Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kocham_i_wymagam

a jaa uwielbiam te odgłosy kiedy on.....

Polecane posty

kiedy o..ahhh ..sami wiecie o czym mówie..oooh..ahhh..uuuuuuuuuh..jak mnie to podnieca!!!!!!11..ostatnio takie miał mocne doznania że myślałam ze szyby popekają w mieszkaniu..strasznie to podniecające dla mnie kied słysze te jęki.boze...miodzio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden facet z którym zdarzyło mi sie spać nie jęczał. jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić. chyba wolę seks w milczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PenisXXcm
Pewnie spuszczal Ci sie na twarz kiedy tak jeczal co?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka890
ja miałam faceta ktory w ogole nie wydawal dziekow...czasem bylam zdziwiona ze to juz:)...poprzednie to byl super....oj,bylo extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakla
moj facet co prawda nie jeczy az tak ze sie szyby trzesa ale wydaje dzwieki:) jeczy, mocno oddycha:) ale to tez moj pierwszy partner ktory tak robi:) reszta byla bezglosna i musze przyznac, ze zdecydowanie wolegdy facet wydaje dzwieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie wsszycy podziali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa własnie że mi iś eni espuszcał na twarz jak to ktoś już powiedział... lol.. on po psrostu już tak ma..słuchajcie..przedtem tez tal było .. te głośne odychani elekkie pojękiwanie..ale kiedy nic nie tamujhe rozkoszy..kiedy dom jest caałkeim pusty i nic nie hamuje wewnetrznych doznac no to ojjj..kiedy ja się odpowiednio spisż eno to nic nie poradz że jego doznania sa tak silne..a meni się to piekielnie podoba.....miał tak silne odczucia ze głośno "stękał" //ale stękanie to głupie okreslenie. po prpstu wydawał wspaniaęł odgłosy a ja bylam zadowolona z siebie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopa88kwawa
ja wlasnie robie sobie dobrze i chetnie poswintusze i dam posluchac zainteresowanej dziewczynie. kontakt na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalnei odjazdowe uczucie kiedy słysze czuje i widze to co sie dzieje z nim podczas orgazmu. . . dla czegoś takiego warto sie wysilić :D ojj warto .. i od samego poczatku zawsze wydala dzwięi..ale ostatnio to już w ogóle..coś takeigo zdarzyło mu isę jescze parę miesiecy temu..i własni emyśle ze to jest związane z tym ze nie ma w sobei hamulców do wewnetrzbego przeżywnania takich chwil.kiedy ktoś jest w domu a my się przezd tym chowamy i po cichu not o wtetdy faktycznie słysze tylko oddech ..i lekkie mruczenie..ale jeśli wie ż emoze sobie nie żałowac no to w pełni przeżywa tę rozkosz i to jest kurna piękne!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixxy
mój ukochany tez pojękuje......... i tak samo jak ty UWIELBIAM TO !! :) A gdy mu loda robie to aż sie wije z rozkoszy i widze że prubuje sie powstrzymac ale nie potrafi i stęka i jęczy tak cudownie że mam ochote kochać sie z nim bez przerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie....a ja keidy on tak jęczy to normalnie mam ochotę go tak przytulić moocno..ahh i robie to no a jaak!!! normalnei jest słodki kiedy tak z rozkoszy jęczy i krzyczy. nie mogę sama normalnie się powstrzymac od uć=śmiechu na twarzy..sprawia mi to olbrzymia radośc. ..ale loda jeszcze nie robiłam..i nie wiem czy sie kiedyś odważe..:/ ale on ostatnio miał tak głębokei doznania kiedy go "zjechałam" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 13
A mój cudownie MRUCZY i to jest dopiero podniecające!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mruczy? oo booże....jakie to..aż mi się gorąco robi..tak mój tez mruczy.. też.. ahh.takei ciche..jak kteczek..mój tygryssek..jeezu zaraz rozniose tego kompaa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
ja teraz też nie hamuję swojego podniecenia i głośno przeżywam wytrysk. Lubię też jak kobieta nie jest cicho :) Jak chcesz więcej opowiam na gg11142290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×