Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alena777

Laserowa plastyka powiek

Polecane posty

Gość Alena777

Dziewczyny! Czy ktoras usuwala nadmiar skory na opadajacych powiekach laserowo? Podobno robi cos takiego dr. Rybak we Wroclawiu - czy ktoras z was robila ta metoda i moze sie wypowiedziec? Interesuje mnie na przyklad czy okres rekonwalescenji po tym zabiegu jest rzeczywiscie duzo krotszy niz po standardowej plastyce powiek i czy rzeczywiscie blizny sa potem duzo mniejsze? Czy oko domyka sie do konca jak jest zamkniete? Niestety zaobserwowalam ze panie ktory robily standardowa plastyke powiek czesto nie domykaja oka do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saklasa
brzmi interesujaco...niestety nie slyszalam zbyt duzo na ten temat. moejmy nadzieje ze ktos sie tu zglosi kto robil, sama chetnie bym sie pozbyla moich opadajacych powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglioko
podobno robia to w arsmedica...wejdz na ich strone i popatrz, niestety nie robilam ani nikt z moich znajomch wiec nie moge sie wypowiedziec na temat zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allliiii
mnie tez interesuje zrobienie sobie takiej operacji ale trochę się tego boję. wiecie może jaka jest w przyblizeniu cena tego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bralia
ja tez bym chciala pozbyc sie tej skory, laserowo na pewno jest lepiej niz standardowo operacyjnie.... naprawde nikt nie robil tego jeszcze? dziewczyny odzywajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fucz222
moja kolezanka robila ten zabieg ale niestety nie w Polsce...wiem tylko zebyla bardzo zadowolona. Podobno goila sie 5 dni... Niestety wiecej nic nie moge powiedziec, nie wiem ile zaplacila ani czy bolalo, widzialam tylko efekt (ona tez bala sie ciecia i dlatego zdecydowala na laser)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkalatka
dziewczyny, naprawde nikt nie robil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odswiezam temat. Czy ktos robil? Gdzie i z jakim efektem? Mnie dobijaja moje zmarszczki pod oczami :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powieki były dla mnie dużym problemem, ale w końcu po wielu latach kompleksów postanowiłam udać się z tym do lekarza chirurgii plastycznej. Zgłosiłam się do dr Jędrys i z zabiegu jestem bardzo zadowolona. Żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×