Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość darek79

Kłopot ze spłatą kredytu - co robić?

Polecane posty

Gość ZadłużonyRafał
Potrzebuje pomocy finansowej. Zjadają mnie kredyty, raty są zbyt wysokie, trochę nieudolnie wziąłem się za ich konsolidację własnymi sposobami, czyli kredytami na spłatę kredytów. W tym momencie nie daje rady z ich spłatą z miesiąca na miesiąc. Zastanawiam się jak sobie z tym poradzić. Problem nie byłby taki powazny gdyby nie rodizna którą mam na utrzymaniu. Czy takie firmy jak Centrum Ochrony Dłużnika, o którym tyle tu piszecie, są w stanie mi pomóc? Czytałem o nich sporo w necie, dużo ludzi pisze, ze im pomogli i są zadowoleni. Chyba się do nich zgłosze. Rzeczywiście warto? Sa w stanie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redondo
Mnie pomogli. Miałem podobną sytuację. W dwóch bankach załatwili obniżenie raty. Spłacać będę dłużej, ale miesięcznie stosunkowo mniej. A dla mnie to było ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerrronimo
Śmieszne. Tu niektórzy szukają pomocy, nie "niby" mądrych porad jak ta powyżej. COD to stosunkowo nowa firma, ale już mają sporo sukcesów, wystarczy poczytać w necie, choć zdarzają się przypadki, że ktoś jest niezadowolony, t w większości raczej wypadają na PLUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karramba1234
Owszem, COD jest ok. Bez obaw. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graf45
Lepiej uważajcie tutaj z tymi pochwałami bo zaraz znowu wsiądzie na was konkurencja COD. Też słyszałam, że są dobrzy, ale lepiej o tym nie krzyczeć zbyt głośno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupki ludzie
trzeba było nie brać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara7979
O przepraszam, wypraszam sobie. Różne są sytuacje i różne sprawy popychają ludzi do wzięcia kredytu, a że później się człowiek gubi to inna sprawa. I możecie powiedzieć że firmy typu COD żerują na głupocie ludzi w dalszym ciągu, ale przecież nam pomagają, nikt nas do tego nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonides45
Mnie pomogli choć sytuacje miałem ciężką. Konsolidacja choć nie daje umozenia kredytu, to jakoś załagodziła sytuacje. Jakoś funkcjonuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcco
demonides45, jak długo trwała u Ciebie sprawa ze wszystkimi bankami i instytucjami? Jedni mówią, że w COD to się wlecze jak flaki z olejem, ale jakoś mi się to wydaje nieprawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonides45
Od razu musze zaznaczyc ze nie bylo to zawrotne tempo. W pewnym momencie nawet myslales, ze cos kombinuja i probuja sprawe specjalni eodwlekac zeby kase naciagnac. Ale moze dlatego ze to byly wakacje, sezon urlopow, wszystko wtedy wolniej dziala. W sumie to byly jakies 3-4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcco
No to chwilkę. Zobaczymy. Na razie trochę przesadnie trzymam rękę na pulsie, ale przynajmniej idzie wszystko ok, wiem co się dzieje, gdzie sa dokumenty i co na nie banki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuell
Nie wiem co w tym nadzwyczajnego. A jak niby inaczej mieliby działać? To nie jakaś tajna, szemrana firemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria57
I kamień z serca. Przynajmniej odbierają telefony, wiadomo kto tam pracuje i jak działają, czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dłużniczka:P
Ja 3 lata temu wzięłam kredyt na zakup komputera(3.000) spłaciłam 7 rat i nagle straciłam prace. Tez do mnie pisali monity,wydzwaniali,prosili,grozili az w efekcie końcowym wypowiedzieli umowe i miałam do spłacenia cały kredyt. Olałam to,potem przyszło pismo od komornika,ze przyjdzie do domu itp bzdety. Minął prawie rok odkąd dostałam to pismo,czekam,czekam az tu nagle tydzień przed Świetami przyszło,ze egzekucja okazała sie bezskuteczna i komornik umarza postępowanie w całosci. Ten komornik to chyba sw.MIkołaj był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria57
Dłużniczka, to świetnie Ci się udało :P Żeby tak wszystkim szło jak z płatka, to COD nie miało by Klientów, a ludzie kłopotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adzieńka
Ja również popadłam w tarapaty z powodu kredytów.Oddałam swoją sprawę w ręce COD. Pożyjemy,zobaczymy :) Napewno tu napiszę jaki był finał mojej sprawy.Jeszcze nie tracę wiary w to,że może być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZałamanaAlia
Na pewno nie w Centrum Ochrony Dłużnika, bo to oszuści i złodzieje. W moich sprawach w ogole nic nie zrobili, nie wyslani zadnych dokumentow nie rozmawiali z bankami, nie chca mi nic przyslac, nikt ze mna nie chce teraz rozmawiac a obiecywali ze wszystkie moje problemy zalatwia. Dopoki nie zaplacilam bo potem to juz im przestalo zalezec zupelnie. A komornik licytuje mi mieszkanie i gdzie ja sie teraz podzije? Co ze soba zrobie? A ostatnie pieniadze ten COD ze mnie zdral i zupelnie mnie teraz nie chce pomoc, nie chca rozmawiac wcale, albo mowia ze przeciez kredyty trzeba splacac. Ja chce splacac ale przyszlam do nich zeby raty byly nie wyzsze od mojej emerytury. Przeciez po to sa chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloloka
splacaj polowe raty , nie wiecej nie mniej - bank umowy nie zerwie, do komornika nie poda - odsetki beda rosly to jasne - ale przynjamniej nie trafisz na liste dluznikow i nie bedziesz sie bujal z komornikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anola
COD to zwykli zlodzieje. Prokurator sie przeciez juz dawno nimi zajmuje. Dlaczego w ogole moga dalej dzialac. UWAŻAJCIE NA COD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulkacz
UWAGA NA KMPA Z KRAKOWA I AZ FINANCE Z WARSZAWY!!!!! Wszystkim ludziom co się w życiu nie powiodło wciskują bzdury o oddłużaniu i wyciągają ostatnie pieniądze. Opowiadają że mają najlepszego radce z ogromnym doswiadczeniem w pomocy ludziom ktorych skrzywdzil los w walce z bankami. Z tym najlepszym radca nigdy nie da sie porozmawiac bo zawsze jest niedostępny a inni co tam pracują to nigdy nic nie widzą co w sprawie i każą czekać. Ja rozumiem czekać tydzień nawet dwa tygodnie. Ale po 3 miesiącach to już nikt kto ma długi nie bedzie czekał cierpliwie. A tam nic się nei dzieje. Słodka pani w telefonie pi..szy za przeproszeniem że wszystko bedzie dobrze, a wcale nei jest dobrze. Jest coraz gorzej i dobrze nie bedzie bo nowi komornicy co chwilę się ujawniają. Mam z nimi umowę i chociaż już bardzo dużo zapłaciłam to podobno mam płacić jeszcze wiele miesięcy. Czy da się coś zrobić żeby dalej im nie płacić? Oni nic nie robią a nawet gorzej wszystko jest od kiedy moje sprawy mają. Czy ktoś ma taki problem z nimi i czy ktoś potrafił im się postawić? Pomóżcie bo nie chcę dalej płacić za nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesnas
tak KMPA bierze za małe pieniądze każdego potem po czterech miesiącach dziękuje za współprace i mówi ze resztę zobowiązań sobie musicie pomóc sami, jest lepsza firma która gwarantuje prowadzenie spraw do końca czy do uzyskania porozumienia czy do spłacenia długi, szczegóły na moim email wiesnas@poczta.onet.pl, nie polecam KMPA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż nigdy nie wierzyłam w magię i przesądy będąc w trudnej sytuacji finansowej zdecydowałam się zamówić rytuał przyciągnięcia pieniędzy na stronie http://energiaduchowa.pl , nie liczyłam na dużo, zrobiłam to bardziej z desperacji….. ale o dziwo moja sytuacja finansowa rzeczywiście zaczęła poprawiać się z tygodnia na tydzień. W tej chwili pozbyłam się długów i mam dobrze płatną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_eddie
Dla osób posiadających problemy ze spłatą rat kredytu mieszkaniowego a które utraciły pracę! W takiej sytuacji istnieje od kilku miesięcy możliwość skorzystania ze specjalnego Funduszu Wsparcia Kredytobiorców - http://www.banki24.com.pl/masz-problem-ze-splata-kredytu-mieszkaniowego-przeczytaj-to/ , dzięki czemu możemy uzyskać nie oprocentowane wsparcie na okres nie dłuższy jak 18 miesięcy i przez ten czas możemy otrzymywać środki na spłatę rat kredytu. Jest to pomocne szczególnie w sytuacji kiedy utraciliśmy pracę a dochody są zbyt niskie by sobie poradzić z zadłużeniem. Warto zapoznać się z tematem i przekazać informację znajomym którzy posiadają kredyt mieszkaniowy i napotkały na podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEWA
Nie pomoga listy do Prezesa Banku Zamkniete fundusxe inwestycyjne handluja naszymi kredytami pomnazajac swoj kapital. Nam rosna dlugi a oni sie bogaca. Prezesi tych funduszy Polske widzieli tylko na mapie. Jak nie brać kredytu jak czlowiek nie ma co do gara włozyc Ja 10 lat yemu wziel 10.000 zł kredutu.w PKO BP i ciagle komornik mi potraca z mojej nedznej emerytury. Nie moge mieć wplywow na konto bo konto mam zablokowane.Jesli nawet ktos coś wplaci to wszystko.poźera mi komornik. Kiedys chapnał mi cała emeryture. Nie zwracal uwagi,ze nie bede miała na źycie. Za prowadzenie konta tez musze płacic. Kredytowa sspirala śmierci. 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to niewiele - konsolidacja, albo refinansowanie, chociaż wszystko zależy od tego, w jakiej aktualnie znajdujecie się sytuacji. Jeśli były już opóźnienia, to nie ma na to szans. A kiedy ja wszystkim radzę mikro raty, to się ze mnie śmieją --> http://mikrorataforum.pl/ A właśnie te raty powinny być takie, aby po prostu dało się normalnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze nie masz się czym martwić. Warto prześledzić różne oferty na rynku żeby wybrac dla siebie tą właściwą. A jest ich troszkę. My po analizie większości z nich zdecydowaliśmy się na taka http://www.wealthonprestige.pl/pl/pozyczki-pomostowe.html U nas w firmie był problem ze spłatą zalegających składek ZUS i dzieki nim na szczęscie nam się to udało. Więc uważam ze zawsze jest wyjście z sytuacji tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze nie masz się czym martwić. Warto prześledzić różne oferty na rynku żeby wybrac dla siebie tą właściwą. A jest ich troszkę. My po analizie większości z nich zdecydowaliśmy się na taka http://www.wealthonprestige.pl/pl/pozyczki-pomostowe.html U nas w firmie był problem ze spłatą zalegających składek ZUS i dzieki nim na szczęscie nam się to udało. Więc uważam ze zawsze jest wyjście z sytuacji tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma o której piszesz tu powyżej nie tylko pomogła mi w uzyskaniu kredytu ale ich na prawdę profesjonalni, znający się na rzeczy doradcy bardzo sprawnie zajęli się moimi finansami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×