Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bimbon

Czaicie się na promocje?

Polecane posty

Hehe :D spoko, nikt nie ma za złe. :-) Przesyłka to raz, dwa - serwisuje się sprzęt łatwiej w markecie. No i szybciej ma sie przy sobie upragniony zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbon
Może ktoś z was pamięta czasy kolejek w prl-u? Wtedy się kolejkowe przyjaźnie tworzyly :) teraz jak się zakupy w necie robi to nie ma do kogo gęby otworzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Hej Mam ogromną prośbę:) Jeżeli możesz mi pomóc to proszę wejdź na ten adres i się tylko zarejestruj. Nie musisz nawet podawać swoich prawdziwych danych jeżeli nie chcesz:) Tam wpisujesz tylko imię i nazwisko nic więcej. Zbieram punkty na nagrodę dla moich dzieci a mam ich troje i ciężko jest z kasą:( http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/5201 Będę ci bardzo wdzięczna i moje pociechy również:) Dziękuję za głosy Kinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallka99
ja się czaję, i wyczaiłam:) ktoś podał namiar na sklepik http://www.agugu.com.pl i mam, wczoraj przyszła paczka ekspresowo- mam pajacyk czewony z szyszkami na "udekorowanie" dziecka, i body pomocnika Mikołaja- bo przeciez trzeba bedzie pomóc przy prezentach:) , przy okazji znalazlam tam ładne bluzki z bajek (AUTA) i rajstopi, tez gadżetowe. Warto przed świetami zaglądac do sklepów, to pewne. polecajcie jak cos znajdziecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzopodaj i nika
To naturalne, że każdy chce jak najtaniej i jak najlepiej coś zdobyć. Dlatego wszelkie promocje i konkursy są w modzie i zawsze okupowane ;) Może nie supermarketowe, ale polecam stronę http://www.lastfm.pl/group/Muzodajnia Naprawdę można wygrać wiele ciekawych rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja nikt inny
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Jak można narzekać, że teraz jest źle, bo za prl'u tworzyły się kolejkowe przyjaźnie, a teraz kupuje się siedząc wygodnie w fotelu, mając całe morze towarów do wyboru? Skoro komuś tak tęskno do czasów socjalizmu, to zapraszam do białorusi, na kubę, do wenezueli. A w korei północnej ludziom żyje się tak dobrze, że ani jeden obywatel nie opuścił legalnie kraju od 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, zgadzam się z przedmówczynią :) A co do promocji - to oczywiście - czaję się, a ostatnio nawet udało mi się nabyć na electro.pl zupełny rarytasik - gramofon :) Serio, gramofony wracają do łask. Nawet muzycy zaczynają teraz wydawać nowe albumy w wersji CD i na Vinylu ;) Także warto zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam promocje, zawsze kiedy idę do sklepu z ubraniami obieram najpierw kurs na kosz lub wieszak z przecenami! OBCIACH:) ale jak coś upoluję na wyprzedaży to ma dana rzecz dla mnie większą wartość- taką sentymentalną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela_promo
a ja szukam promocji, i teraz kupiłam troche ciuchów w tesco, ale sa takie sobie i na wyprzedaży zaplaciłam za spodnie na 110 po 30 zl, więc srednia promocja, W rossmanie, to buszuję regularnie za to skorzystałam z informacji przedmówczyni i weszłam na ten sklep agugu i kupiłam sweterek i jeszcze pajacyk welurowy http://www.agugu.com.pl/specials.php Dowiedziałam się też , że co tydzień cos dochodzi na promocje, miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO baaaaa, heloł, jasne, że czaje się na promocje :) Ostatnio zcaiłam się na promocje w electro, a wczoraj w galerii z ciuchami upolowałam super bluzkę za śmieszne 30zł. Normalnie czad. Uwielbiam ten dreszczyk emocji i satysfakcję, gdy uda mi się znaleźć coś, co mi się podoba a jest niesamowicie tanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×