Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosmetyki polskie

.....TANIE KOSMETYKI dorównujące drogim......

Polecane posty

Gość kosmetyki polskie

zawsze kupowalam kosmetyki drogie bo wydawalo mi sie ze tylko one wygladaja na twarzy idealnie...a dzis bedac w perfumeri zatrzymalam sie przy kosmetykach wibo i kupilam 2 blyszczyki... DZIEWCZYNY REWELACJA!!!! jeden to holographic(brudny roz z drobinkami) a drugi to spicy lip gloss( bezbarwyny ale z pieknymi drobinkami)....te drobinki to nie chmaski brokat...sa to drobinki identyczne jakie moge znalezc w moim blyszczyku za 100 zł YSL.....dlatego ejstem w szoku!!! kosztuje 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak poderwać
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avvvia
no ja tez zawsze drogie, zagraniczne. a my tu mamy takie perelki :-) odkrylam np firme Ziaja. swietne kosmetyki produkuja za smieszna kase. a jaki maja wybor. z kosmetykow kolorowych polecam Vipera - rewelacja za male pieniadze. robia fajne pudry i podklady. fluidy z AA tez sa super. i wibo. potwierdzam to co napisala autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest krem bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o takich włosach
zgadzam sie sa perelki za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta009
Paletka rozswietlaczy Strobing Sensation – bardzo dobry i tani produkty. W Rossmannie można znaleźć wiele tanich i dobrych jakościowo kosmetyków, także nie trzeba nie wiadomo ile pieniędzy wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zachwyciły dermokosmetyki naturalne z Organic Life są takie same ceny jak w sklepach a nawet tańsze ale jakie świetne produkty mają ,zwłaszcza fitoregulatory ,które mi pomogły na cellulit i bliznę a różne inne balsamy ze sklepu na cellulit nie dawały rady.Polecam od nich produkt Smocza krew jest rewelacyjny za 30zł jest genialny na cellulit,rany,blizny,rozstępy.U mnie efekt po 3 tygodniach stosowania.Są to produkty 100% naturalne oparte na wyciągach z roślin dlatego świetnie leczą dolegliwości skórne ale są jeszcze mało znane https://pl853376.organiclife.com.pl/shop.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×