Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

Gość juu
o kurde.. Sylwia wspolczuje faceta debila.. dziwki.. no to juz palant na maxa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory kobiety za to co powiem ale do frajerów i chamów to naprawdę was ciągnie... i to mnie też wkurwia bo byłem zawsze wporządku dla niej itp a jakiś frajer jej w głowie zawrócił, na chwile czy nie na chwile ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Ale takiooton to z wiekiem kobiety sie zmienia uwierz mi.Kobiety po jakims czasie patrza juz innymi watosciami.Te mlode najczesciej zachwycaja sie takimi lebkami ktorzy nic soba nie prezentuja a po latach sie zmieniaja wartosci tak sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się muszę pod tym podpisać. Kiedyś usłyszałem: "Kręcą mnie źli faceci" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze to przychodzi z wiekiem... no ale moja zawsze była inna nie lubiła takich ,,kozaków,, ech ale mnie wkurwiła;/;/;/ masakra, przecierz wie że mam a raczej miałem jej gg, wie o tym dobrze że chciałbym ją pocieszyć, po co ten opis robi... może mnie zablokować, ustawić żebym nie widział tego opisu;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja jeszcze pare lat temu biegałam za mięśniakami w sportowych samochodach.Aż wstyd się przyznac nawet przed samą sobą:/ A teraz,chce poczucia bezpieczeństwa,budzić się i zasypiać mając PEWNOŚĆ,ze on jest.I w nosie mam tą wysławiana pod niebiosa nude.A co mi chcę się z nim zanudzać na śmierć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
A nie pomyslales ze chce cie wlasnie tak sprawdzic moze specjalnie to robi.takiooton ja z ciekawosci zobaczylem opis mojej bylej i ma wesola usmiechnieta buzke i usunalem jej numer.zobaczylem spoko jesli jej wesolo to fajnie moze kolega sie sprawdza haha:-) Olac to serio ziomek ja mam opis wyjebany w kosmos nie ma watpliwosci ze jestem szczesliwy bez niej i pewnie ona go widziala i ma to w nosie jak i ja jej opis:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebanalna
ale nie tylko kobiety zmieniają się z wiekiem;]to dziala niestety w obie strony:/ nie tylko z wiekiem ale tez wraz z dlugoscia zwiazku,ktory sie zaniedbalo.ja sobie nie daruje,ze nie odpuscilam wczesniej,a jednoczesnie wiem ,ze zrobilam wszystko co moglam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebanalna
a ja juz nie chce sie zanudzać:/chce kogos kto bedzie mial dla mnie czas,bedzie mial czas mnie sluchac i poswiecac mi uwage.dla kogo bede kims waznym ,kogos dla kogo wartoscia nie bedzie tylko praca i pieniadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wady mojej EX: - często niezdecydowana, - brak ciekawości świata, - zarzucanie mi nietolerancji, podczas gdy ona i jej towarzystwo sami mają taki problem (ogółem to chyba tendencje do obracania kota ogonem) - brak silnej woli, łatwe uleganie pokusom, - problem z dostrzeganiem konsekwencji swoich działań lub może odwrotnie - problem w dostrzeganiu przyczyn tego, że coś jest tak, a nie inaczej, - brak kobiecej empatii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebanalna
jak bym wiedziała,że się przewróce i przy tym aż tak mocno uderze sie w głowę,to faktycznie bym usiadła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze jest to forum bo tak pewnie bym już nie wytrzymał i albo znowu bym jej pojechał albo cos innego... już kiedyś jak miala opis jakiś czas temu to zagadałem i takie tam bla bla gadamy i ona że nie powinna opisów robic... a teraz znowu robi... nie wiem o co kaman, nigdy sie w takie gierki nie bawiła, albo się zmieniła albo ma naprawde chujowy nastrój.. staram się nie nakręcać ale i tak ciśnienie to mi nieźle skoczyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebanalna
a ja nie lubie w facetach braku szczerości,braku zaangażowania,niesłowności,krętactwa i tego ,że czasem potrafią to czynić w tak słodki i postępny sposób,że aż słabo się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiotoon-> a nie pomyślałes,ze ona doskonale wie ,ze czytasz jej opis i ze cie to wkuurzy i da do myślenia? Takie zagranie typu "A masz i mysl o co kaman" ? Chłopie zagranie stare jak świat i idealne dla licealistki sama tak robiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
a mój właśnie za młodu był cichy, spokojny, wstydliwy i w dodatku się jąkał. Bogu dziękował, że w końcu dziewuchę znalazł. A potem - chyba poczuł sie zbyt pewny siebie (buzię ma ładną i jąkanie przeszło ) i odwaliło facetowi :) Ja zawsze chciałam stałego związku i dobrego partnera - i trzeba szukać dalej :) Fajnie, że trafiłam na to forum, bo chociaż wiem, że są Tacy faceci :) A propo wspomnień - ta ja z moim byłam 9 lat i wszystkie studniówki, wesela, chrzciny przeżyłam z nim, ale miło wspominam fakt, że miałam z kim iść i tyle. Nie rozczulam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebanalna
takiotoon daj sobie spokój albo rozwiej wątpliwości!!będziesz się tak zadręczał cały czas.więc jeżeli tak cie to gnębi ,to może zapytaj jej co sie stalo i przynajmniej bedziesz mial w miare wolny umysł;) ja wiem jak to jest dorabiać sobie historie.a ty to wlasnie robisz.i tak się bedziesz cały czas zastanawiał!!dobrze,że sie nie znamy,bo oberwałbyś jak nic!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
ja widze po sobie ze doroslem i to bardzo mialem pstrow glowie teraz mam swoje wartosci poukladane wiem czego oczekuje od ukochanej osoby i co ja moge jej dac.Kolezanki mowia ze pierwszy raz widza taka metamorfoze u kogos.Coz zmienilem priorytety w zyciu i jak na razie udaje mi sie zyc zgodnie ze soba i widac inni to widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebanalna-> i obracania kota ogonem!!! Akcje typu : ja rozmowa Tel.piątek wieczór: gdzie jestes bo słysze muzyke i ludzi? On : lepiej mi powiedz dlaczego nie odpisałas jak niedawno pisałem co słychać? Jeden impuls rozmowy ok.25gr.obracanie kota ogonem bezcenne:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebanalna
właśnie.nagła zmiana tematu,szybki zwrot akcji i tak cie zaplącze,ze czasem nie wiesz o co pytałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jakie ja mam wady w jej oczach:p byłem teraz w garazu a dokladniej na silce, poboksować troche w worek :D i pomogło skopałem go heh jeśli te opisy są specjalnie to zajebiście do niej niepodobne... albo słabo znam sie na kobietach :) szkoda że tego kolesia nie moge spotkać heh oklepał bym mu morde, choć to prymitywne ale trudno... narazie przeszła mi ochota wyjaśniać o co jej chodzi... już troche sie uspokoiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Super muzyczka cala plytke mam oryginalna ich klasyka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
tylko sie nie smiejcie.. ale uslyszalam raz pewna piosenke i tak mi sie humor poprawil ze po prostu jak mam dola to jej slucham.. heheheh http://www.youtube.com/watch?v=S242wbH2JXk ps. nie slucham takiego rodzaju muzyki, ale ten kawalek po prostu na mnie dziala pozytywnie i to bvardzo..az zarazilam kolezanki i ta piosenka kojarzy nam sie z wyjazdem na dzialke i otrym melanzem :) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Juu jak przy tej piosence wystepowalem na studiachz kumplami na auli haha:-) zrobilismy uklad taneczny dla dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×