Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aleksandra4.3

Wózek X-lander XA czy Coneco Mustang V3 ??

Polecane posty

Cześć dziewczyny, bardzo proszę was o radę odnośnie wyboru wózka. W styczniu mała się urodzi i już wielki czas rozejrzeć się za jakimś porządnym ale nie za drogim wózkiem. Jestem w 90% przekonana do X-landera XA czytałam o nim same pozytywne opinie z wyjątkiem tego, że gondola jest mała. Widziałam wózek w sklepie i też takie odnosiłam wrażenie, jednak wydaje mi się, że teraz większość wózków ma gondolę podobnych rozmiarów. Jest jeszcze kwestia spacerówki czy oparcie jest rozkładane całkiem na leżąco?? Minusem może być to, że jest tylko jeden kierunek jazdy, jak to się u was sprawdza?? Bo do tej pory byłam przekonana, że przy wyborze wózka będę się m.in. tym kierowała, jednak niewiele porządnych wózków ma takie rozwiązanie. Co prawda cena wózka może nie jest zbyt niska u mnie w sklepie około 1600 zł ale chyba warto zainwestować?? co o tym sądzicie? Natomiast jeżeli chodzi o wózek Coneco Mustang V3 mój chłopak zdecydowanie na niego stawia (chodzi o wygląd i o kwestie finansową w sklepie 1100) jednak ten wózek wydaje mi się, że jest przede wszystkim mało wygodny jeżeli chodzi o prowadzenie, koła ze skrętną osią przy jeździe do tyłu są po prostu okropnie (testowałam w sklepie), może to kwestia przyzwyczajenia, spacerówka wydaje się być mała no i jest kubełkowa, są zwolennicy takiego rozwiązania ale też przeciwnicy nie wiem co mam już o tym sądzić. Proszę niech któraś z was się wypowie na temat tych wózków, szczególnie na temat Mustanga bo bardzo mało opinii o nim znalazłam. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coneco Mustang nie znam, natomiast X-landera XA ma moja kuzynka - jeździłam tym wózkiem przez tydzień i byłam bardzo zadowolona - tylko oparcie w spacerówce się jakoś dziwnie rozkładało - jakiś klips czy coś - nie pamiętam bo zawsze kuzynka mi to rozkładała teraz jet nowy x-lander xv -niby na mniejszych kołach i lżejszy ale go jeszcze nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadaczka X-landera XA
Nie jestem zadowolona z tego wozka. Gondola owszem mała, ale porównywalna z innymi. Z gondoli byłam zadowolona, ale woziłam małego nią niecałe 4 mce, bo był bardzo duży i prwie wyskakiwał z gondoli. Twoje dziecko urodzi się w styczniu więc trochę dłużej pojeździ gondolą, ale znam dzieci spore, które wożono tą gondolą 6-7 mcy. Teraz jeździmy spacerówką i nie jestem zadowolona!!! Nie rozkłada się na całkiem płasko, oparcia nie da ustawić się też całkiem pionowo co mojego 8-mies. doprowadza do szału! Poza tym jakieś kretyńskie dziury midzy budą, a siedziskiem... Teraz nie zdecydowałabym się na ten wózek, ale jeżdzi się dobrze, jest zwrotny, chociaż ciężki jak cholera! Pojeździmy nim jeszcze do wiosny, a potem jakaś lekka, zwrotna parasolka. Drugiego wózka nie znam z autopsji. Popatrz sobie dokładnie w sklepie na wszystko, wypytaj sprzedawców, popróbuj. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawarozpuszczalna
Jeśli chodzi o coneco to porażka jeśli chodzi o prowadzenie. Sama próba w sklepie to pikuś przy tym jak ciężko jest na zwykłym chodniku, nie mówiąc o wertepach. Wygląd ma zachęcający, ale wiem też od koleżanki która pracuje w sklepie z artykułami dziecięcymi, że często są reklamacje odnośnie podwozia tych wózków. X-landerem sama wożę swoje dziecko i jestem umiarkowanie zadowolona. Tzn: dla dziecka jest bardzo wygodny i prowadzi się super, ale na początku denerwowało mnie to że spacerówka nie rozkłada się do pozycji leżącej i równie wkurzające jest podnoszenie oparcia, bo trzeba użyć obu rąk. Zastanów sie czy musisz kupować nowy ze sklepu, ostatnio patrzyłam na allegro to razem z fotelikiem kupisz spokojnie za 1000zł. Może rekomendacją będzie też to że po 2 latach użytkowania wózek nadal sprawuje się bardzo dobrze i nie jest zniszczony. Materiał nie płowieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była posiadaczka x-landera
Dziewczyno, gondola w x-landerze to akurat byla calkiem przyzwoita, ale spacerówka to spory dramat. Przede wszystkim to co moje dziecko doprowadzalo do pasji to brak pionowej pozycji oparcia, kiedy dziecko jest starsze jest ok, ale taki pol roczny maluch, ktory caly czas zmaga się zeby pionowo siedziec. Druga rzecz, ktora mnie doprowadzala do pasji to regulacja oparcia na pasku, trza niezlej sily zeby to z dzieckiem w wozku regulowac. Poza tym zlozona spacerowka jest dosc spora i nie miescila się w moim aucie, jedzilam wtedy Fiatem Stilo. Drugiego wozka nie znam. Z drugiej strony mam jedna kumpelę, która jest zadowolona z X-landera wiec to moze jest subiektywna opinia. Gondolą jezdzilam ok 6 miesiecy i musze przyznac bylam zadowolona, a spacerowka 2 tygodnie i zdecydowalam sie na sprzedaz. Jedyny plus to, ze jest dosc chodliwy i nie mialam problemu ze sprzedaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to teraz mam niezły mętlik w głowie byłam prawie pewna, że zdecyduję się na kupno x-landera a teraz to już sama nie wiem.. w mojej miejscowości jest dosyć dużo mam które posiadają X-landera ale nie mam odwagi zaczepić ich i zapytać o opinię na temat tego wózka. Jedna Pani, która widziała jak oglądam wózki powiedziała, że ma X-landera i jest bardzo zadowolona. Mustang w takim razie odpada bo faktycznie w wózku jest ważne, żeby dziecko mało wygodę ale także komfort prowadzenia odgrywa tu dużą rolę. W takim razie jaki wózek polecacie w granicach 1500 zł. ?? Od razu dodam, że zależy mi na wysokim wózku coś jak x-lander. Nasze mamy nie miały tylu problemów z wyborem wózka heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodobał mi się bardzo wózek Leviroo Due http://www.allegro.pl/item828002159_leviroo_due_spacerowka_gondola_fotelik_kola_pompow.html Z opisu wydaje się być idealny, ale mam pytanie dla mnie ono jest dość istotne mianowicie chodzi o to czy wózek ten jest tak samo albo podobnie wysoki (gondola) jak X-lander lub Coneco?? jestem osobą wysoką i wózki z nisko montowaną gondolą odpadają. Dziękuje wszystkim za opinie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam pytanie, bo właśnie szukam jakiegoś sklepu internetowego, żeby porównać ceny tego wózka (Leviroo Due) jednak widzę, że chyba w Polsce nie jest on dostępny, na allegro widzę też że tylko jedna osoba posiada te wózki w sprzedaży w dodatku sprowadza je z Niemiec. Nie chciałabym kupować wózka w ciemno wcześniej go nie oglądając na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja 35
A ja jestem zadowolona i to bardzo!!! fakt, że oparcie nie rozkłada się na całkiem płasko i nie można ustawić go pionowo...ale w spacerówce powinny jeździć dzieci, które bez problemu samodzielnie siedzą!!! jak się wkłada to spacerówki 4 miesięczniaka to faktycznie może to przeszkadzać.....jedyną wadą jak dla mnie jest waga wózka....ale kupiłabym go ponownie :) aaa i żadnej "dziury" w okolicach budki nie zauważyłam :p A co do gondoli to jest mniej więcej wielkości jak w większości wózków-moje dziecko jeździło z niej do 6,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mario
ech kochane panie jak ja słyszę o coneco to z chęcia bym , nie wiem co ale moja opinia o tym chińskim złomie jest tak 4 miechy urzytkowania i rama nadaje się na złom pękła , koła przednie no to juz porażka blokada niby działa niby nie , wózek łamliwy i bez nadziejny nie polecam tego szajsu w ogóle coneco to badziewie każdego typu , kupiłem używkę tako laret i to jest to fajny zwrotny można dosłownie rozbroic do prania calutką tapicerkę , to tak jak by z malucha przesiąśc do merca albo lepiej bmw :) Kochani x lander i coneco są to chinole i bez nadziejne graty na wiosnę i lato , bo zima je zabija ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×