Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Mamo, no pasowałoby... Różnica punktów pomiędzy Tobą, a następnym oczkiem to 30 :) da radę. Na wypadek, gdyby się popsuło-dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Mamo ale numer wczoraj rano zagłosowałam,weszłam tu po 23 i też mi się udało zagłosować drugi raz z jednego komputera,oprócz tego jeszcze w pracy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu vel Fafelek
hello :) jak tam nocka minela? rany Julek jak mi sie wstawac nie chcialo.. hehe i co ja biedna zrobie jak znow czas przestawia? nie wiem ale mi ta obecna zmiana bardzo pasuje ;D pamietacie moze Luz Clarita? w ogole jaki kiedys byl szal na telenowele argentynskie? pamietam jak leciala w TV Esmeralda.. nikogo u mnie na osiedklu nie bylo bo kazdy w domu na esmeralde czekal :) heheheh to byly czasy.. a teraz jakies gówno puszczaja.. milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam Luz Clarita-o małej dziewczynce ;) moja nocka spoko,późno poszłam spać,rano nie chciało się wstać ;):P Xazui-mi się raz też udało że rano i wieczorem ale za to na drugi dzień nie mogłam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Esmeralda to była pierwsza telenowela, którą oglądałam ;) Mi też się wstać nie chciało, ale cóż począć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Moja nocka minela bezsennie, b w pracy, ale za to byl spokoj i git. Poloylam sie na az 2 godziny spac bo zaraz musze wybyc na troche z domu...alez jestem zmeczona a jutro znowu rano do pracy. Ja pamietam Luz LClarite ale jej nie ogladalam, za to moja babcia i kuzynka ogladaly. Ja za to ogladalam Marimar - to lecialo na Tv regionalnej ale fajne bylo :) a tak w ogole to jak tutaj wkleic jakies zdjecie? bo chciala bym cos pokazac zwlaszcza Persephonebo ona teraz namietnie dekoracje swiateczne robi... tym czasem mykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja nie mogłam się dobudzić:O A pamiętacie telenowelę "Crystal"? Moja ciocia była wierną fanka:P Grała w niej taka bardzo znana wenezuelska aktorka z telenowel, blondynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocznik 79
A kto pamięta gre w czekolade i chlopka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
ja nei pamietam.. :/ hmm o co chodzilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co pewnie polegała na wszystkim:D Jak to telenowela:D Zwłaszcza, że wenezeulskie są trochę inne niż brazylijscie, meksykańskie itd;) Ale głównego wątku nie pamiętam, nie miałam wtedy za dużo lat;) Zaraz wam znajdę zdjęcie tej aktorki, ona grała chyba w Lus Maria też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wi wi
albo serial Paloma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocznik 79
:) chyba wam się coś pomyliło:) Chodziło o GRE a nie o film. Oj,chyba jestem taka stara,że to pamiętam:( polegało to na tym,że rysowało się na ziemi tabliczke czekolady lub chłopka i tak trzeba było wskakiwać na pola,żeby nie nadepnąć na line.Jak się nadepło to była skucha i skakała następna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, to ja znam :) Myślałam, że była jedna gra "czekolada i chłopek" :D . Oczywiście, że pamiętam :) W chłopka nawet często grałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjjjjj
:) a "państwa" ? ( nie mylić z "państwa i miasta")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja pamiętam tę grę kredą się rysowało na betonie,takie kwadraty ponumerowane i skakało po nich.Pózniej w drugą stronę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam tylko państwa i miasta ;) a wilki i owce-robiona gra,nauczyła mnie grać moja mama ;) podobne do warcabów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjjjjj
Ja znam inaczej.Rysowało sie koło i dzieliło na części w zalezności od ilości osób biorących udział w grze.Każda osoba była jakimś państwem.Brało się patyk i rzucało jak najdalej wołając przy tym nazwe państwa które miało po niego biec.osoba rzucająca liczyła do 10 i jesli "państwo" nie zdążyło w tym czasie wrócić z patykiem odpadało z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×