Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HERITA

ANKIETA proszę odpowiedzcie na pytania, ptrzebuje do szkoły 50 wypełnionych

Polecane posty

Płeć: Kobieta Mężczyzna Wiek: od 31 do 35 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? w hotelu dla singli 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? TAK 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? NIE WIEM 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? NIE 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? NIE 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? TAK 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? jeziora 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) mieszany 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad Stylisty Kosmetyczki 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? ( wymień) basen dyskoteka sala kinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pier....
Płeć: M Wiek: 20-25 1. - NIE WIEM 2. - NIE 3. - NIE 4. - TAK 5. - TAK 6. - NIE 7. - komary :D 8. - sport 9. - w ogóle bym nie korzystał 10. - nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaaa1212121
wiek 19 1. w hotelu dla singli 2. tak 3. tak 4. tak 5. tak 6. tak 7. nie wiem 8. dyskoteki, bary, masaze, wyjazdy w plener, basen 9. stylisty, kosmetyczki 10. tak zwane "szybkie randki" - ma ssie 5 minut na porozmawianie z osoba i zmiana :) chyba wiesz o co chodzi:P; do tego jakies kursy tanca, malowania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaaa1212121
aha moja płec to K :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet trzezwo myslacy
Płeć: Mężczyzna Wiek: od 26 do 30 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? w hotelu dla singli 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? TAK 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? TAK 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? TAK 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? NIE 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? NIE WIEM 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? jeziora mazurskie! 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) aktywny - basen, turystyka rowerowa, turystyka gorska 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad Stylisty 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? ( wymień) masaze, gabinety rozkoszy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie singielka
Płeć: Kobieta Mężczyzna Wiek: od 20 do 25 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? NIE WIEM 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? NIE MAM ZDANIA 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? TAK 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? NIE WIEM 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? NIE 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? NIE WIEM 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? jeziora 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) pół na pół aktyny z biernym , w zaqleznosci od nastroju 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad Stylisty Kosmetyczki 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? ( wymień) kurs podrywania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl i
Płeć: Kobieta Wiek: od 20 do 25 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? w hotelu dla singli 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? NIE 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? NIE 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? NIE 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? TAK 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? TAK 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? nie wiem nie byłam:P 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) raczej bierny np. opalanko na piaszczystej plaży 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad Stylisty Kosmetyczki 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? ( wymień) na pewno jakieś kursy integrujące ludzi puby dyskoteki może porady psychologa (np. jak nabrać pewności siebie itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsblahbflkdabsfskdhjakld
kobieta 29lat 1. dla singli 2. tak 3. tak 4. tak 5. nie 6. tak 7. nie mam zielonego pojecia 8. za duzo by wymieniac....wszystko co sprawia mi przyjemnosc (indywidualnie) 9. stylisa i kosmetyczka 10. spa, silownia, porzadny bar, duzy wybor filmow pokazywanych w tymze psuedo barze, celem zapoznania sie przy drinku / komedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra napiszę co myślę
Płeć: Kobieta Wiek: od 36 do 40 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki NIE WIEM 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? TAK 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? TAK 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? TAK 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? TAK 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? TAK 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? Nigdy tam nie byłam 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) na łonie przyrody 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad kosmetyczki 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? ( wymień) nie powinien zamienić się w burdel ani biuro matrymonialne, powinien być po prostu hotelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapachróży
Płeć: Kobieta Wiek: od 20 do 25 lat. 1.W standardowym hotelu 2.NIE MAM ZDANIA 3.TAK 4.TAK 5.TAK 6.TAK 7.Jeziora 8.Zwiedzani, żeglowanie 9.Psychologa 10.Darmowe zabezpieczenia, restauracja, bar, basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PszczolkaMaja24
Płeć: Kobieta Wiek: od 20 do 25 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? w hotelu dla singli 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? NIE 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? NIE 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? TAK 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? NIE 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? NIE WIEM 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? lasy,jeziora,piekna przyroda,mnostwo nowo odwartych pubow,swietne centra handlowe, ogolnie taka mini Warszawa;)- 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? plazowy,aktywny,imprezowy 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad Stylisty Kosmetyczki 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? ( wymień) Ja i tak bym nie skorzystala,wiec nie mam zdania na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×