Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

ja to i tak będę sobie pewnie zapisywała gdzieś ilość cykli tak na boku ;) dla dobra medycyny ;) Ola plan dla mnie gotowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P.................28.............................. ...12.12 HopeU.................27..............................ok.13.12 SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 banmon...............26............................. . ...29.12 PRZYSZLE MAMUSIE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........16...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............8............10.07.2010.. .........?.........? agnes19...........17...........4.............12.08.2009. ........./........./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman wez wejdz na stary temat jak mozesz zostawilam ci tam pytanie bo nie wiem co robic :/ jesli chodzi o cykle to zostawilam puste bo nie wiem co wpisac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie wiem..... ostatni trwał 28 a dwa poprzednie 27.... a jak mnie ta choroba złapie to różnie może być..... zakładajmy, że cykl trwa 27dni lepiej wczesniej zacząć ;) chyba.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może nie powinnam wpisywac sobie cykli..... chyba na razie nie będę pisała ile cykli się staram, dopóki mi się nie odwidzi ;) Amerie odpisałam ci na starym watku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki banoman ale nie moge zamiescic tam nowego temata bo za szybko cos tam cos tam :/ ale namieszalam ja zapisze sie do tabeleczki z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie sie pogubiłam dziwuszki:P ale juz jestem, to witam siebie i Was na nowym topiku!! Jupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli owulka przypada 15 :) Propozycja 1: przytulanka: 12,14,16 i 17 , jutro przytulanka ostatni raz potem przerwa do 12 ;) Propozycja 2: Przytulanka: 11, 13 rano, 14 wieczorem, 16 i 17, dzisiaj ostanie przytulanka :) a potem przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon słuchaj Oli ja posłuchałam sie wybierajac opcje jeden:) pamietam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja wybieram chyba opcję nr 2 :) ale gdyby mojemu M się dziś bardzo nie chciało to wtedy opcja 1 wejdzie w zycie, i już nie będzie zmiłuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Ola:) ja Wam mowie słuchajcie sie tego proroka!!! Tylko pupa w gorze:) i nawet stres przy jej planie odpada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bramka numer jeden bramka numer 2 a moze bramka numer 3 ;) sorki dziewczyny ale jakos tam mi sie wesolo zrobilo... fajnie ze mamy kogos kto doradza :d banoman to ty masz sie zastosowac a jak sie uda to ja nastepna w kolejce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze czytałam że przytulanka w samą owulkę nie maja sensu bo plemniki dojrzewają ok 6 godzin , a docierają w 15 minut :) Czyli banmon 15 nie bzyka ;) Przed owulką plemniki musza czekać na jajeczko czyki muszą być silne, dlatego są przerwy :) , a już po owulce stosujemy zmasowany atak plemnikowy :P czyli 16 i 17 Ot i cała filozofia, a czy się sprawdza dowiemy się już za parę dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde banoman nie moge zamiescic tego nowego tematu bo ciagle mi wyskakuje ze dzisiaj zamiescilam juz 10 nowych i musze poczekac ale jak ja zamiescilam tylko 2 :/ cos oni ze mnie durnia robia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję banmon że zadziała :) ale w razie czego nie bądź na mnie zła , ok? Nie jestem specjalistą, takie tylko moje przemyślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież wiadomo, że będę zła, na kogoś w końcu muszę :P żarcik taki :D hihi postaram się dostosowac do twojego planu :) zaczynam 12 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przy wyborze bramki posłuchaj organizmu? tzn kiedy będziesz mieć ochotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Ola moje przytulanka wypadaly na dni nieparzyste czyli owulke bo mialam 19:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×