Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olaska322

Objawy w 3-4 tygodnu ciąży

Polecane posty

Gość angelika 97
Pomnóżcie z tej strony jakub moja dziewczyna chyba jest w ciąży ale nie ma pewności test wyszedl negatywny ale ma wszystkie objawy tak jak wy czy ona jest w ciąży odpiszcie na priv 663412031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia1989
Witajcieusmiech.gif Jestem Zosia i mam 25 lat. W sierpniu dowiedziałam się, że będę mamą. Rodzę w kwietniu. Mojej ciąży towarzyszyły różne przygody np. testy ciążowe a byłam w ciąży itp. Postanowiłam założyć kanał na youtube.com o ciąży. Będzie to miejsce zarówno dla kobiet oczekujących maleństwa, jak i starających się o swojego bobaska. Proszę o komentowanie i dzielenie się swoimi doświadczeniami. Możemy się wiele od siebie nauczyć. Będąc w ciąży brakowało mi takiego miejsca i filmików o tej tematyce. Oto link do mojego ostatniego filmiku: http://www.youtube.com/edit?o=U&amp ;video_id=-sCcyEW5NVg. Jest o moich objawach i potędze kobiecej intuicji. Jeśli się Wam spodoba subskrybujcie, by być na bieżąco i razem tworzyć kanał. Mam nadzieję, że każda kobieta znajdzie tam coś dla siebieusmiech.gif W kolejnych filmikach pojawią się informację dotyczące pierwszej wizyty u ginekologa oraz mitów związanych z ciążą - jednym słowem moja ciąża w pigułce. Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkaanka12345
Witam Dziewczyny! Mam nietypowa sytuację i przyznam,że nie wiem co jest grane.Ostatnia miesiaczke miałam 5.11.2015. Dosc mocna i trwała do 11.11 poczym przez 4 dni mialam brazowe plamienia.Naszla mnie angina,nic nie jadlam aby tylko pilam duzo a pod koniec mnie mdlilo.18.11 cos mnie tknelo i zrobilam test ciazowy nie wiem dlaczego ale zrobilam a tu nagle dwie kreski nie wiadomo skad! Bylam wczoraj u lekarza na usg i stwierdzil ze to widocznie bardzo wczesna ciaza ale na usg ja osobiscie nic tam nie widzialam.stwierdzil ze to ok 3 tygodnia.dziwi mnie to wszystko bo krecha wyszla od razu ciemna a ja mam juz mdlosci,napady goraca i obrzmiale piersi.Jak to wszystko jest mozliwe? Test tak wyrazny,na usg jeszcze nic niema i te objawy....Miala ktorach z Was taka sytuacje???mam juz dwojke dzieci ale w obydwu ciazach testy w ok 5 tyg wychodzily bardzo bledziutkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancia

Ja już w 3 tygodniu zrobiłam test i wyszedł pozytywny a nawet dwa testy wyszły pozytywne a na początku czwartego tygodnia już wyszła mocna kreska byłam bardzo senna ale to bardzo codziennie po pracy drzemałam tak 2-3 h i później normalnie funkcjonowałam i bolały mnie piersi to na pewno i były bardzo tkliwe w czwartym tygodniu byłam u gin. i potwierdził ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa

Czesc mam pytanie co mam myśleć brakuje mi 5 dni a dostałam plamienie tydzień temu wymiotowałam zle sie czułam a teraz przeziębienie. Jak myślicie  czy może byc to ciąża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja miałam. Było mi niedobrze do tego stopnia że Od razu się domyslilam że cos jest na rzeczy. Niedobrze mi było od kilku dni, niewiem od ilu bo nie liczyłam, ale test zrobiłam dopiero jak się pożygałam. Pozytywny 3 dni przed terminem miesiączki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×