Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brrrrrrrrrrrrrrrr

wszystko ok gdyby nie ten mały

Polecane posty

Gość WYGIĘTY NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek z krainy igraszek
wam drogi kobityki nie dogodzisz, jestem facetem mam okolo 17 -18 cm w stójce i mojej pannie to nie odpowida. w gre wchodza tylko 2 pozycje na jezdzca i po bozemu, lodzika tez mało ponad czape bierze do buzki, jak ja jej lize przed sexem to ona pozniej niechce sie całowac. rewelacji niema ... o analu nie bede nawet pisał bo znam go tylko z opowiesci. p.s. mozecie kleeic jpg takiego malego ptaszka, bo wszyscy pisza zxe faceci maja tkaie male a osobiscie ja takiego nie widizalem, penwie wyglada fikusnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniechaaaa31
jak się mówi że cała mądrość faceta w korzeń poszła to chyba jest prawda tamten jeden co był obdarzony to głupek że już drugi raz z nim nie poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc w sumie pan pisze ze duzego mial ten ex...... ciekawe dlaczego z nimi nie jestescie??? ja mam w sumie pomysl czemu....ale ide spac....nic tu po mnie... narzekajcie dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyzoryk
spac o 14 ??? z cieciówy nocnej wrociłes dopiero wacpan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj miał 18cm
i robiliśmy wszystko, po prostu każdą pannę trzeba wyszkolić, żeby sie nie rozleniwiła :) a ja z moim byłym nie jestem Kmicicu, bo znudziło mi się czekanie na spełnienie jego obietnic, a bylismy 8 lat. I seks to była jedyna dziedzina, do której nie można było sie przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfasfsfasf
niech włoży wacka do gniazda szerszeni 3 serio po 5 min i załatwione 200% normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam tak
mój były miał też takiego bez rewelacji, kiedy robiłam mu loda brałam całego do ust bez najmniejszego wysiłku (nie mam pojęcia o centymetrach ani obwodach) seks był bardzo w porządku, bo facet umiał o mnie porządnie zadbać i nie czułam żadnych braków, iskrzyło w obie strony związek się skończył kiedy spałam pierwszy raz z moim obecnym myślałam, że mnie rozerwie. czułam oszałamiającą różnicę, wydawał mi się taki wielki i gruby a w zasadzie jest normalny większy sprzęt to jednak więcej radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×