Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalka w gorsecie

zawsze myslalam ze faceci lubia takie rzeczy

Polecane posty

Gość lalka w gorsecie

wrocilam wczesniej z pracy i chcialam mu zrobic niespodzianke. wykapalam sie, wybalsamowalam, ubralam w gorset, stringi i ponczochy. tak wyszykowana czekalam na niego. wrocil z pracy. nie byl jakos szczegolnie ucieszony. mialam wrazenie ze uprawial ze mna seks bo nie wypadalo inaczej. a potem juz nic, ani slowa, ze bylo fajnie, ze fajna niespodzianka czy cos. po prostu nie bylo tematu do konca dnia. myslalam, ze sie ucieszy, ze bedzie fajnie. juz sama nie wiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jest fajnego w stringach
i gorsecie jełoopko ????? to babski fetysz jakiś dla tych, które looobią sie przebierać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie nalezy do tej grupy facetow, ktorzy nie lubia niespodzianek.. ja tak mam czasami, ze jak wiem, ze kobiety nie bedzie w domu, to bede mial chwile dla siebie. mozliwe, ze mial inne plany. moze mecz byl w TV. porozmawiaj z nim o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka w gorsecie
ale ja zawsze wracam o jakies kilkanascie min wczesniej niz on, tak wiec wiedzial, ze bede w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego był smoootny
pomyślał znów ta baba w domu, nawet chwili dla siebie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jednak gorset
ci nie pasuje:> moze zle wygladałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelusia
moja kumpela przebrala sie w rozowy gorsecik i czekala na meza w rozowych gumiaczkach i z parasolka... jak ja zobaczyl to padl ze smiech trupem i kazal jej sie zbierac na dol do salony, zeby sie piwa napic... pozostawiam bez komentarza.. ha ha h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
może Twoje faceta nie kręci gorset pończochy itd....porozmawiaj z nim o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tylko pedofile i blachary
chcieliby widzieć ukochną/nego/ono w różowym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta rybna
Spytaj go, bo my ci mozemy wymyślić tysiace powodów, a tylko on zna ten właściwy. Moze był normalnie wkurwiony, zmęczony i najchetniej by sie rozwalił w fotelu i zasnął. Może przebieranki w gorsety wydają mu sie głupie i kiczowate. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka w gorsecie
no wlasnie jemu sie podobaja gorsety, ponczochy, koronki itp. kiedys juz podobnie sie ubralam i byl zachwycony, stad moj pomysl zeby go tak milo zaskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka w gorsecie
moze faktycznie byl zmeczony. ale pozniej poszedl na silownie, wiec jakos szczegolnie wycienczony jednak nie byl. nie wiem. moze schizuje i sama problemy wymyslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×