Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosianica

kolor farby

Polecane posty

potrzebuje waszej pomocy.otoz chodzi o to ze rozpoczelam remont pokoju (dzienny wieczorem robi za sypialne).i ma problem z doborem kooru scian :( chcialam jedna sciane na ktorej sa drzwi pmalowac na kolor bordowy a pozostale na jansa szarosc.bedzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgjhg
teoretycznie kolory do siebie pasują chocioaz duzo zalezy od konkretnego odcienia ale i tak glowna role odgrywaja dodatki, meble...sciany sa tylko tlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ,że nie bordo ,ale krwista czerwień z szarym ładnie współgra .Może karmazynowy przypływ z duluxa plus neutralny z serii cocoa blush 5-6 jest to jasny popiel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbghn
ja bym dala ciemny braz, czekolada a na reszte piaskowy jasny czerwony/bordowy szybko sie nudzi, poza tym pobudza co nie jest wskazane wieczorem przed spabniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumcyngiel
ale przed ruchaniem owszem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada i piaskowy/beż byłyby chyba świetne. I może nie bordo z szarym tylko czerwień+szary (będzioe jaśniej, cieplej, przytulniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bordo + szaty - uważam to za fajne połączenie, ja sama zrobiłam sobie przytulny pokoik z przewagą czerwieni - ściany oliwkowe, ale zasłony, fotele i kanapa czerwone, taki ciepły pokój się zrobił, pomimo w zasadzie chłodnego odcienia oliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pomoc.moze cos wymysle jeszcze do jutra.tyle mam czasu.dzisiaj walczylam ze zrywaniem 3-4 warst roznych tapet :O masakra teraz mam gole sciany.a czt jak zrobie jedna sciane zabkawana w jakims mocnym kolorze a reszte gladka w jasnych bedzie ok?czy lepeij nie mieszac faktury z kolorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia jak to wyjdzie i czy się będzie gryzło. a co do Twojej stopki - również jestem tego zdania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majster klepka
a ja zamiast bordowej ściany polecałbym coś jak w tym pokoju: http://bit.ly/7YCI26 bardzo fajny i oryginalny efekt. trochę wiecej zachodni niż z prostym malowaniem ale też efekt jest znacznie ciekawszy. nie trzeba też całej ściany tak wykładać, a tylko jakąś część, ale taka cegiełka nadaje wnętrzu fajny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to i oryginalne, może to i ładne, ale ja miałabym wrażenie, ze mam niedokończoną ścianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na jednej ścianie tapete z wzorami ciemna z szarym wzorem, a kolor ścian kawa z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurt0101010
ja miałam karmazynowy przypływ duluxa i do tego jogurtowa morel czy cos takiego bardzo jasny kolor ale karmazynowy przypływ mi sie szybko opatrzył teraz wole sam jogurt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×