Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Banmon na drożdżach tych sypkich sie robi w wypiekaczu..Teraz robiłam jeszcze inny bo w tesco znalezlismy mąke z 3 ziaren i wyszedł super.. Glukoze mam ok i wg gina wszystko jest ok,własnie wrócilismy z wizyty...wiec stres był niepotrzebny. Mały waży 1400g wiec podwoił wage od ostatniej wizyty..Mamusia tyje to i synuś:) Marzena ja sie kompletnie na becie nie znam,bo nigdy nie robiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze mały zdrowo rośnie, Smile :) Jak z imieniem, myśleliście już? Chyba że przeoczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) meldujemy sie razem z Lenka:) Malutka przyszla na swiat 17 listopada o godz 4.45. 3 kg i 54 cm szczescia:) no i 10/10:) dzis rano doipiero wyszlysmy ze szpitala bo Mala dostala zoltaczki...ale juz jest dobrze:) a maz zakochany w corci na maxa!:) ogolnie to jest bardzo grzeczna, nawet sie wysypiam:) Mala budzi sie tylko na jedzenie, nawet mokrej pieluszki nie sygnalizuje,zmieniam jej przez sen;) jest taka sliczna i kochana:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena dlatego trzeba robić powtórkę i sprawdzac przyrost, te normy sa mało ważne ;) Smile a mi dr nie waży małej :( 😠 widzisz wszystko dobrze, nie trzeba było se wałków wkręcac do głowy że cos jest nie tak i z zakupami nie zdążysz ;) no i fajnie ze z glukoza wyszło dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola gratulacje Kluseczki:):):) reszte doczytam niedlugo bo duzo pisalyscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE 🌻 witam Lenkę na świecie :) gratki dla młodych rodziców. Wpisz się Asiaaak do tabelki i jak będziesz miała czas czekam na zdjęcia małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. Aichaoao............26.................4................. ........ok. 12.11.10. Gzela................25..................5............... ...........ok.30.11.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................41..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia Smile........................30...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................24...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.....................24...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010............54.........3.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena gratulacje!!!:) mowilam ze sie uda? to pewnie dzieki moim kciukom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem ciekawa ;) Asiaaak jak masz czas to opisz jaki poród był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak: pojechalismy z mezem we wtorek o 20 do szpitala. jak mnie zbadali okazalo sie ze mam rozwarcie na 4 cm. ok 21.30 zaczely sie skurcze i trafilam na porodowke. i wszystko trwalo do 4.45 w srode...popekalam i dodatkowo mala raczkami mnie ponadrywala w srodku wiec bylam szyta i na zewnatrz i w srodku i bez znieczulenia. bolalo strasznie ale bol przygluszala mysl ze mam juz swoja Coreczke przy sobie:) porod sam w sobie nie byl straszny tylko to zszywanie:/ a i pochwale sie moim dzienym mzezem:) dotrwal do konca a nawet przecial pepowine:) i to on pierwszy zmienial pieluszke Malej w szpitalu:) i teraz bardzo dotknac mi sie do niej nie daje:P tylko jak trzeba nakarmic;) to taki skrot tego wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie szybko poszło tylko bardzo bolesnie :o a czemu cię nie nacieli tylko pozwolili popękac ..... a takiego maluszka to sie przed kazdym karmieniem przewija ? fajnie że już jestes w domu. Jak się teraz czujesz? ciagnie jeszcze wszystko czy juz jest lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiego maluszka to czesto przewijam Banmon, bo kupki te pierwsze czesto robi...no jeszcze nie za dobrze sie czuje chociaz juz duzo lepiej jak na poczatku...krocze jeszcze boli,mam taka specjalna poduszke poporodowa do siadania wiec troche mniej boli a cycki to mi rozsadza, jak mleczrnia sie czuje:P chyba blizniaki bym wykarmila he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynamoja
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynamoja
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja to ja sie chyba nie nadaję, ja nawet nie wiem co ile się przwija takie dziecko !!!! myślałam ze zawsze przed karmieniem a że częściej..... jeju to kiedy czas na spanie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gratulacje!!!! lenka sliczna :D jeszcze czekam na zdjecie kluseczki ;) no to smile teraz twoja kolej ;) czas szybko leci szok!!! musialam to napisac kolejny raz ;) banoman jak najbardziej sie nadajesz z czasem dziecko robi tych kupek mniej u nas byla kupka prawie zawsze w trakcie karmienia na poczatku a teraz juz coraz mniej tych kupek no i powiem ci ze z takim malcem mozna sie wysypiac sebek tez spi w nocy fakt wstaje na jedzonko co 2h no ale chyba musi jesc ;) moze kilka pierwszych dni wydac sie ciezkich ale pozniej czlowiek przywyka trzeba tylko pamietac zeby od samego poczatku z tym karmieniem w dobry rytm wpasc u mnie w nocy jest ok ale w dzien juz gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie nie zwiazane z tematem, na poczatku jak sie logowałam do forum podałam swoj email zeby przychodzily wiadomości jak ktos napisze cos nowego na forum, teraz moja skrzynka jest "zawalona"! jak moge usunąc mojego maila, zeby juz nie dostawac tych wiadomosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak Gratulacje!! Czyli nie jest zle z tego co piszesz, da sie przeżyć, najważniejsze ze Lenka już jest. Gzela musisz zmienić coś w preferenjach czy ustawieniach konta. Ja dziś wcześnie wstałam bo głowę rano umylam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis też wcześnie wstałam :( jakos przed 8 😭 ostatnio w ogóle spac nie mogę Gzela tak jak mówi Hope cos chyba musisz w ustawieniach mojego konta zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 22cd, a wczoraj bolał mnie brzuch jak na okres:( dzisiaj też troszke pobolewa! Dalej czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal trzymam zaciśniete kcuki - mam nadzieję ze się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 dc to 2.11 dni płodne wypadały 9.11-17.11- przytulanki były praktycznie tylko w tym czasie i przed, ostatnio troche stresów było, zmeczenie i brak czasu:( także nie wiem co z tego wyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby wyszedł dzidzius z tego albo i dwa :D miejmy nadzieje że akurat tym razem zatrybi :) najwazniejsze że staranka były wtedy kiedy trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×