Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Ja z racji tego,że jestem niecierpliwa osoba..no moze sie troche zmieniłam w ciąży..nie wiem czy wytrzymam to napiecie...Niech mnie lepiej zaskoczy tak ok 2 tyg wczesniej:D Jak juz wszystko gotowe bedzie. No i mały jak to sie mówi ,,donoszony''...Bo wcześniaka nie chciałabym urodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to własnie jestem zadowolona z powodu stanu moich paznokci, moze sobie zapuszczę, bo zawsze miałam dlugie, później mi się zniszczyły od tych żelków a teraz widze że znowu sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-mamy mam pytanie do Was...Bo nie wiem jak w tych ostatnich miesiacach rośnie brzuch? Ja juz czuje że macice to mam bardzo wysoko..na pewno na żołądku juz uciska bo czuje..no i mały tutaj juz kopie..To teraz ten brzuch bedzie rósł do przodu? czy jak? Bo wiadomo,że teraz dzidzi nabiera masy ciała i jeszcze troche rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wysokości pępka mam cały czas tyle samo czyli też 92cm ale brzuszek mi na dole tak rośnie i biodra mi się poszerzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo długą płytke paznokci i u mnie lepiej jak są takie nie za długie..wydaje mi sie,że lepiej to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje ze mi biodra się rozrastaja bo bardzo czesto bola mnie pachwiny i całe biodra więc się chyba mega rozszerzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam zadnych bóli od czasu kiedy tak mocno mnie kość ogonowa bolała..moze wtedy sie coś tam rozchodziło..Albo dopiero sie zacznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :D dlatego ciesze się tym drugim trymestrem bo wiem ze ędzie coraz gorzej ale dobrze że nam sie biodra poszerzają bo będziemy mogły naturalnie rodzic np. mojej mamy kolezanka już na starcie miała powiedziane ze czeka ją cesarka bo była za wąska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to mnie tak nie boli cały czas, ale czuje jak np. dłużej siedze czy leżę i póxniej trzeba się ruszyć to taka połamana jestem, no i po jakiś spacerkach też wtedy mocno je czuję, no i głównie w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja moge sobie planować...okaze sie że mały jest zle ułozony i bedzie wskazanie..no trudno..Pozostaje wierzyc,ze jakoś bedzie..w końcu nie ja pierwsza i nie ostatnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie poród naturalny to wiadomo wymeczysz się ale szybciej dojdziesz do siebie a po cesarce to masakra no i często później trzeba się nameczyc zeby laktację rozbujać, dlatego wolałabym naturalnie tak jak nas natura do tego stworzyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze lepsze to niż nasze kochane słodycze ;) ja też miałam swego czasu fazę na jabłka bo bardzo dobre maja u nas w sklepie, jakaś fajna odmiana a teraz mi przeszło ale za to teraz mam faze na maarynki, pomarańcze i kiwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli na kwaśno:) O dziwo na slodycze coś mi przeszło...na serio nie moge patrzeć:D Ok,ide cos porobic,bo za duzo tego lenistwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh a ja nadal do słodkiego lecę :) jakieś naleśniczki, czekolada na gorąco, kanapka z dżemem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Banmon ja też mam 92 cm i 62 waga. Brzuszek w sumie mały na szczęście w biodra mi mało poszło ale za to w uda. Cóz trudno. Ola jak tam? Wczoraj miałam jakiegoś dola, chciałabym dziewczynkę tak bardzo. Staram sie nie myśleć żeby nie zwariować. Nawet mi sie pisać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope może i masz małą dziewczynkę kto to wie ;) nie myśl tyle o tym bo nie ma sensu póki nie wiadomo kto tam siedzi, pójdziesz na 4d to pewnie sie dowiesz, rozmyślanie i tak nic nie da - płeć już się nie zmieni, a jesli masz się dołować z tego powodu to może odpal te pare funciaków idź prywatnie i powiedz że bez poznania płci nie wychodzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny nie wiem czy przeglądacie czasami jakies strony z rzeczami dla dzieci ale ja czasami jak się w sobie zbiorę to ogladam, pościele, rożki itp tylko mnie to cholernie nudzi !!! jedną stronę przejże albo dwie i mam dosyć, chyba będę musiała kupic to wszystko w normalnym sklepie bo jakoś do netu nie mam weny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! wreszcie znalazlam czas zeby napisac ostatnio mam troche zmartwien na glowie i nie moglam nawet was poczytac :/ dzisiaj nadrobilam tylko 2 ostatnie strony... troche malo :/ moj maly chyba ma na cos uczulenie dostal takiej strasznej wysypki na czole ze szok bylismy u lekarza i przepisal mu masc mam tez odstwic nabial ktory ostro wcinalam po porodzie sebek ma tez kolki i czasami strasznie placze az serce sie kraja ;( ola mam nadzieje ze juz sie rozpakowalas :D wiecie co jak bylam w ciazy to sie martwilam czy urodzi sie zdrowe dziecko ale teraz to dopiero zyje w ciaglym stresie szczegolnie po tym jak malego tak wysypalo :( marzenka ty piszesz ze twoj maly duzy jest ma 7 tyg. a moj maly w sobote skonczy miesiac i waga blisko 5kg. to dopiero wielkie dziecko ;) banoman i smile dobrze ze chcecie rodzic naturalnie widzialam dziewczyne po cesarce ktora ze mna lezala >masakra< pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie do mam... dziewczyny czy wasze dzieciaczki ulewaly ?? jak czesto karmilyscie >piersia< ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie mam nadzieje,ze malenstwo jakoś zniesie ten okres kolek...no i Wy razem z nim..wiem,że to meczace nie tylko dla malego ale i dla rodziców..Tez to przerabialam 10 lat temu z bratem. Ale jakos mam wrażenie,ze wtedy nie było zadnych lekarstw na to a teraz jest mnóstwo..moze warto spróbować czegoś aptecznego? Chociaż czasem moze i to nie pomóc..Trzymam kciuki żeby wysypka znikneła bez śladu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju mam wrażenie,ze znowu coś cycki drgnęły,bo tak mnie drażnił stanik że musiałam zalozyc od stroju kąpielowego;) Koniecznie jutro musze kupić jakis sportowy albo bez zadnych fiszbin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×