Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rumcajsowa Hanka

Proszę pomóżcie mi ...WAŻNE

Polecane posty

Witam 🖐️ Kuzyn uległ wypadkowi w trakcie żniw. Miał zmiażdzoną rękę ( po kilku operacjach w Klinice Ręki w Łodzi dłoń jest częściowo sprawna) natomiast staw łokciowy został usunięty i teraz kuzyn jest zakwalifikowany do zabiegu rekonstrukcji łokcia. Problem polega na tym, że ma na ten zabieg czekać kilka lat :( To młody i teraz całkiem załamany człowiek, chcę mu pomóc. Gdzie napisać i wysłać dokumenty, by przyspieszyć zabieg ? Może jakaś fundacja ? Poradzicie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzyn musi zrobic prywatnie badanie wziasc rachunek i przedstawic firmie ubezpieczeniowej w ktorej jest ubezpieczony ale .... to bylo w czasie pracy? czy dzien jak codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomena...
A probowalas sie dowiedziec czegos w NFZ-cie? Moze oni maja jakis pomysl jak to przyspieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomena...
A dlaczego ma tak dlugo czekac? Ktos mu to wyjasnil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takiego pomysła.
Dlatego, że NFZ ma mało pieniędzy i nie jest w stanie zapewnić w niektórych przypadkach leczenia natychmiastowego. Lekarze chętnie zakontraktowaliby większą ilość punktów i pracowaliby więcej godzin, albo pracowaliby także ci, którzy pracują teraz tylko prywatnie, bo fundusz nie ma aż tylu punktów, żeby zawrzeć z nimi umowy. Niestety NFZ jest biedny. Owszem, pensje ludzi zatrudnionych w "biurokracji funduszu" są wręcz bajońskie, ale wiadomo, że każdy myśli przede wszystkim o koszuli na swój własny grzbiet. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomena...
mam takiego pomysła.... to jakiego masz tego pomysla? Podziel sie z nami... Nie za bardzo wiem do czego pijesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio czytałam że
należy uzyskać inormacje o wszystkich placówkach w województwie, które robią zabieg. Ma się PRAWO zapisać "do kolejki" w placówce, która może zrobić zabieg najszybkiej (z tym że można być tylko w jednej "liście kolejkowej"). Skontaktuj się z oddziałem NFZ swojego regionu. Pacjent ma też prawo znaleźć szpital w dowolnym miejscu kraju, ale oddział NFZ ma informacje tylko na temat placówek swojego regionu, więc to już wymaga większych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio czytałam że
Nie mu czekać na zabieg w tej konkretnej Klinice Ręki w Łodzi. Nie musi to być nawet w Łodzi, ani w tym województwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×