Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reedsowa

Sami ropbimy zaproszenia,wonietki,zawieszki na wódkę

Polecane posty

kto jeszcze sie na to zdecydowal?mnie zainspirowala kuzynka,ktora sama robila zawieszki i winietki.My zdecydowalismy,ze zrobimay sami tez zaproszenia.Gilotynke pozycze od niej,materialy sa takie jak barsz,mozna kupic dziurkacze w roznych ksztaltach i wsyztsko wyglada tak jak kupione,tylko o woele wiele tansze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wiele wiele tańsze to ci na pewno nie wyjdzie no chyba ze bedziesz cene tych zaproszen ktore są po 5-10 zł za sztuke. Sam papier ozdobny jest bardzo drogi gdy dobrze policzysz zobaczysz że sporo kasy to pochłonie. Ale ja też jestem za robieniem samemu zaproszeń i zawieszek na alkohol. Jezeli bierze sie slub to trzeba poczuć te przygotowania. Trzymam kciuki aby wyszły wam jak najlepsze jak zrobisz juz pierwsze daj zdjecie zobaczymy wasze dzieło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartka takeigo grubego ozdobnego papieru bailego lub ecri kosztuje jakies 20 gr kolorowy gladki 10 gr.Na jednej kartce A4 wchodzi 28 winieek,2 zaproszenia,lub chyba 20 zawieszek.Calosc materiałow wyniesie nas mysle max 50 zl.A za same zaproszenia dalibysmt ok 110 zl i to nie te najdrozsze tylko takie za 2,70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam sama zaproszenia
i za 150 zaproszen wyszlo nas jakies 160zl kosztow, ale na koszty nie patrzylam za bardzo, bo i tak chcialam robic sama. A zaproszenia z ktorcyh wzor sciagnelam kosztowaly 5.50zł za sztuke, wiec duzo zaoszczedzilismy, bo nigdy nie kupilam bym takich drogich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkat
my tez będziemy robili sami zaproszenia i winietki... jest zdecydowanie taniej... papier wcale nie jest taki drogi... i tak jak się wstępnie rozglądałam nie powinno to być więcej niż 100 zł przy ok.150 zaproszeniach... no ale to oczywiście zależy od tego jaki się papier wybierze...o zawieszkach na butelki jeszcze nie myśleliśmy...ale w tym roku na wesele mojej siostry robiliśmy takie więc wprawę już mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
150 zaproszen czyli ok 300 osob? strasznie duze to wesele.My mamy ok 80 osob.Wiec zaproszenia nas tanio wyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ona pewnie ma 150
gości i tak policzyła, a przecież daję się jedno zaproszenie na parę czy małże4ństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że temat ucichł, ale z chęcią do niego powrócę. My z mężem, a raczej ja sama :) też robiłam zaproszenia ślubne i powiem Wam, że frajdy było przy tym co nie miara :) Jak ktoś lubi rękodzieło to polecam, ja postawiłam na prostotę, do zaproszeń używałam papierów imprime a kupowałam je w centrum papieru. Drukowałam wszystko na drukarce atramentowej i efekt końcowy był super. Gościom się podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak każdy zaproszenie wyrzuci, dlatego masz rację, wystarczy takie, wykonane samemu. Podobnie inne badziewia, istnieją tylko przez jedną noc, a jak masz trochę zmysłu estetycznego, to zrobisz nawet lepiej, niż te zamawiane przez hurtowników w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna444
hej, jeśli chcecie znaleźć zawieszki na wódkę w przystępnej cenie to ja skorzystałam ze strony amelia-wedding, super wykonanie i co najważniejsze fachowo ! ślub wypadł super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ślub odbył się co prawda już rok temu, ale do teraz wszyscy pamiętają nasze piękne zaproszenia ślubne. Też od amelia wedding zamawialiśmy. Ślicznie wyszło wszystko i pasowały do oprawy całej uroczystości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli planujecie zrobić eleganckie zaproszenia to na pewno będzie potrzebny wam papier ozdobny, który możecie zamówić z hurtowni www.papercast.pl Mają spory wybór papieru ozdobnego w dobrych cenach. Warto przejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko i tak ląduje w koszu. Masz rację, że wszystko robicie sami. Coś wam podpowiem, co dotyczy zaproszeń. W wielu miejscach można za 5 złotych (jeśli więcej sztuk, niż 50) wywołać zdjęcie formatu 20x30 centymetrów. Takie zdjęcie wystarczy przeciąć na pół, żeby mieć wymiar 10x30 centymetrów i zgiąć na pół. Wtedy masz wymiar 10x15, czyli akurat takie, jak potrzeba na zaproszenia. Na tylnej ściance bez kłopotu na każdej drukarce można wydrukować wszystkie dane dotyczące ślubu i wesela. Co, gdzie, kontakt z młodymi. Ta strona idzie do środka. Na stronie, gdzie jest zdjęcie można na pierwszej stronie dać wasze zdjęcie z napisem Zaproszenie, a na ostatniej (będzie ostatnia jak się zagnie) np. zdjęcie kościoła, gdzie bierzecie ślub. Z jednego zdjęcia za 5 złotych macie dwa zaproszenia. Czyli że jedno zaproszenie wychodzi 2.50. Ale jakie zaproszenie, gościom kopary poopadają. Czasem faktycznie warto trochę dać od siebie, żeby i zaoszczędzić i naprawdę zrobić duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam robiła firma Biały kot wszystko - zaproszenia, winietki, księgę gości, wszystko w jednym stylu wybranym przez nas. Ślicznie to wyszło, na prawdę https://bialykot.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też niedawno sama robiłam zaproszenie na urodziny. Zamówiłam ładny papier ozdobny z www.papercast.pl, wycięłam i ładnie ozdobiłam. Wszyscy byli zadziwieni tym, że zrobiłam to wszystko sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna24

ja również wszystko sama robiłam 😉 wyszło mnie dużo taniej i fajne, nietuzinkowe rzeczy przygotowałam - wszystkim się podobało 🙂 polecam zaopatrzyć się w jakiś fajny papier ozdobny (ja zamawiałam na papeterra.pl) i fajne rzeczy powychodziły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny temat. Ja także sama robię zaproszenia na ślub. Zamówiłam specjalny papier i koperty ozdobne z www.papercast.pl. Na pewno zajmie mi to sporo czasu, ale za to efekt będzie niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AClark

Tu nawet piszą, jaki papier najlepiej wybrać pod zaproszenie http://printologia.pl/jaki-rodzaj-papieru-wybrac-na-projekt-zaproszen-okolicznosciowych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×