Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama taka o

test ciazowy po porodzie-nie dostalam okresu jeszcze wcale

Polecane posty

Gość mama taka o

jestem po porodzie 3 miesiące, współzyłam 3 tyg temu, bez gumki, ale wytrysku nie bylo, jednakże strach jest, robilam test w czwartek rano, po 2,5 tyg. wyszedl negatywny. nie moge go zrobic w 1 dzien planowanej miesiaczki bo jeszcze nie dostałam. test który wyszedł jest wiarygodny? to taki co niby wykrywa ciaze po 7-10 dniach, w środe wieczorem zroboilam co wykrywa po 6 dniach od zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
jesli po 2 tygodniach test jest negatywny to mozna na nim polegac jesli chcesz sie jeszcze upewnic zrob za kolejny tydzien czyli w 3 tydzien po wspolzyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
doczytalam teraz calosc mysle ze nie jestes w ciazy.karmisz jeszcze piersia?? to plodnosc jest zanizona.na nastepny raz nie ryzykujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama taka o
karmię, ale ydaje mi sie ze mam juz owulacje. chce zaczac brac cerazette i musze miec pewnosc ze nie bede truła dziecka jezeli takowe sie we mnie rozwija dziekuje za pocieszającą wypowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
mozesz zrobic test z krwi ale napewno nie ejstes w ciazy.co do karmienia i stosowania tabletek cerette czy jaki im tam to one przenikaja do dziecka z mlekiem niewielkie ilosci ale jednak nie ma jeszcze badac wplywu tych hormonow na dalszy rozwoj dziecka ktore je wraz z mlekiem matki otrzymywalo bo to nowe tabletki sa pierwsze ktore niby mozna brac karmiac.ja bym jednak nie zdecydowala sie je brac moze prezerwatywa do czasu az przestaniesz karmic wiem ze nie ejst tak milo ale lepsze niz trucie dziecka tymi hormonami w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×