Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mrówelka

Zróbmy liste oryginalnych prezentów na święta!!

Polecane posty

Gość patrycja_eleven
Jeśli szukasz idealnego pomysłu na prezent, my Ci chętnie to ułatwimy. W Eleven* mamy wiele gotowych propozycji z kolekcji takich marek, jak: Sandwich_, L'Catherine, Klaudia Rozwafodwska Bags, Viola Lee, AM'l, Joseph Ribkoff, J&T Jaworscy. Oprócz tego oferujemy karty upominkowe na dowolnie wybraną kwotę. Karta Upominkowa Eleven* to forma bonu, którą można płacić za wszystkie produkty dostępne w eleven* do wykorzystania limitu. Regulamin jest dostępny na naszej stronie. http://be-eleven.pl W sprawie jakichkolwiek pytań można dzwonić: +48 794 347 928, lub napisać do nas na maila: kontakt@be-eleven.pl Zapraszamy na Wilczą 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam może coś aktualnego i szybkiego tak na tydzień przedświętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w marketach są teraz przeceny i promocje, wystarczy zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwaa73
Ja w Empiku bym zaszalała na ostatnią chwilę Wczoraj odbierałam zamówione prezenty i zobaczyłam coś fajnego na prezent a że niedrogie to polecam - seria książek "Wyjątkowy rocznik 1973" tylko lata sie zmieniają Mój rocznik przekartkowałam zaraz - fantastyczna rzecz Taka mega pamiątka szczególnie na prezent dla koleżanki czy kolegi albo kogoś bliskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gataj
Po co listę, istnieją całe serwisy z takimi prezentami, zobaczcie - http://www.superprezenty.pl/ A już całkowicie kwestią budżetu jest to, co zdecydujecie się kupić. Jak widać genialne prezenty nie muszą od razu kosztować specjalnie dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczoteczkę do zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem wyjątkowym i nietuzinkowym prezentem może być mata ochronna POLITRADER, którą zakłada się pod krzesło obrotowe lub jakiś inny ruchomy, rysujący powierzchnie mebel. Można też taką matę wykorzystać jako świetną ochronną podkładkę pod laptop na biurku. Ja tak robię i dzięki temu nie mam żadnych problemów z zarysowaniami i zniszczeniami podłogi lub blatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×