Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

no najważniejsze ze jestes zadowolona to już większa część sukcesu :) termin z kalkulatora wypada mi 6-8marzec zależy od strony :P ale serio na razie za wześnei na takie myślenie ;) ja już też mam mega odrosty bo ostatnio byłam na pazurkach 5 albo 6 tyg temu dla mnie to dużo bo zazwyczaj chodzę co 4tyg :) do połowy mam już swoje paznokcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzec super najlepsza pora:P ja tez do polowy mam swoje:) ale po porodzie musze jak najszybciej isc bo chce przy Gabrysiu nauczyc sie z pazurkami;) mi sie marza u stop ale w ciazy mam takie paskudne nogi ze szok, opuchniete grube!! Nie moje!!!! Ale przyszle lato to zadbam o to co zostanie po porodzie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze narazie dla Ciebie termin, porod i sama ciaza to abstrakcja:P rozumiem:) po dlugim oczekiwaniu az strach uwierzyc, przekonac sie, tez tak mialam:) ale to minie!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mni też kusiły przez jakiś czas żelki na paznokcie u stop ale późnei stwierdziłam ze jednak nie, bo to znowu koleny wydatek by doszedł więc zosatnę przy rekach, podobno w ciąży paznokcie się poprawiają... ale ja i tak żelki poki bedę mogła będę nakładać ;) agnes mogłaś się nam pochwalić jakimiś wzorkami bo pewnie bardzo orginalne te pazurki mialaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile szpitali tyle opinii... Moja akurat sie okazało jest z czarnowa,wiec dzieki Agnes za takie historie:/ Ja o prostej tez sie nasluchałam,ale nie bede nic mówić. Poza tym za wcześnie na rozwazania gdzie bede rodzić... Ja mam alternatywe,bo w szpitalu w Busku miałabym wszystko co najlepsze...Mama R. tam pracuje. Ale jest jedno ale...To 50 km od Kielc...Musze to przemyśleć. Nawet R. mnie namawia na to. W sumie ja sie w Busku rodziłam i moje rodzeństwo tez...Mama była bardzo zadowolona...Jeszcze mnostwo czasu na decyzje... A u mnie dzis jest brat na wakacjach i nawet fajnie jest bo mi sie nie nudzi:) Do niedzieli mamy rozrywke:) A i motywacja sie znalazła,bo zaraz śmigamy na basen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem szczerze ze byly ciekawe:) i takie rozniaste, nastepne juz zamieszcze w fotosiku, ale to po porodzie;) teraz mam pomaranczowyzel, stepelki w serduszka biale do tego roznokolorowy brokacik i fioletowo zolte wypelnienia serdusze, reasumujac finezja:) hihihi😘 jestem bardzo zadowolona z eksperymentow tworcych Elwiry na moich paznokciach🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Smile;) wiesz lepiej czasami wiedziec niz nie wiedziec, ale i tak kazdy decyduje sam;D ja na Twoim miejscu wybralabym Busko skoro bedziesz miala tam opieke, lezaly ze mna dziewczyny na patologii z jedrzejowa, ostrowca, starachowic wiec ludzie wybieraja dalsze szpitale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny najważniejsze zeby wybrać tak jak się chce dosłownie na temat każdego szpital, lekarza, pielegniarek, położynych znajdzie się tyle samo dobrych co złych rzeczy, ile ludzi tyle opini, a że niby częściej się słyzy złe zeczy bo taka nasza natura ze o dobrych się nie trąbi a o złych tak.... moim zdaniem dobrze rodzić tam gdzie ma sie lekarza... i zeby jednak w miare blisko było bo różnie może być. Smile nie martw się, masz lekarke z czarnowa, jestes zadowolona to ja bym na ten czarnów postawiła ;) to teraz masz zajecie w domu :) a mi też sie na basen chce iść ale pójdę chyab dopiero jak na urlopie bedę :) Agnes szkoda ze sie nie chwaliłaś pazurkami :o chętnie bym popatrzyła bo muszą być cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam Ja dziś od 5 nie śpię budze sie wcześnie. Byłam u lekarza umówić sie z położna i oczywiście teraz nie ma potrzeby dopiero za 4-6 tyg. Poszłam też do ogólnego żeby mi dała jakieś zwolnienie bo mi niedobrze to w recepcji powiedziała pani ze to normalne. W końcu lekarz mi dał zwykły list do pracy ze nie jestem w stanie dziś pracować. Muli mnie i rycze od rana, sama siebie nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope dobrze ze chociaż dzisiaj sobie zrobisz wolne :) ja dzis dzwonilam i na 19lipca na 17:45 mam wizytę ..... zobaczymy co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda, pochwalilabym sie, ale nie mam zadnych tylko Elwira robila zdjecia;P HopeU nie placz Kochana;) wiem ze to trudna sytuacja dla Was cos nowego, tak bardzo wyczekiwanego, ale i innego, bedzie dobrze:P te wszystkie niedigodnosci mina😘 jeszcze troche🌼 Mamusiu nasza:) dzidziolek sie rozwija, hormony szaleja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hormony u Hope szaleją i to nieźle :) :D u mnie to jakoś cisza poza tym myciem zębow i to też nie zawsze Hope nie płaczemy tylko sie cieszymy, amietaj nerwy szkodzą, wykorzytaj to że masz dzi wolne i relaksuj się ;) mogła ci na jutro też wypisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 19 będzie usg bo chyba by wypadało już :P Hope tak sobie pomyślałam czy nie ma tam u was zadnego polskiego lekarza, wiesz nawet rodzinnego, bys poszła, zagadała i moze jakieś zwolnienei by dała.... często nasi polscy lekarze gdzieś przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniusnie podgladniesz swojego Szkraba:P HopeU Banmon ma racje posli lekarz moze inaczej podszedlby do sprawy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety w pon pojde sama albo z mama poogladac Gabrysia bo J do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J sie niedługo na żywo na niego napatrzy :) a bedzie z tobą przy cesace, tz czy wolne bedzi mógł wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy cesarce nie pozwalaja byc,a potem dwie doby na pooperacyjnej tez nikogo nie wpuszczaja, wiec i tak nici z tego, a z pracy wolnego nie wezmie, bo narazie jest na okres probny..:( ale o 18 konczy i na 10 ma wiec damy rade, soboty i niedziele wolne wiec nacieszy sie Gabrysiem:) a i zobaczymy na kiedy ustalimy ciecie moze tak na pon zeby na weekend wyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe jak lekarze to ustalają... pewnie na pon powiedzą żebyś sie zgłosiła i bedą działać :) ciekawa jestem jaki termin to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gin powiedziala ze wtedy kiedy bedzie miala dyzur no i blizej terminu:P choc ja chcialabym pod koniec lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci sie tak spieszy? niech maly pomieszka tyle ile rzeba, tak bedzie lepiej dla niego, a ty sie jeszcze zdarzysz nim nacieszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwości :) jeszcze pewnie będą takie chwile że bedziesz chciała od niego odsapnąć :P na wszystko przychodzi pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×