Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Komercyjna

test ciążowy a wiarygodność

Polecane posty

Gość Komercyjna

Jakieś 2 Miesiące temu bawilśmy sie w pieszczoty z chłopakiem. okres mi sie spóźniał ale wreszcie pojawił sie w normie. Dla wszystkich oburzonych tym postem i marudzących że jest ich milion pisze - znam anatomie człowieka , wiem że nie musze być dziewcią żeby mieć dzieci , brak okresu nie oznacza ciąze i że okres nie oznaczą brak ciaży i to że wystraczy że plemniczek dostanie sie na wargi sromowe wewnetrzne czyc os moge zajśc w ciąże. ale dla tych upartych tak jestem dziewicąi dokładnie takie posta nie znazłam a naprawde długo szukałam. wiec bardzo prosze o pomoc. wracając do tematu.. w tym miesiącu śluz miałam w normie. wszystko było w normie. i sytuacja z przed miesiąca sie powtórzyła. i okresu brak. już ponad tydzień. kupiłam test ciążowy i wynik wyszedł negatywny. moge być w ciąży? z czego wiem miesiączka nie ma nicdo ciąży moge miec nawet 3 w normie. ale zmiana jej terminu brzmi groźnie. plemnik moge zyc w pochwie nawet 5 dni. czy to może zonaczać że , one'' tam są ale ejszcze nie doszło do zapłodnienia. a jeśli doszło to jest za mały poziom tego..hmm zpaomniałam jak to sie nazywa. O.o żeby test mógl to wykryć? licze na szybką odpowiedz. z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×