Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Mama mialam akumulator ladowany troche kablami rozruchowymi a prostownika nie mam niestety bo w sumie nie spodziewalam sie ze az takie mrozy beda, a przy -15 spokojnie mi odpalal nawet na gazie a nie na benzynie... w kazdym razie bede wozila sobie teraz dodatkowy akumulator i bede go brala do pracy do budynku hehe...a tu Leja sie pewnie bedzie mogl pochwalic swoja wiedza, bo on sadzi, ze baby nic nie potrafia przy samochodach robic hehe ... Lilka - my Cie nie zmuszamy my tylko dobitnie sugerujemy, ze szczesciu trzeba pomagac :) xauzi - mnie wczoraj tak glowa bolala....a dzisiaj coz...jestem zmeczona ale nie moge zasnac, nie spalam od wzoraj od 11:00 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 15 lat i... też pamiętam takie zabawy. Nie wiem gdzie ja żylam, ale jak chodziłam do podstawówki to nie było takiej mody na chwalenie się gadzetami, komórkami, mp3-kami, siedzeniu caly dzień przed komputerem grajac w gry.. W szkole zawsze było miejsce na różne zabawy takie jak: gry w karty, kapsle. Wymienianie się karteczkami to już byl szal ktory trwal chyba z 3 lata :D. Nie bylo dnia, zeby ktoś nie wziął segregatora, prosiło się rodziców o kasę na coraz to nowe karteczki, wymieniało się... Byly lyżwy, sanki, rzucanie się śnieżkami, ganianie po podwórku, berek, chowany. Wspominam te czasy jak najlepiej i - nigdy nie mieszkałam w jakiejś wsi zabitej dechami tylko w normalnym, średnim mieście i zawsze chodziłam do zwykłej szkoły. Te przyjaźnie podworkowe, podstawówkowe.. to byl coś, naprwdę milo wspominam swoje dzieciństwo. Niestety.. w gimnazjum wszystko się popsuło, jestem teraz "na półmetku" i odliczam doslownie dni do skończenia tego piekła. Tu wszystko jest takie... okropne. A znajomi zamiast gdzieś wyjść siedzą tylko przed tymi monitorami i grają w głupie gierki. Jak czasem wyjmę zdjęcia to tak tęsknię za tamtymi chwilami... no ale cóż, nie będe się rozpisywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nowych :) Izabelko-a własnie,przecież od kogoś też można odpalić od jego akumulatora,mało razy się tak robiło:P A tu Leja niech nie mówi,że baby przy samochodach nic nie potrafią zrobić bo sobie możemy pogadać,kto większą wiedzę ma :P Ja jestem sama przez 80% naszego małżeńskiego życia i wiele "męskich" zajęć muszę wykonywać więc proszę nie generalizować ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka ja myśle że nic na siłe:) na pewno w końcu kogoś poznasz:) Widze że tu Leja się zainteresował naszym topikiem więc może będzie próbował cię poderwać:) jak go poznałam to pewnie tak:). Izabelka współczuje:( ale słyszałam że do soboty ma być cieplej więc może nie będziesz miala problemu z samochodem:) Mama a jak twój hydrofor? nic nie piszesz więc wnioskuje żę wszystko ok:) U mnie było dzisiaj cieplej bo -15 ( wczoraj było -20 ),ale i tak zmarzłam:( jade rano do pracy godzine autobusem i tramwajem:( WIOSNO CHODŹ TU DO NAS!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
U mnie non stop -20 a śniegu jak na lekarstwo i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest dużo śniegu a najgorsze jest to że w większości ulice nie są odśnieżone. W Łodzi jest w miare dobrze ale u mnie w Aleksandrowie trzeba uważać żeby sie nie wyłożyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjjj-no właśnie nie ok,no ale co zrobić:O Dziś mnie pół dnia nie było w domu bo byłam z dziećmi na ostatnich badaniach i zamarzł francowacielec,znowu 2 godziny go odmrażaliśmy ale przynajmniej wiedziałam jak ;) No i takie morał,że hydrofor na czas nieobecności wyłączyć,wylać wodę z rur i sąsiad nam bedzie przychodził przepalać wieczorami żeby z centralnym się nic nie podziało. Noo,tu Leja to niezły kogucik z tego co widzę ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Tu Leja chyba ma 18 lat z tego co wiem, no chyba ze sie myle, a Lilka nie chce mlodszego, ale musze przypomniec, ze gdy poznalam mojego narzeczonego mialam tyle lat ile Lilka czyli 22, a moj narzeczony byl wtedy smarkiem czyli mial wlasnie 18 lat :p W necie pisze, ze w piatek w nocy nie ma byc tak zle..a w poniedzialek pwnie znowu bede miala nocke...oby nie bylo ponizej -12....:((( bo nie wiem..w kazdym razie jutro biore nauke wymiany akumulatora :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu Leja-pamiętam Cię jako Szymonka ;) Kochani idę już,nie wiem ile mnie nie będzie,trzymajcie się cieplutko,papa :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta i chłopcy, ale u mnie dziś ciepło na dworze:D Jest chyba tylko -1 lub -2, a może nawet 0 i jest ciepło:D I nie mówmy już o facetach, bo ja chyba muszę się jeszcze wybawić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuleja, ja Cię też pamiętam jako Szymonka :D Lilka, baw się :) Iza, jak walki z akumulatorem? Mama, mam nadzieję, że wyjazd coś dobrego przyniesie, a hydrofor to tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuleja, ja Cię też pamiętam jako Szymonka :D Lilka, baw się :) Iza, jak walki z akumulatorem? Mama, mam nadzieję, że wyjazd coś dobrego przyniesie, a hydrofor to tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) Lilka - u mnie tez dzisiaj tylko -3 :) oby i jutro tak bylo bo znowu jade na noc do pracy....ale podobno w weekend czy po weekendzie bedzie znowu bardzo zimno, a ja 1 mam nocke znowu :(( az strach w ta zime.... Persephone - w sumie z tym odlaczaniem akumulatora troche roboty jest, ale mam drugi akumulator, ktory bede wozila ze soba i brala do pracy zeby byl w ciepelku i jakby co to rano poczekam az maz koleznaki, ktora mieszka na przeciwko mojej pracy sie wyspi i poprosze go grzecznie aby mi przemienil akumulatory :) Ale jednak mam nadzieje, ze takich mrozow juz nie bedzie ;(((((((((((((( bo az rozpacz mnie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczyny u mnie bardzo zimno wieje sypie i ogólnie okropnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tu Leja ale żeś się wysilił :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartka wygląda trochę jak opakowania zastępcze w PRL-u, takze się wpasowuje idealnie w konwencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziewczynki kupujecie może kosmetyki na Allegro? Chodzi mi raczej o te droższe... Chcę kupić podkła Revlon i nie trafić na podróbkę i tak myślę czy może macie kogoś poleconego, kto sprzedaje kosmetyki tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) U mnie też jest ciepło -1,chociaż zaczął sypać śnieg.Ale chyba wole już ten śnieg niż mrozy. Izabelka dasz rade z tymi akumulatorami:) Tu Leja dzięki za kartke -taka orginalna:) Ja też nie kupuje kosmetyków przez internet,jakoś nie mam zaufania do takich zakupów,musze wszystko obejrzeć zanim coś kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×