Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hej dziewczyny! Coś chyba nieciekawa aura dzisiaj :O też niefajnie sie czuje , jakbym miała wszędzie zakwasy, do tego pogoda lipna czyli spacer odpada, w domu bałagan a mi zdecydowanie nie chce się sprzątać - i ogólnie strasznie marudna jestem ;) Marta odpowiadając na twoje pytanie: tak, ja nadal w dwupaku :) Banmon ale dzisiaj już M wraca? Smile może i większy wybór ubranek dla dziewczynek ale większość w kolorze różowym :O A co zrobić jak nie chcesz mieć w małej różowej landrynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla dziewczynek są ladniejsze:) Chciałabym mieć kiedyś córcie;) Może ta pogoda tak działa..nie wiem...Tez sie w sufit gapiłam w nocy..za nic nie mogłam usnąć..a do lazienki to z 5 razy wstawałam:/ Wszystko mnie irytuje juz...nawet jak mi coś upadnie to przez brzuch z ledwościa moge podnieść a dzisiaj jak na zlość mi wszystko z rąk leci... Zrobiłam zupe,nastawiłam chlebek i strajkuje juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnei zauwazyłam, ze kolory to głównie biały, beżowy, zielony, niebieski, różowy i czasami pomarańcz.... a przeciez jest więcej ładnych kolorów :o Ola M dzis wraca, w ogóle dziś mam debiut bo bedę robiła pizze !!!! mam nadzieję, ze będzie zjadliwa .... u nas wieje jak cholera, jak szłam do sklepu to włosy mi na wszystkie strony latały 😠 dupna pogoda to i dupnie się czujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też za różem nie przepadam u dziewczynek,ale i tak mam wrazenie,że wiecej tego jest no i dziewczynce prawie każdy kolor pasuje.. Pocieszające,że nie tylko ja taka marudna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze reaguje na taką pogode a teraz jeszcze ciąża to chyba dlatego nie jest ciekawie..A kawa nic nie pomoże..i na dodatek jest ochydna:( Banmon podziwiam za pizze..ja nigdy nie robiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sie dzisiaj na kotach wyrzywam od rana,bo mnie denerwuje nawet to,że sie po schodach ganiają jak głupie:/ Normanie bez kija nie podchodz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie robilam :D zobaczymy co z tego wyjdzie ;) ale dla chłopca posuje kazdy kolor no moze za wyjatkiem rózu a tak to wydaje mi sie że można we wszystko ubierać, jak przeglądałam ciuszki na allegro to spotkałam parę naprawdę fajnych chłopięcych ciuszków ja kawy nie piję odkąd dowiedziałam się o ciąży tylko inkę se wypijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inke pije,ale na cóż mi ona teraz jak i tak nie pomoże na taką pogode...a zawsze normalna czarna stawiała mnie jakoś na nogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja..fajne są:) Jakby sie zaglebić to mozna by majątek przepuścić na takie ciuszki:) Ja czasem coś pooglądam,ale tylko orientacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie dzisiaj wzięło na oglądanie, tylko staram się takie w miare uniwersalne wzorki oglądać bo któż to wie kto nam się urodzi :P ja chyba głównie się pajacykami obładuje bo chyba najłatwiej się je ubiera.... tak mi sie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola cudne ciuszki :) w uk mają lepsze ciuszki dla dzieci dlatego chciałam zeby M cos kupił ale trzymam go za słowo i najwyżej go wyślę i niech kupuje jak obiecał ;) tak przez przypadek te chłopiece oglądam, bo nie zaznaczyłam ze chcę tylko dziewczece w opcjach wyszukiwania no i różne mi w oko wpadły ;) nastepne usg mam 18 list i mam nadzieję że płec sie potwierdzi to może będę bardziej pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No maja wybór :) i cenowo też to wcale tak źle nie wychodzi, bo można kupić taniej niż te co wstawiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie bo nie dosc ze sa ladne to i w miare za rozsadna cene, a u nas jak sie chce cos fajnego to i cena jest odpowiednio fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dość że te normalne ceny nie są złe, to jeszcze jak zrobią wyprzedaż sezonową....to nic tylko kupować :D a później się człowiek dziwi że mu się wszystkie ciuszki w komodzie nie mieszczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a no właśnie ..... mam nadzeję że ja się pomieszcze w jedną komodę bo niestety popatrzyłam i nawet mała szafa mi sie nie zmieści do pokoju :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekendowo :) bawcie się dobrze laseczki ;) Marta wszystkiego najlepszego 🌻 małej fasolki w sierpniu zyczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jesli jakies Twoje świeto dziś to NAJLEPSZEGO🌻 Dzisiaj to przynajmniej jakos spałam;) a i sił jakby wiecej;) Nastawiłam pieczony schab i juz miałam sie brac za ciasto,ale przecież juz jedno siedzi w piekarniku:D Normalnie jakiś zapał mnie wziął do kuchni dziś;) Miłego weekendu dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto Lat!!! Marta wszystkiego najlepszego 🌻 A u nas dzisiaj śliczna pogoda , więc będzie spacerek :) Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim Marta wszystkiego Najlepszego, synuś śliczny :) Ja pomału muszę poukładać coś dziś bo narazie nie wiem gdzie co jest. To fakt ze w Uk są świetne ubranka, wczoraj kupiłam kremowe spioszki, a na dziewczynki jest niestety większość rozowa, a mam na to alergie. Jakiś dodatek różu może być ale nie całość. Joasia trzymam za Was kciuki, musi sie udać bo tyle wyczekalas. A Marzena musisz wziąść ostro sprawy w swoje ręce. Kup sobie testy owulacyjne na allegro i rób a nie mów swojemu nawet. Jak będziesz mieć pozytywny to go bierz do łóżka :-p Bo takie starania bez starań nic nie dadzą. Ola ciekawa jestem tego porodu w wodzie , jak tam kulasz sie jeszcze? Ostatnio w pracy moja tj druga szefowa dała mi wózek, Quinny Speedi trojkolowy sama spacerowka po swoim synu. Muszę przyznać ze jest super, nawet te 3 kółka sie świetnie prowadzą, lekki wogole nie zniszczony.Zobaczę ale chyba i tak kupię drugi bo nie ma enim gondoli fotelika itd. Miłej niedzieli Co u agnes sie dzieje? Wiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No i dobrnęliśmy do 40 tygodnia :D Ale jak to mówi mój znajomy (który zreszta też czekał na spóźniającą się córeczkę ) " kto się spóźnia ten ma styl " ;) Poza tym chyba sie czymś zatrułam , niedobrze mi i mnie muli strasznie :O Już powiedziałam MAłżowi , że jak skończyłam 40tc to teraz wszystko zaczyna sie od początku , a na poczatku ciąży są mdłości :) No nic może miętówka pomoże... STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................40..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................36...........ok.2.12.2010 .......Lenka(?) Smile........................26...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................22...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.....................21............ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 Aaaaa i jest 1:0 dla mnie, ponieważ Kluska jest spóźnialska po mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a może w koncu się coś szykuje, wiesz wymioty, biegunka to takie przygotowywacze .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×