Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Ajjjj, dobrze im powiedział :) U mnie też ciepło, nie wiem co prawda ile stopni, bo nie mam termometru za oknem, ale wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjjj, ja jestem i co więcej-chyba pod koniec przyszłego tyg. będę musiała udać się do umiłowanego miasta, więc może jakaś kawka??? Dam jeszcze znać, bo sama nie do końca wiem, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persephone:) jutro będę w twoich rejonach:) bo jade do tesciów odwieźć szwagra córke a w niedziele będę tam na chrzcinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane Macie racje ostatnio malo kto tu zaglada:( A Lilka kompletnie nas juz olala :p U mnie dzisiaj tez jest cieplo, wczoraj tez bylo slicznie, ale w nocy zamarzlo to co wczoraj stopnialo i na drogach byl sam lod ;/ jutro rano pewnie tez tak bedzie a ja rano musze pedzic do pracy. Rano wyjechal moj ukochany :( pewnie sie zobaczymy teraz za 2 miesiace...ale coz mam teraz wieksze problemy od tego...tez tak macie, ze jak sie wszystko git uklada i myslicie, ze w koncu jest git to znowu sie cos wali?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, Iza, głowa do góry! Ajjjj, :D A ja jadę na weekend do Teściowa Górnego ;) Ale swoich teściów bardzo lubię, więc będzie fajnie :):):) Tylko na kafe pewnie się nie pojawię, ale po weekendzie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka będzie dobrze,trzeba w to wierzyć:) Ja mam tak od września 2008r. jak już coś się zaczęło układać to znów się zawaliło:( D. poszedł do pracy w której faceci sami znajdowali sobie okazje do picia i też zaczął pić (już myślałam o tym żeby od niego odejść),potem go zwolnili bo przyszła zima,nie było zamówień a że miał najmniejszy staż to padło na niego:( W sumie nie ma tego złego,przestał się spotykać z tamtymi facetamii przestał pić ale z drugiej strony nie miał pracy.Po jakimś czasie zaczęło się układać,ale ile ja się natłumaczyłam,napłakalam:(ah:(.Ale jakoś przez to przeszliśmy,razem.Także głowa do góry,będzie dobrze:) Persephone:) miłego wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persephone, ajjjj dzieki :) ajjj ciesze sie, ze daliscie rade, mam nadzieje, ze mi tez jednak sie wszytsko pouklada tak jak bym tego chciala bo tak fajnie juz bylo a tu znowu problem z ta praca :( a tak bardzo ja lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u was kochane? U mnie dzisiaj byly moje bratanice i sie slicznie nimi opiekowalam, oczywiscie razem z babcia i dziadkiem hehe ktorzy sa nimi wprost zachwyceni :p Niedlugo pedze do pracy, jak mozecie to odmowcie za mnie jakas modlitwe, zeby nas dalej w pracy zatrudnili ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Iza wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wyjazd był bardzo sympatyczny, ale jutro już znowu pn... Iza, Xazui ma rację, będzie ok!!! Ajjj, no to całe szczęście, że się dobrze skończyło! Xazui, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) coz za przepiekny sloneczny dzien :) az sie chce isc na spacerek z pieskiem albo z ukochana osoba :) moja ukochana osoba juz odjechala wiec pozostaja mi pieski hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pamiętacie klapki kuboty? tu jest topik o nich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kolorowe drewniaczki pamiętacie jeszcze niedawno miałam czerwone w szkocką kratę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:)wróciłam dzisiaj do pracy:( po dwóch tygodniach na zwolnieniu troche się odzwyczaiłam:P a na dodatek wczoraj byłam na chrzcinach i wróiłam późno więc dzisiejsze wstawanie to był koszmar:(. Izabelka ,może niedługo będziesz miała swoje maleństwo:),a jak z pracą? Mam nadzieję że ok:) Persephone,xauzi:) Wiecie może co u Mamy? Dawno tu nie zaglądała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xauzi - ale zasypalas nas wspomnieniami :) butki takie tez mialam ale biale :) a co do mojej pracy to bede wiedziala w czwartek :(( czy od marca jestesmy bezrobotni (6 osob razem ze mna ) czy nie:( cos strasznego :((( Wiec prosze o kilka "Zdrowasiek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iza nie martw się nic Ci to nie da,a wręcz przeciwnie.Ze swojej strony już wszystko zrobiłaś,nic więcej nie zrobisz.Na mnie możesz liczyć i na dziewczyny też :) Bądz dobrej myśli to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, staram sie byc dobrej mysli, ale juz mnie ta sytuacja chwilami denerwuje...od listopada wieczna niepewnosc. Mimo ze tyle osob sie za nami wstawia itp itd ehhh ale dzieki, mam nadzieje, ze bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: Iza, bedzie okej! Po drugie: Dzięki Ci, Xazui, te kurtki pamiętam :) A my zamiast wiewiórki mieliśmy chyba jakiegoś pana bobra, coś mi się kojarzy takiego. Po trzecie: pogoda faktycznie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcyznki co tu taka cisza? U mnie deszczowo od rana ale to lepsze niz zima wiec ni ma co narzekac :) przeziebilam sie i caly dzien kicham :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u mnie też rano padało ale ok.:) rzeczywiście lepszy ten deszcz niż zima:P Dziewczyny chyba są bardzo zapra cowane skoro tu nie zaglądają:( Ciekawe co się dzieje z Mamą?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe, ciekawe... u mnie już się robi wiosennie, zobaczymy, czy jeszcze nie wróci zima ;) A póki co jeszcze trochę muszę popracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczyny :) u mnie piękne słońce,ptaki śpiewają.Wreszcie można się lżej ubrać,tylko znowu przesilenie wiosenne :o trzeba to jakoś przetrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, u mnie pogoda piekna ale niestety ogolnie bardzo zle ;( od poniedzialku jestem bezrobotna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iza no co Ty mówisz? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×