Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

banom tak własnei czekma az sie zjawi w firmie i ogień:d Goga a wizyta cos sie dzije czy tak ogolnie? Marta ostani tydzień wow pewno teraz wydaje ci sei ze to tk szybko zleciało:) Hope co u Ciebie? Joasia czekamy z niecierpliwoscia Marzenka a ty gdzie sie podziewasz? Banmon a ty kiedy to urlopik wydaje mi sie ze jakos teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia i tak trzymaj :) my wyruszamy dzisiaj na urlop :) najpierw prześpimy się u mamy w łodzi a później jedziemy do M rodziny.... a we wtorek do mnie!!!!!!!!! :D:D:D byle do wtorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moja droga sie wybyczysz:D fajnei nalezy ci sie ! teraz w weekend ma byc upalnei tkz ebede lezac plackeim na ogrodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to raczej nie będę sie intensywnie opalała bo chyba nie można, a nawet jak można to nie chcę ryzykowac i na słońcu się prażyć, mam nadzieje ze pogoda dopisze, w kazdym razie najwazniejsze zeby nie padało :o wszystko inne zniese ;) muszę się jeszcze spakowac ale najpierw coś na obiad kupic i o apteke zahaczyc bo mi sie folik i magnez koncza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon milego odpoczywania🌻 Wróć w pelni sił :D Bedzie dobrze,bo musi być. Andzia moze lepiej sie odezwac tak jak banmon,bo tak to w sobie tylko dusisz frustracje..A co! Dla taty 🌻 Marta co tylko wchodze to mysle czy Ty juz cz jescze:D:D Małej chyba dobrze jest.. Agnes co porabiasz dzis? Ja dzisiaj spałam do 10,bo wczoraj wypożyczyliśmy dwa horrory i oglądaliśmy do pózna:) Miłego dnia dla Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciąża jest jakaś dziwna,bo wszedzie pisze,ze złe samopoczucie jest z rana a u mnie nasila sie wraz z upływem dnia...Rano wszystko super a pozniej coraz gorzej sie czuje...Zeby to minęło juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................39...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................35...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................20..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................15..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................10.............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile każda ciąża jest inna i nie ma reguły, jednych bolą piersi innych nie, jedne wymitują inne nie, jednych mdli rano innych wieczorej, nieraz ma się miliard niby typowych objawów a czasami jedynym objawem jest po prostu zatrzymanie @, a nie raz to nawet @ jest i przez pierwsze miesiące się nei wie że się chodzi w ciąży, co kobieta to inny przypadek. Dlatego twoja ciąża nei ejst dziwna, ona po prostu taka jest i to jest normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam spytać o Hope... Hope na poczatku ZAWSZE pojawiaja sie rózne watpliwości,ale pomyśl czy nie bardziej zdolowalaby Cie przychodzaca @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ty już Smile w 10tyg jesteś !!!!! kiedy to zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci i to bardzo szybko, ale najbardzie to widać po waszych tygodniach :) np jak patrze na siebie to myślę że sie wszystko wlecze ale jak tylko spojrze na wasze tygodnie to mam wrazenie że czas tak zasuwa że chyba mnei coś ominęło ;) Smile już niedługo zobaczysz swojego groszka na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnei bym zmieniła ale nie wiem czy już czy lepiej poczekac.... nawet suwaczki jednak pokasowałam .... no może zmienie tak na szczeście mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................39...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................35...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................20..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................15..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................10.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banom pieknie sie prezentujesz w srodkowej tabelce:D ale bym zjadła loda wsoskiego mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta moja 5 śmeisznie troche wygląda pośród tych samych dwucyfrowych liczb :) Hope teraz kolej na ciebie :) jak się czujesz ???? mam nadzieje że trochę się obijasz w pracy :P Andzia a co ty takie zachciewajki masz ???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon kazda cyfra powyzej zera wyglada pieknie:D no i nie wytrzymalam poleciąłm na stacje po lodzika:D Hope sie cos ociaga ale mnie dzis korciło zeby zrobic test aly byłam twarda ihhiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Nie czuję sie najlepiej, muli mnie, narazie nie wymiotuje ale wszystko mi stoi w gardle. Jem raczej owoce bo inne rzevzy ciezko przelknac. Nastrój też jest dziwny. Do pracy niestety muszę chodzić nie ma szans na zwolnienie. I najgorsze mam napady dosłownie płaczu, staram sie powstrzymać np w pracy. Chyba jakaś dziwna jestem. Banmon udanego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Nie czuję sie najlepiej, muli mnie, narazie nie wymiotuje ale wszystko mi stoi w gardle. Jem raczej owoce bo inne rzevzy ciezko przelknac. Nastrój też jest dziwny. Do pracy niestety muszę chodzić nie ma szans na zwolnienie. I najgorsze mam napady dosłownie płaczu, staram sie powstrzymać np w pracy. Chyba jakaś dziwna jestem. Banmon udanego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon kazda cyfra powyzej zera wyglada pieknie:D no i nie wytrzymalam poleciąłm na stacje po lodzika:D Hope sie cos ociaga ale mnie dzis korciło zeby zrobic test aly byłam twarda ihhiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope przpisuj się do tabelki :) może to głupio zabrzmi ale ja ci zazdroszcze tego ze masz mdłosci i jakieś napady :D przynajmniej wiesz że jesteś w ciąży, bo ja nie mam żadnych objawów Hope przepisuj się do tabelki :) Andzia :D a jeszcze jakieś zachciewajki masz ?? :classic_cool: 🌻Joasia co u ciebie? Amerie pewnie relaksuje sie w Polszy na maksa :) A Ola już chyba jutro wraca ..... i się miniemy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope przpisuj się do tabelki :) może to głupio zabrzmi ale ja ci zazdroszcze tego ze masz mdłosci i jakieś napady :D przynajmniej wiesz że jesteś w ciąży, bo ja nie mam żadnych objawów Hope przepisuj się do tabelki :) Andzia :D a jeszcze jakieś zachciewajki masz ?? :classic_cool: 🌻Joasia co u ciebie? Amerie pewnie relaksuje sie w Polszy na maksa :) A Ola już chyba jutro wraca ..... i się miniemy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope przpisuj się do tabelki :) może to głupio zabrzmi ale ja ci zazdroszcze tego ze masz mdłosci i jakieś napady :D przynajmniej wiesz że jesteś w ciąży, bo ja nie mam żadnych objawów Hope przepisuj się do tabelki :) Andzia :D a jeszcze jakieś zachciewajki masz ?? :classic_cool: 🌻Joasia co u ciebie? Amerie pewnie relaksuje sie w Polszy na maksa :) A Ola już chyba jutro wraca ..... i się miniemy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachciewajki jak zachciewajki ale co chilek jestem głodna ale tak ze cos dziubne i wydje mi sie ze jestem najedzona a za godzine znów bym cos szamła:D ale wiecie jak to jest czlwoieik jzu nie wie co ejst norlane a co nie, nie chce tez sie nakrecac ale skłamałabym jakbym powiedizła ze o tym nie mysle :D tak bardzo mnie korciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie zachciewajki i głód brzmią bardzo obiecująco :) u mnie chyba jedynym objawem jest to ze chodzę okropnie głodna, coś zjem i na godzinke mi to starcza :) oczywiście wczoraj nie wytrzymałam i na bete poleciałam ale wszło mi w 31dc 1357 wiec jest ok :) ale z betka już u mnie koniec, teraz czekam do 19 :) andzia trzymam kciuki, w poniedziałek na pewno nie będę miała dostępu do netu ale moze we wtorek wieczorem już tak :) albo najpóźneij w środę to wpadnę do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmom pieknie przyrasta hcg :D trudno gdybac poki nie ma sie w reku dowodu :) nie wiem jak u was ale u mnei upał taki ,że hoho az mi slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mni też ciepło, generalnie to jak chodzę w taką pogodę to wydaje mi się że jest mi ciężej niż zwykle, no i zaraz pić mi się chce, w ogóle sporo wody piję. Andziula teraz musisz cwiczyc cierpliwość do poniedziałku, no chyba że wcześniej cię test podkusi bo często tak bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była taka wizyta kontrolna :) i lekasz nie miał sie do czego przyczepić :) Banmon udanego urlopiku i pięknej pogody życze :) Hope współczuje mdłości ale mogła byś już zejść pięterko niżej to tabelki :) Smile nie przejmuj sie ja też sie źle czułam po południu dopiero i wieczorem było mi niedobrze ;) masz takie same objawy więc może będzie synuś :p :D Andzia jak po rozmowie z szefem? Nie chce Cię nakręcać ale... ale masz zachcianki i ten wilczy głód :p Joasia odezwij sie 🌼 U mnie też upał jak cholera, nawet małemu sie ruszać nie chce i leży spokojnie ;) wymęczyła go ta wizyta u lekarza, potem zakupy i 4 godziny nas w domu nie było, a gorąco... przynajmniej w domu mam fajnie chłodno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×