Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenkusia

Telefon dla Seniorów

Polecane posty

Gość Simona1811
A widzieliście ten telefon z www.wasserman.pl ? Niezły, co. Troszkę szczena mi opadła jak go zobaczyłam. I jeszcze ta cena, niesamowite. Dobrze, że trafiłam do tego sklepu jak kupowała router, bo gdyby nie on, to nie miałabym netbooka, na pewno nie za takie grosze jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka26
Fajna sprawa z tymi telefonami dla seniora. Na pewno kupie taki mojej babci bo ona ma problemy z normalnym, a te o dziwo, nawet jak mają takie wielkie przyciski i tak wyglądają całkiem elegancko ja Emporie http://bycseniorem.pl/Elektronika_35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskolargolek
pcfoster.pl/artykul/nokia-5800-xpressmusic/263-1.html my kupilismy naszej babci ten telefon:) i powiem Wam szczerze, ze jest bardzo zadwolona;) nie miala duzego problemu z obsluga, i latwo jej sie obslugiwac, poniewaz patyczkiem wygodniej pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokomotivsuns
Takie telefony jak te choćby od barel mają dużą siłę przebicia z uwagi na wydźwięk społeczny jak dla mnie. Chodzi głównie o hasła walki z marginalizacją ludzi starszych pod względem technologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokomotivsuns
Takie telefony jak te od barel mają dużą siłę przebicia z uwagi na społeczny wymiar. Chodzi głównie o hasła walki z marginalizacją technologiczną ludzi starszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokomotivsuns
Znowu odpowiedź mi się nie wyświetla a potem kilka razy dodaje. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziguana
Podoba mi się tendencja rozwijania technologii dla seniorów. W końcu oprócz emporii, myphone jest jeszcze na rynku barel. Niektóre z tych telefonów mają cały zestaw interesujących funkcjonalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @kokoszanel
No tak te telefony są coraz bardziej zaawansowane, ale chyba nie taki był zamysł :/ - te telefony miały być przede wszystkim proste w obsłudze, bo seniorzy nie radzili sobie z wieloma funkcjami i miały być bardzo intuicyjne. Ale dobrze że jest ich coraz więcej, szkoda tylko że jakość wciąż niska :/ chyba ze wszystkimi modelami są jakieś drobne problemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hibasot
jednak polecam myphone 1060 DURO- ma najwięcej ciekawych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hibasot
tak ale emporia jest za droga a barel jest świeży i niewiadomo czy to dobra firma, czy telefony się nie psują- poprostu nie ma jeszcze opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiossdasas
jeśli stacjonarny to na pewno ciekawy jest panasonic (Wersja dla seniora właśnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z telefonami MaxCom np. MM460BB?? ogolnie czytalem na forum z telefonami ze MyPhone maja slaba jakosc dzwieku...dla osob niedoslyszacych moze to byc problem... plusem jest stacja dokujaca w MaxCom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balczosa
Mnie to bawi. Seniorzy nie są upośledzeni, żeby im dawać telefon tylko z klawiaturą. Moi dziadkowie mają telefon lg 7375 z nokaut.pl http://www.nokaut.pl/telefony/lg-t375.html i sobie świetnie radzą, zwłaszcza, że mogą też sobie zrobić zdjęcia. Nie jest to super telefon, ale właśnie la seniora idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenaska
nie chodzi ,że są "upośledzeni": tylko gorzej widzą-po to duże klawisze, i częsciej się żle czują, po to klawisz SOS,ja polecam halo 2 od myphona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz telewizji czy telefonu ja, jako senior mogę osobiście polecić moją ulubiona stronę http://senioralna.tv/ niesamowicie sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palina55
Może warto też nauczyć dziadków korzystania z internetu? Jest wiele stron przeznaczonych dla seniorów np taka http://senioralna.tv/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jest to indywidualna kwestia obycia się seniorów z nową technologią. Mój tata ma 65 lat i ma normalnego smartfona i sobie radzi. Miałem ograniczony budżet aby kupić smartfona więc skorzystałem z porównywarki cen http://www.cozacena.pl/ Tu otrzymałem najlepsze ceny telefonów i wybrałem najlepszą opcję dla siebie. Szybko sprawnie i tanio polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondie36
może Rumba? jest ładny i poręczny, a do tego cena jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merimer
Rumba wygląda w porządku. Ma niezłe parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godinno
Ja teraz kupiłam dziadkowi na imieniny telefon dla Seniora od Maxcom - model MM462. Prosty telefon, bez zbędnych funkcji. Fajnie, że ktoś stworzył telefon dedykowany dla starszych osób, z myślą o nich. Telefon sprawdza się, dziadek jest zadowolony, a my mamy z nim kontakt jak gdzieś wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klareczka_basn
ja wlasnie taki kupilam dziadkom przy okazji ostatniej wizyty w me. to akurat dlatego, ze wygralam w ich ankiecie 750 zl i postanowilam zrobic prezenciki calej rodzinie, nie pomyslalam wczesniej, ze mogliby czegos takiego potrzebowac, ale okazało się, że strasznie sa zadowoleni i wreszcie nie musza sie denerwowac ze nic w tym telefonie nie widzą i nie wiedzą ktory przycisk nacisnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna_erwu
oczywiscie, ze sie oplaca. nawet dla bezpieczenstwa rodzicow czy dziadkow, ktorzy w razie jakiejs niebezpiecznej sytuacji nie beda wiedzieli jak obsluzyc inny telefon, nie beda widziec bez okularow i tak dalej. tylko ubezpiecz, bo np. moja mama niestety czesto telefon upuszcza... taki juz wiek. w me ubezpieczylam i dali jej nowy. juz dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokino
Dziadkowi kupiłem telefon MaxCom na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piweczQa_m
mysle ze warto. ja kupowalam wlasnie MyPhone w media expert i teraz dziadkowie wreszcie umieja gdzies zadzwonic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavatka
Ja postawiłam na myPhone'a Simply 2 - ma stację dokującą, dobrą baterię i jest poręczny. No i ma dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinko
W sferisie mają specjalną zakładkę z telefonami dla seniorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek śmiga na Blaubunkt, kupilismy w media expert specjalnie dla niego ;) ma funkcję sos ;) i jak się uda to moze wygramy 750zl za ankietę u nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×