Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

//DONKA111//

Problem z krwią co robic ????????

Polecane posty

Ja mam taki problem na wakacjach o moze tak juz od roku zaczeły pokazywac mi się siniaki na nogach po mimo tego ze sie nie uderzyłam , rany dlugo mi się goja ostatnio rozcielam rękę nożem i krew lala sie przez 40 min rzadka nie moglam jej sama zatamowac az musialam jechac na pogotowie tam mnie zszyli ( szwy sie powinno trzymac 7 dni ja mialam miesiąc) podobnie jest z miesiączkami sa ale bardzo krwawe nie wiem co może byc tego przyczyną wyniki mam ok czas krwawienia i krzepniecia tez wiec co mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tescoo
Donka niektorzy tam maja poprostu jestes delikatna ,jedz moze buraki i pij sooki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz specjalisty
od hematologii na kafe??????? Idz do hematologa, on powinien znalezc przyczyne Twojego stanu, nie kafeterianie. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz specjalisty
a moze przyczyna tego jest Twoje odchudzanie, moze tu tkwi przyczyna? W kazdym razie -TYLKO lekarz moze Ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem duzo wit a zwłaszcza wit c by uszczelnic naczynka ale to nic nie daje a zreszta nie bylo tak przez cale zycie a jak bede kiedy rodzic to sie wytrwawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lekarza musze czekac i czekac a kafe jest po to by wymienic sie problemami a to dzieje sie juz od ponad roku a nie wraz z odchudzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmma
Jak musisz czekać to odłóż parę zł i idź do prywatnego! Trwające ponad rok zaburzenia krzepnięcia mogą oznaczać poważną chorobę! Czy Ty chociaż zrobiłaś podstawowe badania krwi, czy czekasz aż Ci kafe wywróży wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leków nie biorę , może jedynie witaminy c , multiwitaminy , u lekarza rodzinnego dostalam skierowania na badania zrobilam wyszly ok a siniakia sie pokazuja jak sie pokazywaly i krwawienia z ran tez sa wystarczy male zadrapanie a krew leci i leci bylam dzis u hematologa ale go nie bylo bo poszedl na urlop a na termin czekalam 3 mies i teraz to ja juz nie wiem co robic bo nikt go nie poleca bo to nie ma u mnie oddrzialu hematologicznego w okolicy i nie wiem gdzie mam juz jechac pewnie gdzies w polske wawa ale to 600 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×