Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakika27

kamera cyfrowa

Polecane posty

Gość kakika27

chcemy z mezem kupic kamemre cyfrowa czy mozecie poradzic jaka wybrac taka do 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Zero odzewu widzę. Kupiłaś tę toshibkę co ci polecałam z 3kropki.pl? No napisz coś, napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie zobaczyć na winmar.pl, bo oni mają bardzo dobrą obsługę klienta. I dlatego polecałabym Ci napisać do nich maila, którą kamerę by Ci doradzili... ja tak zrobiłam i jestem zadowolona z tego rozwiązania. Teraz przynajmniej mam bardzo dobrą kamerę, a nie jakiś bubel z saturna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek10000
ludzie, co wy polecacie? kamery z karta pamieci to juz do lamusa powoli. teraz to z twardym dyskiem.a w tej cenie juz taka dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jasne, że z twardym. Na electro.pl jest różowy panasonic SDR-H80EP-R za 1295zł z dyskiem 60gb, DCR-SR37E też 60gb za 1075zł i JVC GZ-MG610SEZ z 30gb za 1006zł. Osobiście polecałabym tego różowo-metalicznego panasonica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki_mirma
jeżeli szukacie kamer cyfrowych to najlepiej czytać tutaj: http://negatywhd.pl/kamery/ sporo informacji i sensowne porady, jeżeli nie to dalej dawajcie się naciągać, a jak nie ten portal to macie jeszcze benchamark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farta
Może przejrzyj sobie modele na stronie www.gohd.pl . Ja stąd zamawiałem najnowsze GoPro 4 Hero z Lcd. Super opcja taki ekranik, jest bardzo przyjemny w obsłudze, jak z resztą cała kamera, można szybko uruchomić film, bez całego szyfru i kombinacji przycisków ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×