Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Izabelka współczuje:( ja jak wracam do domu to mam wrażenie że mi kręgosłup pęknie:(. Po co ktoś wymyślił tą pracę:(. Mam wrażenie że nam się topik rozpada:( coś nikt tu nie zagląda:(. A apropo tematu topiku:) pamiętacie wpisy do pamiętnika:) ja do tej pory pamiętam jeden wierszyk:) Niezapominajki są to kwiatki z bajki, rosną nad potoczkiem,patrzą jednym oczkiem. Gdy się jedzie łódką,śmieją się cichutko, i szepcą ci skromnie NIE ZAPOMNIJ O MNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, wczoraj miałam trochę do roboty, bo wieczorem mieliśmy gości. Dziś z kolei ciąg dalszy domowych obowiązków plus projektu, nad którym obecnie pracuję, ale póki co nie mogę za wiele o nim powiedzieć ;) ale już niedługo zdradzę więcej Iza, poza tym, że praca męcząca, to jak tam? Ajjjj 🖐️, dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki....a pamietacie wiersyk na poczatku pamietnikow...."prosze ladnie sie wpisywac lecz karteczek nie wyrywac, bo karteczki sie gniewaja gdy je dzieci wyrywaja" :D w pracy jest oki, pierwsze dni myslalam, ze nie wytrzymam tam ale juz ejst oki, ludzie fakni, dogadujemy sie fajnie, tylko boje sie byc sama bo wtedy chyba nie dam rady jak ludzie beda :( jeszcze rano ale po poludniu? wieczorem rpzychodza goscie hotelu i zamawiaja i zamawiaja czesto alkohole ktore nie wiem jak podac i w czym hehe, albo te herbatki kazda w czyms innym jejku...dobrze ze w hotelu juz dosyc sobie radze, wiem co z tymi faktorami, rachunkami, rezerwacjami itp. ale ogolnie nie moge sie doczekac listopada gdy bede rpacowala w zawodzie...a wracajac do mojej obecnej pracy to najbardziej lubie jak sa imprezy, wesela, poprawiny,....wtedy czas szybko mija i wiem co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, to znaczy, że będziesz niedługo jednak pracowała w zawodzie? Cieszę się, że dajesz radę :) Tych wierszyków było sporo :) No i robione z boku sekrety ;) A pod spodem teksty typu: "kto sekret ruszy, tego za uszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczynki,chora byłam 👄 Mną też to wszystko wstrząsnęło.Z resztą prawie jak każdym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kiedy ja nadrobię te całą lekturę którą napisałyście,chyba jutro w pracy.Od wtorku jestem w domu więc już mi się tęskni do ludzi,ile można leżeć łóżku prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iza i Perse poszły do was zdjęcia tych filców,tylko nie wiem czy dobrze pamiętam i Tobie Iza wysłałam na adres gn...k :) Wolałam wysłać je mailem bo nie chcę za bardzo tutaj wklejać a mam tylko te dwa adresy oprócz Mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui dzieki za fotki, supr sa te Twoje ozdoby z filcu...ja takich broszek tak ladnie jeszcze robic nie umiem :p i kolczykow jeszcze nie robilam bo jeszcze biegli nie mam w sumie nie mialam czasu teraz nic robic bo albo pracoqalam albo jak mialam wolny dzien to nic mi sie nie chcialo albo musialam posprzatac. Persephone od listopada bede pracowala w zawodzie, ale do listopada jeszcze duuuzo czasu...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Iza :) Ja też robiłam jak miałam urlop,teraz za bardzo nie mam czasu.Fajnie że będziesz pracować w zawodzie,zobaczysz do listopada zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja vel Xazui, dzięki za zdjęcia, bardzo mi się podobają kolczyki :) Iza, no to bosko, listopad już zaraz będzie, czas mija tak szybko, że to już za chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dopiero wróciłam do domu,byłam od piątku u rodziców:) xazui a na co byłaś chora?:( a ja też mogę prosić o zdjęcia?:) jtwardowska821@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffdsf
ej a pamietacie taka wyliczanke KLUCZ? Kocha, lubi, uwielbia, całuje i zdrada hahaha:D :D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam taką: kocha,lubi,szanuje,nie chce,nie dba,żartuje,myśli w mowie i w sercu,na ślubnym kobiercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczyny ajjjj zaraz Ci wyślę :) na węzły chłonne byłam chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ajjjj poszło tylko od razu mówię że kopia zdjęć jest kiepska i na prawdę wyglądają lepiej,kolczyków zrobiłam więcej tylko tamtym nie zrobiłam zdjęć od razu siostra zabrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulka;p
zgadzam sie to byly fantastyczne czasy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui -super :) a jak się teraz czujesz? Leżałaś w szpitalu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) wybralam suknie slubna :) jest sliczna :)ale z przymiarkami czekam do sierpnia bo moge schudnac albo przytyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slicnzie wyglada hehe ramiona odkryte, pod biustem taka srebrna aplikacja na marszczonym materiale ecrie tylko ja sobie wezme ten marszczony "pas" ciemnowisniowy :) i ku dolowi idzie prosto :) ogolnie prosta i skromna czyli taka jaka chcialam miec ale pieknie w niej wygladam, gdy ja zobacyzlam od razu wiedzialam ze to ta podobna do tej tylko ze nad biustem jest prosta a nie ma taskiego wglebienia po srodku http://www.madonna.pl/pl/atelierdiagonal.php?s=44.2836 no i aplikacja inna ale tez pod biustem jest wlansie takie odciecie tylko ze ejst poziomo taki lekko marszczony material i na nim jest aplikacja :) i material troszke inny :) ale w sumie podobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy dokładnie będzie ten wielki dzień?:) Duże robicie wesele? Chcialabym to przeżyć jeszcze raz:( było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 16 i za moich czasów jeszcze to wszystko było na topie xD Zaraz po moim dzieciństwie weszły te komputery i wszystko znikło...karteczki, podchody, gry w chowanego xd Chodzenie na owoce pod blokiem itd...tylko tego było że masakra xD ale mamy co wspominać...nie to co teraz ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub 25 wrzesnia :) wesele nie bedzie duze max 65 osob, chcielismy sie zmiescic max w 60 ale nie wyslzo tylko ze i tak nie wiaodmo ile osob rpzyjedzie bo niektore osoby z rodziny K. sa starsze a do przejechania jednak jest ponad 600 km no i nie wiem czy moje 2 przyjaciolki z Hiszpannii przyjada czy dostana wtedy urlop. Zespol mamy taki fajny skladajacy sie z 6 mlodych chlopakow...tylko najgorsze jest to ze wszytsko jest takie strasznie drogie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×