Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KASIAMMM

MĄŻ

Polecane posty

stało mowi ze nie utrzymuje już z nią kontaktu ona jest już w PL zjechała przepraszał mnie i myśli że to starczy po tym wszystkim kupił kolczyki mi ale ja juz mu nie ufam i nie czuje juz tej miłośći co kiedyś do niego przyjechał i jak zaczełam jego pytać czemu dlaczego to powiedział że niewie i to przygoda romans nic wiencej ja chce rozwodu mamy 2 dzieci małych jak zaczełam mowic o niej to sie wkurzył i dostałam w twarz mi powiedział ze mnie kocha i rozwodu mi nieda chyba ze po moim trupie jak dzwoni to rozmowa sie nie klei nam on mowi kocham cie tylko i ze nic niewie moze gdzies w srodku czuje jeszcze cos do niego sama juz niewiem boje sie o dzieci bo wiem do czego jest zdolny pytał co chce na święta to mu powiedziałam gabrielle to on chyba cię wali 200 na perfum ja mu to kup dziwce i tam spędzaj święta i narazie wiem rozwód łatwo się muwi ale niemam nikogo kto by mi pomógł i mamy kredyt hipoteczny przepraszam za błedy ale niemam już sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość...
Smutna ta twoja historia i bardzo jest mi ciebie żal. Kobieta z dwójką dzieci .... hmmm....nie będzie ci łatwo samej. Żyć z psią naturą (twój mąż)...także nie łatwo. Faceci narobią żonie dzieci, usidlą ją, uziemnią w kuchni i przy dzieciach a sami hulaj dusza, piekła nie ma!! Za dużo im się wydaję!! Oj...o wiele za dużo!! Chyba, że odbijesz piłeczkę i to tak, żeby się nie dowiedział, a satysfakcja będzie twoja. Tylko nie z kimś przygodnym, bo to "grozi" koszmarem, tylko z kimś kto jest tego wart! Nie chcę cię namawiać do złego, ale jak widzę tych doopków, wystawiających swoje żony i dzieci na ból i cierpienie, to zrobiłabym tak bez skrupułów. Niech sobie ciemniackie typy nie myślą, że tylko oni mogą zdradzać. Nadszedł czas ich trochę oświecić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tez o tym myślałam ale niechce się ponirzać jak on zwykłe zero dzieci cierpią córka ma 7 lat i mu powiedziała ostatnio że już go niechce przez tel co mnie zatkało ale dzieci swoje widzą taka prawda i mu powiedziała niechce cię bo bijesz naszą mame a on się popłakał i roz a zaś mi mowił ze ją nastawiam guwno prawda ja zawsze mowie że dzieci powinny mieć dwoje rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość...
Otóż to, dzieciom potrzebna jest pełna rodzina, dla ich zdrowego i prawidłowego rozwoju! Tacy faceci o psiej naturze nie powinni się wcale wiązać z kobietami na stałe, skoro myślą tylko skokach na boki, a tym bardziej nie powinni mieć dzieci, gdyż potrafią je tylko krzywdzić. Nie trudno im chyba przewidzieć skutki swoich zapędów damsko- męskich. Męski pustostan umysłowy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to świnie.......
ale zawsze zastanawia mnie fakt, kim są te kobiety ,które wiedząc ,że gość ma żonę i dzieci a puszczają się z takim?! -zakochane idiotki? -desperatki? -wredne suki? -dziwki? dlaczego kobiety są takie głupie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, dzieci muszą mieć pełną rodzinę jak słyszę taki tekst, to mi sie rzygać chce muszą mieć rodzinę bez miłości, z przemocą, brakiem szacunku i spokoju ojciec kretyn, matka bezwolna debilka wymarzona pełna rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakla
tez uwazam, ze dla dziecka lepiej jest wychowywac sie z jednym tylko rodzicem niz z obojgiem obserwujac jak sie nienawidza czy unikaja. ja od kiedy mialam 5 lat namawoialam mame zeby odeszla od taty i w koncu po dwoch latach gdy razem z rodzenstwem namawialismy ja kazdego dnia zdecydowala sie na ten krok. najgorsze dla dziecka jest wlasnie obserwowanie nieszczesliwych rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×