Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość
Cześć dziewczynki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) Przypomniało mi się jak w niedzielę leciały różne filmy z cyklu "Perły z lamusa" ;) to sie oglądalo co leciało bo nie było nic innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, u mnie były przeboje z autem, wczoraj nie odpaliło i sąsiad ładował trochę akumulator ze swojego. Co do prezentów: ja też nigdy nie lubiłam dostawać ciuchów, tylko zabawki, dopiero jak byłam nastolatką, zaczęło mi się to podobać :) Ale trauma mi została i do dziś dzieciom kupuję coś dla nich, a ciuszki ewentualnie rodzicom dzieci. Najbardziej byłam kiedyś szczęśliwa, kiedy dostałam rodzinę "Barbie" (jakiejś innej firmy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Persephone ale mi się spać chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
persephone - spoko znam ten bol jak auto nie chce odpalic, na szczescie z akumulatorem byl spokoj bo dopiero mi tata go ladowal, oby jutro rano ladnie odpalilo, bo na razie odpala bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każdy zna ból kiedy autko nie chce odpalić ;) ja też-mamy diesla więc jak akumulator słabszy to od razu kiszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście dziś wszystko ok. Xazui>> to idź spać :) Iza>>> będę trzymać kciuki za jutro! Mama>>> Dziś udało mi się dwa głosy oddać, niestety widać, za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przeszło mi spanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persephone-spoko ;) będzie co ma być ;) A ja czekam na siostrę i coraz bardziej wkurzona jestem bo się zapowiedziała na po południu a do teraz jej nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pamietam LO27 mieli taka jedna piosenke oooooo moge wsyztsko, wsyztsko mozliwe jest gdy Tyyyyy ooooooooo jestes blisko dla Ciebie kwitna moje sny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjj
witam wszystkie:) a co powiecie na muzyke disco polo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k1986
Przez was mi się na wspominanie zebrało... xD Karteczki, Molenda, "tamagoczi" i inne :-) Czuję się jak stara baba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki 🖐️ k1986, stara nie stara, ważne, że wspomnienia dobre, a do tego jak wino-czym starsze, tym lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×