Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeden_moment

używacie prodiża?

Polecane posty

Gość jeden_moment

Tak się zastanawiam czy w dzisiejszych czasach używa się jeszcze w kuchni prodiża. Przeglądałam przed chwilą stronę electro i trafiłam tam na prodiże właśnie. Czy ktoś je jeszcze kupuje? W moim domu był prodiż, ale rzadko się go używało. Szybciej i więcej można było upiec w piekarniku... A wy? Używacie tego wynalazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
kiedyś dawno używałam ale np ciasto było z prodiża zawsze jakieś takie ugotowane jak upieczone w tej chwili tylko i wyłącznie używam piekarnika ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
No właśnie, z tego, co pamiętam to moja mama też narzekała na zakalcowe ciasto z prodiża. Ale te prodiże na Electro są podobno hiper oszczędne, a przynajmniej takie opinie wyrażają ludzie pod nimi na stronie... nie wiem, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak! Ja używam jeszcze tego przeżytku, który moja mama dostała chyba w prezencie ślubnym z 25 lat temu :) I wychodzi z niego najlepszy na świecie ryż z jabłkami i mój ukochany firmowy biszkopt. Żaden piekarnik mi tak nie upiecze biszkopta jak prodiż :) Teraz muszę sobie do swojego mieszkania kupić jakiś prodiż i mam nadzieję, że będzie równie rewelacyjny jak ten mojej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prodiż
aa co to jest prodiż ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moim domu używało się
prodiży - jeden do ciast, a drugi do mięs. Ciasta były przepyszne. Później zaczęliśmy piec w piekarniku - i to już nie to samo. Tak samo jak upieczony w prodiżu kurczak. No i tak to jest - każdy ma inne doświadczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggong
ja właśnie niedawno kupiłam sobie na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinu
Jasne. ja ostatnio kupiłem sobie na za 10groszy.pl taki fajny prodiż . za 50zł, i robię sobie w nim kurczaczka takiego całego. najpierw nacieram go masłem a potem zasypuje przyprawą do grilla i carry. jest cud miód polecam sprawdzcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
haha, a ja myślałam, że prodiże odeszły już do lamusa, a tu proszę, jednak są na świecie ludzie, którzy dobrze wspominają ten cud techniki kuchennej :) Może nawet sama się zastanowie czy przypadkiem sobie nie kupić. W końcu w porównaniu z cenami z przeszłości teraz prodiże kosztują grosze, a przynajmniej tak wynika ze stron electro.pl... zobaczymy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia kiedyś używała prodiża... ale dzisiaj raczej odchodzi się chyba od urządzeń tego typu, hm? ja jeśli chodzi o kuchnię, zakochana jestem w szybkowarze, rewelacyjne urządzenie, naprawdę. poza tym grill elektryczny to ponoć fajny gadżet...myślę czy by sobie nie zamówić przy okazji zakupów na moderni, bo muszę wymienić czajnik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściowa ma i chwali go sobie niezmiernie :) ja uwielbiam jej ciasto drożdżowe właśnie z p. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
A bo teściowe to sobie wszystko chwalą, szczególnie to co jest wiekowe i zardzewiałe :P Pewnie gdybyś pokazała jej nówkę prodiż z electro, taki na jakiego ja poluję to pewnie by się jej nie spodobał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak całkiem sensowny wynalazek.... Faktycznie też przydaje się w kuchni... bez dwóch zdań. Chociaż powiem, że są chyba teraz zapomniane niestety i niewiele osób je używa... A szkoda, bo faktycznie są bardzo przydatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×