Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulaaaaaaa

Zwolnienie z pracy czy moge starac sie o odszkodowanie?

Polecane posty

Gość paulaaaaaaa

hej zostalam zwolniona z pracy mialam umowe na stale i po roku i 9 miesiacach zostalam zwolniona z powodu "redukcji etetów" mam parwo domagac sie odszkodowania? BARDZO PROSZE O PORADE BO NIE WIEM CO MAM TERAZ ROBIC JESTEM ZALAMANA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humorek na dziś
tak możesz pomocy szukaj w bezrobociu Okolice Lublina. Zapadła wiocha. Ławka przed spożywczo-monopolowym "U Hanki". Miejscowa elita odbija owocowe-mocne. Wszyscy ciągną z gwinta - jeden nie pije. - Dlaczego nie pijesz? - pytają zdziwieni. - Nie mogę. Hipnoza i kodowanie... - wyjaśnia abstynent. Następnego dnia - na wielkim kacu - jeden z uczestników libacji przychodzi do abstynenta: - Słuchaj! Chciałbym się także zahipnotyzować i zakodować... Już nie mogę tak dalej... Daj mi adres tego lekarza... - Jakiego lekarza? To nasz kowal. Facio podziękował i udał się do kowala: - Chciałbym przestać pić... Podobno pomaga hipnoza i kodowanie... proszę... - Zdejmuj spodnie i wypnij się - odpowiada kowal. Facio zdziwił się, ale zdejmuje spodnie i wypina się w stronę kowala. Ten przyciąga chłopa do siebie i w żelaznym uścisku dyma go przez pół godziny. Wreszcie kończy, podciąga spodnie i mówi: - Wypijesz - całej wsi opowiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaaaa
czyli ile czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaaaa
czyli ile czasu? poinformował mnie miesiąc wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj sobie w kodeksie jaki
ludzie dziś maja dwie lewe rece!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaaaa
ale nie wiem naprawde gdzie mam tego szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 minuty poswiecilam
Art. 36. § 1. Okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas nie określony jest uzależniony od okresu zatrudnienia u danego pracodawcy i wynosi: 1) 2 tygodnie, jeżeli pracownik był zatrudniony krócej niż 6 miesięcy, 2) 1 miesiąc, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 6 miesięcy, 3) 3 miesiące, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden i pol nie 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humorek na dziś
kiedyś w kodeksie przy umowie na czas nieokreślony były 3 miesiące, ale może coś się zmieniło? znajdź w nowym kodeksie pracy. nikt nie poszuka za ciebie idź do urzędu bezrobocia, tam maja bezpłatnego prawnika i udziela on rad o ile miasto jest bogate i może sobie na niego pozwolić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa2222222
jesli wypowiedzenie dostałaś w listopadzie będzie skuteczne z końcem grudnia. nie możesz dostać z tego powodu odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaaaa
i co teraz... powiedział mi o zwolnieniu miesiac to nie odstane odszkodowania? pracowałam nie całe 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedzial
ci umowe o prace z zachowaniem terminu wypowiedzenia. Jesli zwolniłby cie bez zachowania okresu wypowiedzenia, albo bez umotywowania dlaczego to robi (pracodawca musi, pracownik nie) to bys mogla sie starac o odszkodowanie rowne okresowi wypowiedzenia, ale w tym przypadku nie masz o co sie starac bo zaplaci ci za ten miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz zasilisz
szeregi bezrobotnych ... udaj sie do PUP i sie zarejestruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzial
a nie dal na pismie? wypowiedzenie jest w takiej samej formie jak umowa, czyli pisemnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaaaa
tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×