Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hitema

Dziś powinnam dostać miesiączkę,ale

Polecane posty

Gość hitema
Rany,a kiedy test zrobiłaś? Po jakim czasie od stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie stresowalam bo bylam pewna ze nie jestem w ciazy bo moj chlopak nie doszedl we mnie,dodam ze to byl jedyny raz bez gumek i teraz jestem w 7 tyg ciazy,ehhh niemozliwe? a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
Nie dobijaj ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze test zrobilam 5 dni po terminie miesiaczki z ciekawosci i byla bardzo slabo widoczna druga kreska,potem poszlam na betaHCG i tam watpliwosci zostaly rozwiane takie to zycie,a tak uwazalam,a taka bylam pewna,i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
No kurwa. Dobita jestem na maxa. Załamka :( Nie doszedł w Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
To były Twoje plodne dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
Czarodziejka22 a ile dni po stosunku robiłaś ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioooonka
ja test robiłam trzy dni po spodziewanym okresie. No wyszło negatywnie... no ale kto wie. Ja tak mysle, ze jak będę w ciązy, to nic się nie stanie... troche będzie napięta sytuacja w rodzinie, ale co tam. Zresztą moze to przez stres, dostalam niedawno prace i troche sie denerwowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
Dziewczyny,warcam tu jutro. Wieczorem,bo cały dzień będe nieosiągalna. Test we środę :( :( :( Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioooonka
16 dni od stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
Ja test z krwi robilam 10 dni po, a test z apteki 16 dni po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz to sie qrna zaczyna 'bajka' ... jedyne co mi kretyn zaproponowal to...kasa na aborcje,faceci! sytuacja ogolnie nieciekawa i sama nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
Nie wiem co mam Ci napisać i doradzic. Mam nadzieje ze rodzina Cie wspiera jesli chlopak okazal sie kretynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
Ja dzis robilam test. Wlasnie dzis byl 16 dzien po stosunku. Powinien byc wiarygodny juz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi tesstami to roznie bywa,zalezy jaki masz poziom HCG w organizmiemi a tescie z krwi wyszlo 105 a test z moczy dwa dni wczesniej pokazal bardzo slaba kreske mio ze ma czułość od 20 więc sama nie wiem jak to jest. Co do rodziny to niestety nieciekawie u mnie,rodzice nie zyją juz kilka lat,mieszkam z babcią 86 latek ktora juz za bardzo mi ie pomoze do tego jestem dwa lata po rozwodzie i mam 7 letniego syna,ogolie zyciowa chujnia mnie dopadla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa88
Mimo wszystko trzymaj się i życze Ci zeby wszystko sie ułozyło. Ja tu sama pocieszalam dziewczyne zeby sie nie stresowala a sama nieco panikuje.Z tym ze ja podobno wg innych mam ciaze urojoną, bo bylam u ginekologa, zrobilam 3 testy i nadal mam małe obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka1234
kurde laski, dostalam stresa przez was, też zobiliśmy to bez gumki ale on nie miał w ogóle wytrysku ani orgazmu tylko parepchnięc, a nastpeny dzień sie płodne zaczynały, test po 10 dnich wykazał ze nie ejstem w ciąży ale ta 2 kreska przebijała tak dokładnie... zawsez w tesctach na 2 mimo wszystko jest tal ledwo widoczna przez wilgoć?? kurde za 3 dni mam mieć okres a mnie nawet biust nie boli... boje sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
Jest okres,Dziewczyny. Ból niesamowity,ale to nic w porównaniu ze strachem. Spóźnił się 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitema
Janeczka,to w końcu ta druga kreska była,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janaczka123
zrobiłam 2 test po 17 dniach i wyszło ze negatywny, aledzis powinnam dostać a tu nic, wydaje mi sie ze mam objawy okresowe więc jeszcze nie apnikuje ale jak jutro nie dostane to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilizm się szerzy na forach pytanie co mam zrobić no jak to co czekać aż dostaniesz chyba proste i logiczne to najlepsze rozwiązanie nie zastanawiałaś się nad tym ? Bo widzę źe twoja lotność intelektualna jest poniżej krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może założycielce tego forum trzeba dobrego przetkania w kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuśtyboc
Której mogę przetkać dziurę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×