Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgorszony towarzyszem

Prawda- niektórzy ludzie nie zasługują na przyjaciół

Polecane posty

Gość zgorszony towarzyszem

Są takie typki, którzy nigdy nie będą zasługiwać na przyciół, prawdziwych przyjaciół, bo są tzw: przyjacielami wszystkich, wszystkim to samo powtarzają, zdradzają tajemnice, ich zdanie liczy się tylko wtedy gdy mają korzyści z kogoś, takie szumowiny nie zasługują nawet na osranie ich, takich ludzi powinno nie być w ogóle.. Powinno się odrazu eliminować takie osobniki, które liżą tyłek wszystkim z których chcą coś wyciągnąć, żyją życiem innych, wpierdają się do cudzych związków, udają i nadużywają słowa PRZYJACIEL , tylko po ty by coś zyskać, a potem wyrzucają cię ze swojego życia jak stare buty, bo pojawia się ktoś nowy kogo można zbajerować, oszołomić i odgrywają swoje aktorskie sztuczki przed następnymi... Jak ktoś spotka na swojej drodze życia takie medny to niech ucieka od tego czegoś z daleka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem
masz racje autorze , tez mnie to spotkalo " pseudo- przyjaciel "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka konewka ewka
przyjaciel wszystkich nie może być przyjacielem mam tylko jednego przyjaciela, a reszta to kumpelstwo tylko tej jednej osobie mogę zaufać nie potrafiłabym sprzedawać komuś tej samej historyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to mało debili na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×