Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kareo177

Biała sukienka

Polecane posty

Gość
dobra ale na dyskoteke w clubie, na studniówke aboslutnie sie nie nadaje, nie chodzi o to że jest biała, ale o to ze jest za bardzo wyneglizowana i za krótka. na studniówki chodzi sie w balowych długich suknich eleganckich i wytwornych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edccde
raczej nie ,za krotka i ten dekold ,pomysl jak nauczyciele beda sie na ciebie gapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareo177
z tym ze napisałam ze ona jest długa... ale dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobiiie ma się podobać
jak tobie się podoba to czemu nie:) mi się osobiście nie podoba, w ogóle białe kiecki kojarzą mi się z koszulami nocnymi, no ale to tobie ma się podobać. Teraz na szczęście jest już dowolność i chyba??? - mam nadzieje - moda na te balowe pseudo gorsetowe długie kiece minęła, także tobie ma się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobiiie ma się podobać
ło matko, tylko nie ta różowa:D to ta biała jest jednak tysiąc razy lepsza w porównaniu do tej różowej co ktoś wkleił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Taka trochę odważna jest ta sukienka, pisze o dekolcie. Jeśli ta, o której ty piszesz jest dłuższa, no i trochę bardziej na biuście zabudowana to na studniówkę może być, w innym wypadku czarno to widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dłuższa to jeszcze może być, bo ta co na zdjęciu to ja bym sie w niej chyba nawet spac wstydzila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareo17
no sukienka jest długa do kostek... i j sie wiaze na szyji wiec dekolt bedzie mnie odwazny... dzia za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W białych kieckach chodzi się na dyskoteki albo wesela. Na studniówkę ten kolor jest niedopowiedni. Chyba, że chcesz roboić za dziunię przebraną za "princeskę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×