Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olaska322

Objawy w 3-4 tygodnu ciąży

Polecane posty

Gość olaska322

Czy miałyście już jakieś objawy ciążowe w 3-4 tygodniu ciąży??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja miałam
jedzenie przestało mieć smak byłam bardzo wyczulona na zapachy odbijało mi się po wszystkim i wszystko to na kilka dni przed planową @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam. Bolała mnie kilka dni głowa, tak bardzo, ze ciężko było funkcjonować. Poza tym miałam dziwny, metaliczny posmak w ustach. Starałam się siebie obserwować, bo to była planowana ciąża i chciałam zapamiętać wszystkie objawy od początku... Poza tym śniły mi się 3 sny pod rząd o ciąży:) Ale to objaw mniej medyczny, raczej psychiczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 3,4 tygodnia ciazy wymiotowalam,kuło mnie na podbrzuszu,mialam zawroty glowy,bylam rozdrazniona,wymiotowalam przy dymie papierosow,przestalam palic,bo tak chcialam:) ,jadlam tylko mandarynki przez pierwsze 4 miesiace,bo nic innego mi nie wchodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka12131
Hmm mi wczoraj już o 17 się spać chciało chodź o 9 wstałam:P ,pobolewają mnie jajniki i też miałam sny że robię test i wychodzi pozytywny,że mam już dziecko, ze poród :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka12131
Ale to chyba nie na ciążę:D Bo nie wiem czy mogłabym być:) okaże się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAJAJAJsa
Ja nie miałam, żadnych objawów na tym etapie :D O ciąży dowiedziała się dopiero w 4msc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga01025
ja też chyba jestem w ciąży, ale z moich obliczeń to mogły być jakis drugi tydzień,czasem mnie rano mdli, i strasznie bolą mnie piersi, test wyszedł taki dziwny,bo ta druga kreska wyszła bardzo blada miał ktoś tak, do lekarza ide dopiero w czwartek nie wiem czy to nie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie niecaly tydzien od momentu potencjalnego zaplodnienia zaczely bolec piersi i podbrzusze, nastepnego dnia nie mialam juz ochoty na seks,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja druga kreska tez wyszla blada, pewnie dlatego ze test robilas albo wieczorem, albo to jest wczesna ciaza i dlatego taka blada kreseczka, bedzie dobrze, tylko sie nie martw to maluszkowi szkodzi. ja tez jestem w ciazy 5 tydzien i 4 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamo
maria22111 Jjadlam tylko mandarynki przez pierwsze 4 miesiace,bo nic innego mi nie wchodzilo Ja od tygodnia nic nie jem tylko mandarynki bo do wszystkiego innego mam odruch wymiotny. tyle że ja w ciąży być nie mogę, bo kochaliśmy sie 10 minut bez gumki, potem mój małżon ją założył i już skończył z gumką..... Z prejakulaty chyba się w ciążę nie zachodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też miałam objawy jeszcze przed planowaną miesiączką... drażniły mnie różne zapachy, dół brzucha zaczął pobolewać i "puchnąć" dużo wcześniej niż zwykle przy @ bo na ponad tydzień przed a zwykle na 2 dni przed @ zaczynały się objawy. Pobolewanie podbrzusza tez było silniejsze niż zwykle i piersi stały się wrażliwsze. Dodatkowo mi też śniły się dzieci, ciąża itd :) Mój pierwszy test robiony po południu też wykazał bladziuchną kreseczkę taką, że przyglądać pod światło się trzeba było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Mam podobne pytanie :> 28 października miałam ostatnią @. Cykle 27 dni. Regularne. Owu ok. 8listopada. 17 listopada jakieś delikatne kilkudniowe brązowe plamienia(dosłownie 3kropelki).@ powinna przyjść 23grudnia. Nie nadeszła. Dziś jest 41dc. Nadal brak. Czuję się trochę senna w ciągu dnia,nieraz lekko rozdrażniona po czym wpadam w euforię. Od paru dni czuję mdłości rano lub wieczorem. Brzuch czasem pobolewa(albo jak na @) i trwa to chwilkę, albo kłucie w jajnikach.Również delikatne. Piersi od 2dni są pełniejsze, bolą sutki Robiłam ok tydzień temu (popołudniu) test.Wynik negatywny. 2dni później test innej firmy. Po ok. 20min. ukazała się druga blada kreseczka, ale jak cień cienia. Nie wiem czy ufać testom. Gin dopiero 14-go. Co o tym sądzicie? Czy to ciąża? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie w tym cały szkopuł że objawy ciąży są niemal identyczne jak objwy okresu ;) oliex idź na test z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez miałam wczesniej objawy
ja miałam objawy, jeszcze zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży. Zaczeło sie jakies 2 tygodnie przed planowana miesiączką od bólu w podbrzuszu, ale nie tak jak na okres, czyli w jajnikach, tylko w srodku podbrzusza. Zaczelam byc bardzo senna, draznily mnie zapachy, odeszła ochota na jedzenie. Test zrobilam dwa razy, pierwszy 2 dni po planowanej miesiacce, drugi nastepnego dnia i oba pokazaly 2 kreski:) A jakis tydzien po zrobieniu zaczely sie mdlosci, czasami calodzienne, wymioty, brak apetytu na cokolwiek. Czasami tez mam straszne wzdecia i zgage. A co do wizyty u lekarza, to ja bylam u swojej pani doktor 2 dni po wykonaniu testow, bo akurat na wtedy mialam wizyte wyznaczona na usg i jeszcze nie bylo widac ciazy, kazala przyjsc dopiero za 3 tygodnie. Wlasnie jutro mam wizyte i pewnie pierwszy raz zobacze bijace serduszko dziecka:) :) jestem w 8tc. Więc chyba wczesniej wizyta nie ma sensu, bo lekarz i tak nie okresli czy jestes w ciazy. Moze ewentualnie kaze zrobic badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamuska
ja mialam biust jak Pamela Anderson! Tak mi nabrzmial! Teraz mam mdlosci i nabrzmialy brzuch (jestem gdzies w 5 tyg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi, jesteście kochane :) Czekam niecierpliwie do 14, mam nadzieję, że jestem zafasolkowana :) Moje sutki są strasznie bolesne i mają brązowe otoczki i żyłki... Podpada mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilia nad stawem, kiedy robiłaś test??? i ile dni mają Twoje cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o objawy...to liczycie te 4 tyg od ostatniej miesiączki czy od zapłodnienia (czyli około 2 tyg)...ja do 10 tyg. mialam mdłości, mało co jadłam, zywiłam sie rano owsianką...tylko to mi wchodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikakaka
Ja jesli faktycznie jestem w ciazy wypadalo by ze teraz idzie 4 tydzien, wiec albo dostane @, albo nie. Ogólnie nie mialam jakis konkretnych objawów, chodz powiem szczerze dzis rano mialam wrazenie ze zwymiotuje. Tak mi bylo nie dobrze ze bałam sie wstac z lozka. Plus dziś zauwazyłam że mam spuchniete piersi, troche w uczuciu jak nie swoje, takie duuze i jak dotkne niechcacy to bolą. Tzn przed @ zawsze mnie na swoj sposob bolą, ale dziś to mam takie wielkie ze az mnie stanik uciska haha : D I troche mnie podbrzusza pobolewa, chciała bym zrobic juz test.. Ale jeszcze poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikakaka
kasiulak raczej sie liczy tygodnie od daty ostatniej miesiaczki niz od zapoldnienia. Bynajmniej ja tak licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie i tak nic z
Ja mam okres dostać za tydzień, teraz czasem boli mnie podbrzusze, tak samo jak na okres więc nie jestem dobrej myśli. Śpiąca wprawdzie jestem już o 18-19 ale może to przemęczenie. No i co dziwne, nie chce mi się wieczorami jeść a normalnie to lepiej, żeby lodówka była zamknięta na klucz bo wieczorem zawsze najlepiej mi się jadło. Z tym smakiem w ustach też dziwnie go czuję ale pewnie sobie wmawiam. O i znowu brzuch mnie zaczyna boleć. Pewnie znowu lipa. Staram się od prawie 11 miesięcy :( Zaczynam myśleć, że nigdy mi się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda się w końcu na pewno ;) Ja mam też ok 18 dostać @ i tak od tygodnia boli brzuch ciążowo (lub nie;) cycochy kłują w sutkach tak jak w poprzedniej ciąży a i wydaje się że urosły plus napady senności o różnych porach ale takie że siła woli oczy otwarte trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie i tak nic z
mnie ten ból brzucha denerwuje, dokładnie tak samo jak na okres no i w końcu okres za 6 dni mam mieć więc wszystko się zgadza, ostatnio dostawałam tak ok. 1-2 dni wcześniej. Piersi nic, zero objawów. Zero mdłości. Zero czegokolwiek. Senna też jestem ale zasnąć nie umiem więc wykluczam ten sympton. Podłamuję się dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_06
Witam przyszłe Mamy :) Mam na sprzedaż ciuszki dla chłopca(rozm. 50-110) i dziewczynki (rozm.50-80) Rzeczy były zakupione w Holandii i są w b.dobrym stanie. Mogę przesłać zdjęcia na e-mail. Cena 4zł/szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1821
Hej kobitki. ostatni trafiłam do szpitala z ostrym bólem podbrzusza który trwał już 3 dni i nic mi poza tym nie było ale w szpitalu wykryli torbiel krwotoczną. Dzień po wyjściu ze szpitala zaczęły mnie boleć piersi tak jak przed @ która ma być dopiero za tydzień,raz miałam ogromną ochotę na jedzenie , a raz nawet nie mogłam na nie patrzeć bo mnie mdliło. Dziś miałam jakąś dziwną zmianę smaku. Herbata którą pije od kilku lat nagle przestała mi smakować.moje pytanie jest takie. Czy któraś z was miała takie objawy i czy lekarz mógł się pomylić z diagnozą? do ginekologa idę dopiero po weekendzie we wtorek ale boje się że jeżeli to nie jest torbiel to mogę lekami zaszkodzić ciąży, a jeśli zaś to jest torbiel to boje się przestać brać leki. co robić?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urojenia masz ,a nie ciążę,wyluzuj kobieto,bo się nakręcasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna2302
Mnie przez kilka dni bolała głowa i brzuch w dniach w których powinnam mieć miesiączkę. Wzrósł mi też troszkę apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×