Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pyzdra

CÓRKI MCLEODA

Polecane posty

Gość
Oglądam, nie widziałam wszystkich odcinków 7 serii, nadrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lubisz piosenki tego serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze odcinki były jak Claire jeszcze żyła teraz to mimo wszystko juz nie jest to samo, i cały czas jacyś nowi kuzyni się pojawiają. piosenki śpiewa Rebecca Lavelle a najlepsza to The Sirens Song-prześliczna i moja ulubiona ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie jest tak samo, ale odcinki są fajne, piękny ślub miała Steve z Aleksem, Jodi w ostatnim odcinku jest w ciąży , trzy kuzynki to Regan, szatynka, druga jasnowłosa , nie pamiętam imienia, trzecia Jesse, brat przyrodni Aleksa, przystojny blondyn na motorze, tajemniczy brunet, który pracuje na farmie to Rob, który stracił żonę i synka, Matt to ten w kapeluszu, który w wannie pił piwo, Moira była wróżka pracuje na stacji benzynowej, w sklepie i warsztacie samochodowym, gotuje w domu Mcleod. Piosenka jest śliczna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka Mclouda
Steve będzie miała ślub z Aleksem?? jak zdobyłaś te sezony..ja oglądam na tvp.2 i odcinki byly kręcone w 2006 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten serial jest na Hallmarku siódmy sezon o godzinie siódmej i jedenastej. Na dwójce to szósty sezon po 14 pięć. Aleks zabiera helikopterem Steve, na polu rzepakowym oświadcza się jej , ona się zgadza . W następnym odcinku Aleks jedzie ciężarówką z bydłem, rozmawia z bratem o niespodziance , którą chce zrobić Steve, marzy , że zamówili stolik w pięknym miejscu, że ona znajduje w szklance wody pierścionek zaręczynowy i mówi mu tak. Planuje ten dzień , ale ma pecha, bo jakaś kobieta prosi o podwiezienie do urzędu skarbowego. Ta zabiera ciężarówkę podczas postoju, Aleks i Steve kłócą się, on chce odzyskać torbę w której ma pieścionek. Znajdują w błocie, tam jej oświadcza się jeszcze raz , wkłada jej pierścionek, są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcleodka
czy ktoś dziś oglądał ten filmik i mógłby mi streścić co i jak ?dzięki z góry.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzunia86
a Aleks chyba później umrze nie? przygnieciony przez drzewo a Steve będzie miała z nim dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak :(, przed śmiercią nagrywa się kamerą, Steve jest w depresji, dochodzi do siebie, gdy ogląda film na kasecie, mija rok, urządza przyjęcie urodzinowe dla synka Aleksandra, przyjeżdżają Meg i Jodi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj
http://video.google.com/videosearch?hl=pl&lr=&resnum=0&q=rebecca+lavelle&um=1&ie=UTF-8&ei=jm8iS5OSKIj7_Aal3riyCg&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=11&ved=0CDAQqwQwCg#hl=pl&lr=&resnum=0&q=rebecca+lavelle&um=1&ie=UTF-8&ei=jm8iS5OSKIj7_Aal3riyCg&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&ved=0CDAQqwQwCg&qvid=rebecca+lavelle&vid=-3708754674526849171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×