Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orinko29

czy to oznacza ze porod juz blisko?

Polecane posty

witam. jutro mam wyznaczony termin porodu. czop mi jeszcze nie odszedł, ale wczoraj przez cały wieczór miałam takie bóle w podbrzuszu jakby miesiaczkowe były bardzo silne i co chwile mnie tam cos kuło, oprocz tego miałam ogromneparcie na pecherz...myslałam ze juz cos sie zaczyna dziac ale dzis znow tylko napina mi sie brzuch i lekko mnie yto pobolewa. czy wiecie moze czym to moze byc spowodowane i czy to juz oznaka ze niedługo urodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczej to tylko
bóle przygotowawcze. Nie przejmuj się nimi, raczej takie bóle to normalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no to nie dobrze..;-( bola mnnie jeszcze strasznie biodra i spojenie łonowe;-/ mam nadzieje że cos z tego bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a czy moge jakos sama poznac ze szyjka jest miekka i ze jest skrócona? czy tylko lekarz przy badaniu moze to stwierdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna paulinka
w moim przypadku dzien przed porodem bylam u gin. z badan wynikalo ze kanal rodny jest jeszcze zamkniety. wg opini lekarza nie bylo zadnych oznak zblizajacego sie poodu. brzuch zadko sie napinal, nic mnie nie bolalo a ja bylam w swietnej formie. z rana dnia nastepnego odeszly i wody a po 3godz corka byla juz na swiecie skorcze meczyly mnie tylko pol godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosija
chyba tylko lekarz moze to sprawdzic :/ ja mialam podobnie jak moja poprzedniczka, tylko ze u lekarza bylam 3 dni przed porodem, mowil, ze wszystko jest ok i zebym jeszcze odpoczywala, a ja po 3 dniach od wizyty chodzilam pol dnia na zakupach no i wrocilam do domu i 15 minut pozniej wody mi zaczely odchodzic ;) ale ja z bolami troche dluzej sie meczylam, bo podpieli mnie pod okscytocyne i robili masaz szyjki .... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wg mnie to bole przygotowawcze. ja mialam przy piewszej ciazy tkakie na na dzien przed porodem a w drugiej na dwa dnie przed porodem. mysle ze urodzisz na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co do szyjki to chyba lekarz moze to stwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to jest na dniach;-) pzredtem miałam skorcze przepowiadajace tzn napinał sie brzuszek kilkanascie razy dziennie ale teraz do tego jescze doszedł ten uporczywy ból w dole brzucha i to kłucie;-/ jeszcze tak nie miałam;-/ ja byłam tydzien temu u lekarza i mówił ze wszystko jescze jest szczelnie zamkniete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie tez ze mocno opadł mi juz brzuch bo pomiedzy piersi a poczatek brzuszka wchodzi reka na płasko;-) wiec to chyba dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze cos sie zacznie dziac... bol naprwade jak przy bardzo bolesnej miesiaczce...zaliczyłam tez juz dwie wizyty w toalecie... myslicie ze moge sie spodziewac ze dzis cos sie zacznie dziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunieczka_88
Hej dziewczyny! wiecie ja tez mam takie objawy a termin mam na 23 grudnia. czyli mocne parcie na pecherz i te okropne klucie w podbrzuszu jakby mi kosci lonowe sie rozrywaly i do tego spory wyciek siary z prawej piersi. wczoraj mialam nie przespana prawie cala noc bo mala okropnie sie wiercila i te klucie mi nie dawalo spokoju. trwalo krotko ale bolesnie i czesto a dzisiaj tylko klucie i lekkie bole w podbrzuszu. czy to mozliwe ze jaz niedlubo bede rodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunieczka_88
Hej! Dzisiaj znow okropnie sie czuje. napiety brzuch,pobolewanie u dolu brzucha zgaga. masakra. czy to juz niedlugo??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×