Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) też pamiętam " pilu,pilu gąski do domu":) ciekawe jak by to wyglądało jak byśmy się tak razem zaczęły w to bawić:) co niektórzy by sobie pewnie pomyśleli że jesteśmy trochę nie normalne:) Ale zabawa by pewnie była świetna:) Nasze dizeci pewnie nie będą miały takich zabaw:( Moja Kinga zapytała mnie dzisiaj czy jak będzie duża to kupimy jej komputer:( Ma dopiero 4 lata ( skończy w środę:) ) a już myśli o komputerze zamiast o innych zabawach:( Szkoda my tych dzieci:( my zbierałyśmy karteczki a one teraz gry na x-boxa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Już sobie wyobraziłam jak się bawimy:D Dziewczyny macie jakiś przepis na opalanie nóg? Bo ja od lat mam problem, że nogi mam zawsze jaśniejsze od reszty;/ I z tego co widzę za oknem, to chyba będzie solarium part II... Dobrego dnia, trzymajcie za mnie kciuki, bo pon jest najgorszy:( Ajjjj myślę, że co do zabaw Twojej córci to jeszcze nie wszystko stracone:) Czasami jak mam okazję podptarzeć jakieś dzieci na dworze, to zauważam, że nie zatraciła się całkowicie w tym zelektronizowanym świecie umiejętność zabaw zespołwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjjj, chyba musimy dzieci trochę pomotywować, żeby chciały się też bawić czymś innym i w co innego ;) Lilka, trzymam kciuki!!! Za poniedziałek i tak ogólnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jak wam minął ten poniedziałek?:) Lilka a czemu "gówno"? Nikt sensowny się nie zgłasza?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowicie, teraz nadal pracuję :) Ja miałam konto ponad rok na pewnym portalu, zanim mój mężczyzna mnie znalazł. A na innym miałam baaaaardzo długo i poza kilkoma spotkaniami nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takich portalach pewnie ciężko jest kogoś sensownego znaleźć?:( Mój brat sobie podobno założył konto na sympatii ale nie wiem czy z kimś się spodkał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Nikt sensowny się nie zgłasza, ale to było do przewidzenia. Dobrze, że nie wykupiłam abonamentu, bo tylko kasa w błoto. Zauważyłyście, że więcej odwagi mają mało atrakcyjni (nie tylko fizycznie) faceci? Ja nie jestem znowu jakąś pięknością, ale naprawdę częściej nieśmiali są Ci przystojni i inteligentni;) A poza tym to u mnie ciągle pada, szkoda, czeka mnie kolejan wizyta w solarium:classic_cool: Może skóra nie odczuje tego aż tak boleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, coś w tym jest ;) Kiedyś miałam tak, że tak jak teraz zaczynam dzień od sprawdzenia poczty, tak wtedy zaczynałam od przejrzenia "nowych" twarzy, które założyły konta ;) Trochę jak szukanie pracy to było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) u mnie jak zwykle praca i praca, jutro na szczescie mam az jeden dzien wolny, a w czwartek znowu jestem sama...powoli mam dosyc tej pracy mimo ze pracuje dopiero poltora miesiaca, ale denerwuje mnie ze wszyscy uwazaja, ze juz wszytsko powinnam wiedziec :( no az dziwne ze w ogole jakiekolwiek pytania zadaje, ze nie ejstem wszechwiedzaca ehhh coz robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) miałam pracowity tydzień ale na szczęście teraz dwa dni wolnego:) Szkoda tylko że pogoda taka kiepska:( zimno,pada:( .A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie? hehe praca, praca, stres...stres, stres praca;p ehh ta praca...a poza praca i stresem wszytsko super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczyny :) nie piszę bo nic w sumie się nie dzieje ciekawego..leje i leje :( Pozdrawiam Was serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️:) u mnie też leje i leje.......można popaść w depresje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ajjjj u mnie już nie leje ale okolice bardzo zagrożone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny drogie, mam nadzieję, że przestanie u Was padać. Tu też lało bez przerwy (a ja mieszkam w sumie nad rzeką ;) ) ale dziś wyszło słońce! Ma się na życie, także i do was przywędruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Perse u mnie też wyszło słońce na chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zanosi się na koniec deszczu:( w centrum nie jest jeszcze tak źle,ale na południu....coś strasznego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Perse u mnie nie pada jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Perse Ty mów jak było w Pradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ :) w końcu ładna pogoda:) spacerki,spacerki.....:)A co u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Pradze super (zabytki), dokładnie tak, jak lubię, a popękane płyty chodnikowe i sklepy otwarte w nd przypomniały mi Polskę :) Uwielbiam takie klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) A u mnie niestety tak sobie...ciagle mam stres przez te prace...nie jest zle ale to nie to co trzeba i nie czuje sie tam tak komfortowo, to nie moje miejsce musze szukac czegos nowego tylko ze zadnych normalnycn ofert nie ma :( a poza tym oki :) musze sie troche podszkolic z angielskiego i z niemieckiego tez by sie przydalo...Persephone Ty bylabys mi w tym bardzo pomocna :) bo niemieckiego nie pamietam wogole!! wiec gdybys mogla to napisz mi jak sie mowi : co podac? placi pan gotowka czy karta? wystawic rachunek czy fakture? hehe no coz musze umiec takie rzeczy a nie umim wiec albo sie dogaduje po angielski albo z tymi ktorzy tylko po niemiecku mowia to hmm no tez sie jakos dogaduje hehe ale cos tam by wypadalo umiec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) co tu tak pusto:( Ja mam dzisiaj wolne,idę do przedszkola na Dzień Matki:) To mój pierwszy raz i pewnie się popłacze ze wzruszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×