Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Smile no teraz to już chyba aż tak małe nie sa ;) na pewno ci troche urosły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może trzeba było sobie kupić jakis normalny tylko szerszy w obwodzie.... ja sie w sumie przyzwyczaiłam do tych sportowych ale trzeba przyznac że cycki mi sporo urosły. No ale co tam, najwazniejsze żeby było wygodnie i tak teraz w bielixnie wyglądam okropnie więc jest mi wszystko jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja..tez sie zle czuje w swoim ciele teraz..no ale cóż:) Nie mogę miec zadnych usztywnień bo jak siedze to mnie strasznie uciskaja i nic to nie da że w obwodzie byłby luzniejszy..Juz nie narzekam..tak ma byc i koniec..Jeszcze troszke wytrzymam..nie pora teraz na bycie seksowną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas też pogoda super, spacer już zaliczony. Jutro idę do położnej i pewnie zrobi mi ten masaż , brrrrrr... Zapytam sie o wywołanie porodu bo jakoś już nie wierzę że poród zacznie się sam. Martwie się też o Kluskę bo takie przenoszenie może być niebezpieczne :( ogólnie mam jakiegoś doła... STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................41..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................38...........ok.2.12.2010 .......Lenka(?) Smile........................26...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................23...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.....................23...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) marzena co u ciebie ? Ola mam nadzieję że ten masaz pomoże i Kluskę to ruszy, może cię położna nauczy to bedziesz mogła sama się pomasowac albo z pomoca M ....Ja się nie dziwię, ze doła łapiesz :( ja ciągle trzymam kciuki i mam nadzieję ze naturalnie sie poród zacznie bez sztucznego wywoływania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mam nadzieje że Kluseczka sie wreszcie zlituje bo mi Cię szkoda że tak czekasz i czekasz ;) Marzena jak u Ciebie? My sie właśnie zbieramy do okulisty. Jakaś mgła u mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też pogoda się popsuła :o ale jak na razie jestem zadowolona z tego co dzieje się za oknem tej jesieni, najwazniejsze ze nie pada śnieg bo w zeszłym roku już chyba padało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie mróz :( Ola już niedługo sie doczekasz, w sumie na dniach albo dziś. Mysle że masaż szyjki pomoże. Marzena i co? Goga Powodzenia u okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pozapraszalam was na nk moze zamieszcze dzisiaj jakies zdjecia malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................41..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................38...........ok.2.12.2010 .......Lenka(?) Smile........................26...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................24...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.....................24...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a!!! jesli kogos pominelam na nk to dajcie znac bo szukalam u banoman w znajomych i ciezko zapamietac wszystkie prawdziwe imiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zaakceptowałam :) Amerie od Agnes aż do zdjęcia z plakatem wyborczym to są dzewczyny z forum, później są dwie osoby przerwy i mamy marzenkes, prawie na samym końcu mam Asiaaak, malutka i fikcyjne konto Oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie powtórzę się ale sliczne masz te zdjęcia maleństwa, jesli robił je twój M to zdolny chłopak z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, marzena, Smile założyłybyście sobie chociaż fikcyjne konta na nk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman dzieki za pomoc :) ja chyba tez bede musiala zalozyc takie fikcyjne konto bo na nk dla znajomych nie bede zamieszczala wiecej niz 2 zdjecia malego banoman ty juz je widzialas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki banoman :* bardzo mi milo :D to nie moj maz chociaz tez jest zdolny ;) to moj kolega ktory po pracy zajmuje sie fotografia tak z zamilowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam i sliczne są, co wchodze na facebook'a to mam nadzieję ze jakies nowe zobaczę ;) Amerie ja ci prześlę też zaproszenie ze swojego fikcyjnego konta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Amerie prześliczne zdjęcia, model oczywiście też ;) Jak wysypka? Hope dobrze że z maluszkiem wszystko ok :) a kiedy idziesz na scan? Marzena co u ciebie? Mam nadzieje że @ nie przyszła. Banmon już 24tc, jak ten czas leci :) A co z basenem, chodzisz? Goga trzymam kciuki za wizyte Misia, chociaż to pewnie znowu mama bedzie się bardziej stresować ;) Smile a wyobraź sobie siebie i poruszanie sie za 10 tygodni, wtedy włożenie butów będzie sztuką :P AsiaAk wcale bym sie nie zdziwiła jakby Lenka przegoniła Kluskę ;) U nas "po staremu" , wczoraj posunęłam się do kolejnego sposobu wywołania Kluski ;) Kupilismy zestaw grzechotek i powiedziałam jej że jak w końcu wyjdzie to są jej. Na to dziecko nawet przekupstwo nie działa :P Dzisiaj po 15 mamy wizyte u położnej i zobaczymy co nam powie. Czytałam różne fora o wywoływaniu porodu w UK i wydaje mi sie że już czas najwyższy na ustalenie daty ewentualnej indukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola czekam na czwartkową wizytę u ginka i zapytam sie go o to pozwolenie na piśmie. Aj no leci, leci w zasadzie dziś zamykam 24tydz i jutro zaczynamy 25tydz :) alez to brzmi ;) Pewnie teraz na wizycie uzgodnicie termin indykcji chociaż mam nadzieję, ze masaż pomoże i Kluska sama wyjdzie :) Tak sobie myślę, że teraz to są lekarze w razie 'wu' można wywołac poród no a kiedyś.... jakby maluch nie chciał wychodzić to co te kobiety robiły ?! przypuszczam, ze źle się to konczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:P widzialam Sebastianka- piekny:P Oj Olus oby Niunia szybko wyszla:) jestem ciekawa:P ja mieszkam u mamy Tesciowa kazala oddac klucze i takim to sposobem wygonola nas.. eh!! uplakalam sie bo byla klotnia. obrzucila mnie blotem i prawie w twarz dostala bo J nie mogl wytrzymac... ale go powstrzymalam.. nagadala na mnie glupot a jak sie bronilam z j to mi przerywala... szkoda slow a zaczelo sie od tego ze gabriel spal u mojej mamy. nie mogla tego przezyc... ale juz po tylko j smutny boo ma taka matke.. a i w niedzioele wyjezdza do holandii.. juz tesknimy:( gabrys wlasnie je po spacerze:P robi sie z niego spiewak:) tylko auuuu i aguuuuu:P moj smyk tez je nutramigen i do tego zageszczacz nutriton bo ulewal. poza tym juz od grudnia rozszerzamy diete, sloiczki juz czekaja:) jutro okulista i przeczyszczanie kanalikow.. horror:( sprobuje na topik wkleic zdjecia buzki dla was jak nadrobie zaleglosci to napisze bo malo wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chwilkę znajde to może zaloże cos na nk..Musze znalezc kabel od aparatu,gdzies musi byc no i zrobić jakieś brzuchowe zdjęcie;) Ola ja nawet sobie nie próbuje wyobrazić co bedzie za 10 tygodni;)Nigdy tyle nie ważyłam:D Dzisiaj robię bitki wołowe:) Pierwszy raz w zyciu,wiec mam nadzieję,że wyjdą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dobrze, ze już u mamy jestes, tesciowa niezła jędza ! współczuję tego zabiegu przeczyszczania kanalika łzowego, słyszałam jak to wygląda od znajomej. Trzymajcie się :) Smile koniecznie powinnas załozyć konto :) a zawsze przerzucam zdjęcia z aparatu na lapka przez kartę pamieci, szybciej jest moim zdaniem no i nie trzeba kabla szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysypka od maski przeszla tylko jeszcze troche sucha skorke ma :/ ale jak zjadlam jogurt to wysypka znowu sie pojawila wiec jestem prawie pewna ze to od nabialu :( maly musi sie tyle nasilowac zeby zrobic kupke ze szok szkoda mi go... dziewczyny macie swietne fotki dzieciaczkow no i brzuszkow a ty banoman jak bedziesz mi tu mowia ze przytylas duzo to cie zleje chyba jestes chudziutka ola twoje brzuszkowe zdjecia z pomyslem extra a slubna sesja czaderska nie pierwszy raz ogladam ale zawsze sie zachwycam mam nadzieje ze kluska sie zdecyduje i "wyskoczy" bo forumowe ciotki przeciez czekaja !!!! smile czekamy na twoje fotki :D agnes co tu duzo mowic tesciowe sa super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami nawet na odległość potrafią podnieść cisnienie a co dopiero jak się mieszka pod jednym dachem, brrrrrrr Amerie najwazniejsze, ze masz pewność od czego ta wysypka była, zakup sobie jakieś tabsy 'wapnowe'. A jak tam malutki się w nocy sprawuje ? daje się wyspać ? ja to straszny śpioch jestem i czuje że takie nieprzespane noski moga być dla mnie ciężkie - chociaz podobno to sie czlowiekowi odmienia i niby nie przeszkadza aż ta bardzo.... mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×