Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosiakkk

monotonia w związku....

Polecane posty

Gość gosiakkk

witam mam 23 lat i jestem w zwiazku z obcokrajowcem.zyjemy razem w uk gdzie studiuje. moj chlopak ma 28 lat, jestesmy razem troche ponad rok.od 6 miesiecy mieszkamy razem. na poczatku bylo nam ze soba bardzo dobrze,wychodzilismy,mielismy o czym ze soba rozmawiać,szybko zdecydowaliśmy sie razem zamieszkac teraz stwierdzam ze jednak to był błąd i za szybko podjęłam taka decyzje moj chlopak pracuje na noce,jak pracuje całe dnie potem odsypia.nie mamy wspolnych znajomych-on w ogole ich nie ma,woli przesiedziec wieczor w domu przed komputerem badz telewizorem,co wiecej nie ma w nim ambicji aby sie rozwijac tzn np znalezc 'normalna' prace gdzie moglby zaczynac zmiane o ludzkiej godzinie ja nie znam jego jezyka,on nie zna polskiego wiec wiadomo ze po angielsku jednak wszystkiego sie nie powie tak jakbysmy mowili to po polsku nie wiem co robic,zblizaja sie swieta,ktorych nie spedze w polsce,zamiast wyjsc do ludzi,poznac nowe osoby,rozwinac nowe horyzonty siedzimy w domu-ja raczej siedze razem z nim czuje jakby on ciagnal mnie za soba, na same dno,jest bardzo zazdrosny kiedy ja wychodze spotkac sie z kims,ale zeby wyjsc razem ze mna to mu sie juz nie chce moze ktos z was ma podobny dylemat,moze wynika to z roznic kulturowych,innych charakterow tylko juz mam dosc tej monotnii,chce do ludzi,mimo ze nie jest to takie latwe poznac nowych znajomych nie wiem czy go kocham czy jest to juz przyzwyczajenie raczej go nie zmienie,choc probowalam nie wiem czy tak naprawde licze na rady moze bardziej słowa pocieszenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×