Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

więc zapraszam was wszystkich:D to by była impreza:P ja też mam ochote napisać:P mam ochote troche powrzucać:P maciek...ale ty chyba nawet powinieneś z nią teraz pogadać:)po tym wiesz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
juu......... Uważam , że trzeba mieć zasady - I nie łamać ich!!!! Pomimo tego że znajdą się tacy co powiedzą że zasady po to są by je łamać. Żonaty? - a po co Ci to? Reputację chcesz sobie psuć? Postaw się w sytuacji tej żony - suuuperrrrr - mieć męża który chodzi z koleżankami do kina a nie z własną żoną. Juuu -nie popełniaj tego błędu - umów się z wolnym facetem - uwierz będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
juu.... główna nie warto dotykać - bo zacznie śmierdzieć przepraszam za wulgarną wypowiedź:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
takiootonn a co ty ????????? dlaczego żale wyciskasz powód ex - no nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juu..może lenka ma racje;) młoda kobitka z ciebie i fajna pewnie nie jeden by się połakomił:P gmail moja droga;) dajesz Maciek!:P Lena,a co u Ciebie?:) bo tak tylko "słuchasz" naszego pitu pitu,że już Ci pewnie gorzej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona11
U mnie juz 2,5 tygodnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
Ja tam lubie Was słuchać:) Swoje zdanie napisać i takie tam:) U mnie raz dobrze - czasami troszke gorzej - ale w sumie ok :) Denerwuje mnie czasami jak musze prosić się żeby łaskawie ruszył pupsko i poszedł np. do kina - no ale cóż -z kumpelą trzeba się wybrać pewnie -bo z nim się nie doczekam :( Mam czasami gorsze dni i czepiam się o byle co - :( Ale ucze się -cały czas się uczę - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cierpliwości !!!!! Kompromisu itd. -całe życie przed nami więc troche czasu na tą naukę jest :) Nie jest ideałem - chciałabym żeby trochę inaczej postępowała w niektórych sytuacjach - ale gdy się głębiej na tym zastanawiam to - nie wiem czy jak by się zmienił - czy bym z nim była I na tym koło sie zamyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiotoon odp:) Lenko no właśnie to chyba tak jest,z ideałem życie było by ciężkie i chyba nudne:) nawet nie było by na kogo ponarzekać:P sama kiedyś mialam takiego kolege,który był tak słodki,że aż mdliło czasem chcialo by sie żeby wrzasnął,tupnął nóżką lub walnął w stół:P a tu nic,tylko "dobrze,masz racje":P właśnie pisząc meila uświadomiłam sobie pewną rzecz... prawdopodobieństwo tego ,ze już nigdy do M.nie napisze jest jak prawdopodobieństwo powodzi na Saharze:O i to właśnie niestety jest straszne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
o rany.. ale dostałam po uszach :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
niebanalna.. gmail :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
juu........ przecież wiesz ze jesteśmy z Tobą :) zrobisz jak zechcesz ale przemyśl to dwa razy -zanim coś postanowisz niebanalna nigdy nie mów nigdy mnie życie nauczyło - żebym tego słowa nie używała - bo i tak się tego kobitki nie trzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
tylko jakos na horyzoncie zadnego :P eh kuzwa.. ja nei wiem co sie ze mna dzieje.. ale postanawiam dac sobie spokoj.. i niech sie dzieje wola nieba, z nia sie zawsze zgadzac trzeba :D tylko mam nadzieje ze jak sobie juz to wszystko ladnie uloze, to on nie wejdzie z buciorami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie mówie,a chciałabym;] powiedzieć NIGDY i tego się trzymać:P chciałabym?? już nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
kobitki kobitki bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! my mamy o 100000000 razy gorzej od facetów na tym świecie ale cóż damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
bez obrazy Maćku , Tony, i Piotrku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
niebanalna Ty to masz takie pierdolnik w glowie ze niedlugo sama pogubisz sie ze swoimi myslami!! ogarnij ten bajzel a bedzie latwiej :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
Lenaaaaa ja sie dostosuje do Twojej rady.. zaczynam zyc.. pier.. to wszystko.. on ma kogos a ja mam stac w miejscu i ciagle ogladac sie za siebie?? otoz nie! mi tez sie nalezy szczescie :) a co bedzie to bedzie .. i tyle.. ciekawe na jak dlugo starczy mi ta filozofia :DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
zakochana wariatko!!! co u Ciebie?? czemu taka cisza?? a reszta? Agus Sinead wazka.. i inni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
nnnooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nareszcie juu....................:):):) Tak trzymaj........................ Ja będę trzymać kciuki:) ŚWIAT NALEŻY DLA CIEBIE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
Lenko, dzis napewno :) zobaczymy jak sie z tym przespie czy jutro bedzie tak samo :) popadam ze skrajnosci w skrajnosc :D az mnie to wnerwia.. hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaa.
boje się... jeszcze tak długo się nie odzywał... z jednej strony mam wciąż nadzieje a z drugiej wieelkie obawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
taka jedna........... Nie myśl o najgorszym................. Chociaż teraz to pewno ciezko:( Daj mu czas!!!!!!!!!!!!! Pamiętaj milczenie złotem jest!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jednaaaaa, daj sobie czas na odbudowę psychiczną, wiem co mówię, ja się ze swoim schodziłam już 3 razy i co? W końcu zamieszkaliśmy razem i po pół roku koniec. Nie ma na co czekać, trzeba iść do przodu. Powtarzaj to sobie i nie patrz na to co on robi. Usłyszałam kiedyś takie powiedzonko "Nie oglądaj się za siebie bo ci z przodu ktoś przyj*bie" Brutalne ale prawdziwe. Ja już nie patrzę, albo przynajmniej sobie tak wmawiam. Znowu chcesz cierpieć? Nie warto. Nie po to każdy z nas się urodził by być męczennikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że jest ciężko, najgorzej jak się śni w nocy, bo od tego nie uciekniesz, ale powtarzaj sobie, że będzie lepiej. Ja dzieki temu zakręciłam kranik z łzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaa.
mam teraz moment zwątpienia... a jestem w pracy... musiałam wziac melise bo zaczelam sie trząść ze strachu ...:/ a wczoraj byłam taka silna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×