Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Hej Kochane! :) Izabelka-ale bęcwały jakieś U mnie słoneczko piękne świeci i dzień jest cudny :) Miłego dzionka ;) Wszystkie dobre duszki poproszę o głosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Izabelko powinni ci zapłacić odszkodowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Za straty moralne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj masz racje ale coz robic ;/ Zobacyzmy wiesz, ze na razie mi nic nie odpisali...nie wiem dlaczego. Juz mam dosyc...tyle lat zamawalam i zawsze wszystko bylo ok...nie wiem co jest. W kazdym razie poza tym ejst ok poza tym, ze oczywiscie jestem niewyspana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zbierałam "historyjki" z gum DONALD i trzymałam je w pudełku po czekoladzie "z okienkiem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Witam wszystkich:) Może ktoś je kiedyś zacznie produkować od nowa:) . Mamo a do kiedy trwa ten konkurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj-do 10 stycznia,już się nie mogę doczekać końca bo tak się zaangażowałam,że tylko chodzę i obgryzam pazury :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
A co możesz wygrać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczynki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Jak tam? Ja jestem po nocce i troche ejstem taka oglupiala, dzisiaj znowu ide na nocke, ale pozniej mam 3 dni wolne :p Jakie plany na sylwestra macie? Ja ide w tym roku do brata ale szczerze to zostala bym w domu z narzeczonym i spedzila ten dzien tylko z nim...a po polnocy bym poszla grzecznie spac...hehe wiem, ze to dziwne ale jstem ostatnio tak nie wyspana ze marze tylko o tym aby sie pozadnie wyspac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje życie zmierza do nikąd i jak zwykle na koniec roku mam coś dziwnego w mózgu:O Coś jakby "mieszane uczucia":O W styczniu mam egzaminy, muszę się przygotować do rozmowy, jeden egzamin to przemówienie i oczywiście jak zwykle nie mogę się zebrać:O Jestem jakoś hujowo ambitna, ambitna i leniwa w jednym:O Przepraszam Was za wszystko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lilka nic dziwnego,praca robi swoje.My nic nie planowaliśmy,miała przyjechać siostra z mężem jednak nie przyjadą :( Na dodatek mój M jest chory od świąt,więc tym bardziej nigdzie nie pójdziemy.Myślę tylko co by do jedzenia zrobić żeby chociaż coś innego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lilka głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liluś-trzymaj się,to koniec roku,kazdy już nim zmęczony,będzie dobrze ;) Izabelka-ja też bym na Twoim miejscu zostałam z mężczyzną ;) My idziemy do znajomych,taka malutka imprezka-oni,my ich rodzice i nasze dzieci ;) Na luzie totalnie ;) potem u nich nocujemy ;) Co roku albo siedzimy z teściami albo sami,więc miła odmiana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ostatnie lata ciagle bylam na jakichs imprezach sylwestrowych tlyko 4 lata temu tez mielismy impreze u brata, bylo bardzo fajnie. Teraz bratu urodzily sie dzieci i dlatego zostaja w domu, prosili zebysmy przyszli zeby im sie nie nudzilo. A teraz w sumie mi sie nie chce isc bo dzisiaj jestem po nocce, jutro tez bede po nocce a wiec nie bed zbytnio wyspana i bede znowu taka "oglupiala". Wiec dlatego najchetniej bym zostala w domu. A musze sie jeszcze wam pochwalic, ze moj luby jst wprost zachwycony moimi bratanicami. Wczoraj slzismy z nimi na spacer ( brat i bratowa maja wtedy choc chwile dla siebie ) i mial taki usmiech na twarzy hehe :) Wozek oczywiscie on musial pchac...ale na nasze dzieci jeszcze przyjdzie czas :) Lilka - nie doluj sie, ja tez sie ostatnio ciagle jakos doluje, przed swietami i przed koncem roku zawsze tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobiety, ja wiem, że będzie ok, ale Nowy Rok to jest chyba najdziwniejszy dzień w całym roku, ja od paru lat mam wtedy taką pustkę w środku i chce mi się ryczeć:( Wiecie ja wam zazdroszczę, że macie za sobą studia i już takie zarysowane życie, a ja nie wiem jak dotrwam do końca, nie cierpię siebie, że taki leń ze mnie:O Ale taka uroda urodzonych w niedzielę. Xazui masz rację, ja jestem coraz częściej przygnieciona swoją pracą, ale staram się nie narzekać, bo wolę tę niż żadną, ciężko teraz o niezłą posadę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lilka też jestem urodzona w niedzielę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek330
www.wbadanie.pl/ankieta/213964510/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem 83
i pamiętam: -bazy w krzakach -obdzieraliśmy drzewa z kory i robiliśmy papirusy - wielką miłość do Modern Talking i i Shakin Stivensa!! - oczywiśćie słynne " sekrety" czyli szkiełko z kwiatkami które się lekko odkopywało - śluby w piaskownicy( zawsze robiłam za księdza:/) -zbieranie puszek po piwach -zapach pewexu...pięknie pachniało kawą i perfumami - wystawanie w pewexach przed ladą i oglądanie godzinami zabawek... - później weszły kucyki pony -jak ukradłam koleżance plastikowy dzbanuszek( miałam kare przez tydzień) -robienie" kiełbaski" na trzepaku- czyli poprostu zwisaliśmy jak szympancy -z biegiem lat zastanawia mnie stwierdzenie" pobite gary"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 30+ i też bawiłam się w podchody i zbierałam ,,papierki ,,opakowania po czekoladach i batonikach oraz historyjki z gumy ,,donald,,,a katalogi z domów wysyłkowych to sobie pożyczałyśmy z koleżankami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do niedawna miałam katalog wysyłkowy z Anetą Kręglicką na okładce jako Miss World, był z roku 1990:) Sąsiadka wyrzucała gazety i sobie go zatrzymałam:D Ale i tak przepadł:( Dziewczyny, a miałyście w latach 90 kontakt z firmą Oriflame? Moja Mama zainteresowała się tym kiedy Oriflame dopiero zaznaczało terytorium w Polsce (pierwsza połowa lat 90), do niedawna miałam też taki stary katalog, kiedyś wychodziły o wiele rzadziej niż teraz i ilościowo nie było ponad (dużo ponad) połowy produktów, które są teraz. Pamiętam jak Mama dostała pierwszą zamówioną do sprzedaży paczkę (konsultantka), te kosmetyki takie piękne i kolorowe zrobiły na mnie takie wrażenie, do tej pory pamiętam jak je rozpakowywałyśmy:) Aż mi się płakać zachciało... Ehhh.. Złote czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja sobie ostatnio przypomniałam jak się robiło orła na śniegu :-D Bazy w krzakach super sprawa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×