeszcze nic sie nie dzieje...mam nadzieje że do paru dni coś mnie weznie, wczoraj byłam u lekarza i wszystko jest jeszcze szczelnie zamknięte..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ja też mówiłam,ze nicmnie nie bierze i nagle wody odeszły,nawet nie miałam skurczy przepowiadajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pare razy dziennie napina sie brzuszek no i mam dość dużo wydziliny z pochwy...a tak to nic;-/ tylko czekam na te skurcze do porodu, nawet juz sie nie boje bo chce juz miec mała na rekach i to jest silniejsze niz strach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×